Skomentuj:
Komentarze (13)
-
Popieram wypowiedź bossanoga . Jednak mam nadzieję, że żadnego rozwodu nie będzie. Mam nadzieje że to tylko taki chwyt reklamowy żeby przyciągnąć uwagę widza, tak jak to było z pogłoskami o rzekomym romansie Zosi i Piotra, którego wcale nie było!
Kuba i Zosia maja być razem na dobre i na złe, aż do smierci. A ci scenarzyści nie zasługują nawet na miano "scenarzystów" jeśli wymyslaja taki scenariusz o rozdzieleniu Zosi i Kuby!! -
Scenariusz ułożyło życie ,prawda pani dr.Zosiu?
-
To straszne.I co robić?
-
Ten serial jakiś taki nieżyciowy jest.
Jeszcze nigdy nikt w Leśnej Górze nie przyłapał pijanej pielęgniarki w łóżku pacjenta, ani nawet żadnej orgietki nie było, skalpele są zawsze ostre, a chirurdzy w czasie operacji zawsze mają czyste rękawiczki.
To jakaś ściema!! -
Jeśli dobrze mi się wydaje, to właśnie ta para miała być "na dobre i na złe". W takim razie rozwód powinien doprowadzić do zmiany nazwy serialu lub zakończenia jego emisji.
-
w każdym serialu to samo. tylko rozwody i nowe romanse! nuda.
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX














