;

M jak Miłość: Relacja NA ŻYWO

Hanka Mostowiak.

Hanka Mostowiak. (youtube.com)

Ostatnia droga Hanki.

20:40:57 Dziś emitowany jest odcinek ”M jak Miłość”, na który czekała cała Polska. Dziś zginie Hanka! Nie wiemy czy Polacy udźwigną odejście Hanki.

20:49:03 W domu Mostowiaków sielanka. Nikt nie przeczuwa, że Hanka umrze. Hania pojechała spotkać się z siostrą.Tymczasem Mateuszek próbuje wydębić od ojca buty, które są drogie.

Masz swoje słynne oszczędności - powiedział Marek.
Miałem je na buty wydać? Musiałbym na głowę upaść! Lepiej znajdę sponsora.

Sprytnie!

20:50:43 Marek dzwoni do Hani. Słodzą sobie aż miło. Hania ma kupić po drodze jakieś drobiazgi dla dzieci. Słodkie zajączki.

20:52:35 Hania przygotowuje się do Świąt Wielkanocnych. Kupiła pistolety na wodę dla dzieci. Nalała z siostrą wodę i Hania oblała jakiegoś przystojniaka w garniturze. Ten z radości zaprosił panie na kawę. Hania dała mu kosza!

21:00:17 W Grabinie też przygotowania do świąt. Ula i Natalka nie chcą pomóc babci. Mówią jej, że później idą na spacer z kolegą. Babcia próbuje je uświadamiać na temat seksu. Trochę jej nie wychodzi.

21:09:11 Hanka z siostrą wracają do Grabiny. Po drodze odwiedzają miejsce, w którym zginęli ich rodzice. Hanka jest zmęczona

Dlaczego nie chcesz się zamienić? Prowadziłaś całą noc. Jesteś zmęczona - mówi siostra Anka.

21:13:11 Nagle na drodze samochodu, w którym jedzie Hanka pojawia się dziewczynka prowadząca rower. Wszystko dzieje się w zwolnionym tempie. Hanka otwiera szeroko oczy. Jej siostra, żeby nie odstawać, też otwiera szeroko. Hanka gwałtownie hamuje. Siostry wysiadają z samochodu.

Nic ci nie jest? Wszystko dobrze? Zapytała siostrę przerażona Hanka.

21:15:59 Hanka zamieniła się z Anką miejscami. Nagle Hanka zbladła i zaczęła słabnąć. Przestaje się odzywać.

21:17:04 Niczego nieświadomy Marek pucuje samochód. Nagle odbiera telefon i mówi:

A do którego szpitala ją zabrali?! Spokojnie, bo nic nie rozumiem! Dokąd? Już jadę!

21:18:37 Marek wbiega do szpitala gdzie spotyka Ankę.

Co się stało - krzyczy Marek (wyczuwamy silne wpływy ”Klanu” z legendarnej sceny pt. ”Łazienka jest zamknięta”) Co z Hanką? Miałyście wypadek? Do jasnej cholery! Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie jest moja żona?

21:21:10 Lucjan z Barbarą zaczynają się niepokoić. Wszędobylski Mateuszek mówi, że  Marek niespodziewanie odjechał. Za przekazanie informacji nie zażądał pieniędzy.

21:23:18 Nie wiemy czy Polska jest na to gotowa. Nic już nie będzie takie samo. Hanka nie żyje! Do domu wrócił Marek. Wybełkotał:

Hania... Hania... Nie żyje

I nie udawajcie, że łza się Wam w oku nie zakręciła! Markowi nawet kilka. Po tej stracie wiele babć może już nie wrócić do oglądania ”M jak Miłość”. Boże, na szczęście zostaje jeszcze ”Moda na sukces” i ”Klan”.

Nie wiadomo dlaczego zginęła Hanka. podczas ostrego hamowania nie poturbowała się za mocno. Ale z reżyserami dyskutować nie będziemy. Nie żyje i już.

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (44)
M jak Miłość: Relacja NA ŻYWO
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cosma

  Oceniono 3 razy 3

  Eh , słów brakuje !!!!!!!!!!!!!! jak moje kommenty ,z błahego powodu są z plotka WYWALANE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ps. PLOTEK - oddaj mój ostatni wpis !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  liczę do trzech !!!

 • marcelito

  Oceniono 7 razy 3

  Już chciałem skomentować, że to niewiarygodna żenada żeby w 21 wieku Telewizja Polska, która ma budżet ok.2 mld złotych w swoim sztandarowym serialu pokazywała "wypadek" w którym samochód wjeżdża w kartony!
  Ale w sumie to nawet dobrze zrobili, przynajmniej są konsekwentni - jak żenada to na całego. Po ch... do serialu, który wymyśliła Łepkowska a grają w nim Mroczki i Cichopek angażować kaskaderów i rozbić samochód np. o drzewo? Szkoda kasy i czasu żeby się starać dla kretynów którzy oglądają to gó... - małp w zoo też nie karmi się sałatką Waldorfa tylko zwykłymi bananami.

 • m4rc1n31

  Oceniono 3 razy 3

  Te kartony są przenośnią,że serialową postać Hanki uśmierciło jakieś stare pudło:)

 • rooda666

  Oceniono 7 razy 3

  na Wawel z nią!

 • baba_jaga

  Oceniono 3 razy 3

  lADY i będą o tym wspominać w każdą rocznice jej śmierci i święto zmarłych :-)

 • daniellap

  Oceniono 3 razy 3

  Relacja na żywo z M jak miłość???? Nieee, no przegięcie!

 • takama

  Oceniono 2 razy 2

  jak nic kolejna tragedia narodowa;P

 • ladyzgaga

  Oceniono 6 razy 2

  Hanka zmartwychwsta - okaże się, że Hanka miała siostrę bliźniaczkę i powróci!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX