"M jak Miłość": Małgosia zdradzi męża?

Niemożliwe!

Dochodzimy do wniosku, że polskie seriale są coraz bardziej skandalizujące. W ''Klanie'' Rysiu potrafi uciszyć każdą imprezę, w ''Rodzince.pl'' bohaterowie rozmawiają o seksie. Na dodatek w ''M jak Miłość'' Małgosia grana przez Joannę Koroniewską, może zdradzić męża...

Jak donosi fakt.pl, do Polski wróci Artur (grany przez Sambora Czarnotę), który będzie próbował uwieść Małgosię. Para pracowała razem wcześniej we Włoszech. Nie wiadomo czy Małgosia się skusi... Jej mąż Tomek (grany przez Andrzeja Młynarczyka) będzie miał mały problem.

 

Rudy

 

Zobacz także:

Anna Guzik strasznie wychudła

Wojewódzki BARDZO opalony

Joannie Krupie stanęły sutki

Więcej o:
Komentarze (15)
"M jak Miłość": Małgosia zdradzi męża?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • celestial

  Oceniono 5 razy 5

  Dżastin Zjeber ma dziecko z Tobą spamowcu posrany

 • ben_oni

  Oceniono 2 razy 2

  Jestem do szpiku kości zdruzgotany.

 • jagi

  Oceniono 2 razy 2

  karo1 ...calkowicie przyznaje ci rację,nie wiele osób zastanawia się nad potężny wpływ na nasze myślenie wywierają media!Jak bardzo kształtują nasze postrzeganie świata!Mnie osobiście przeraża wiele zmian w naszej egzystencji,...mniejszości seksualne walczą o możliwość zawierania małżeństw,...natomiast ludzie hetero nagle uznali,...że do budowania rodziny nie potrzebny im /papier/,...a dla mnie tkzw. /papie/r to jest przysięga,a przysięga to oddanie,opieka,milość ,...w jednym słowie zawarte najlepsze ludzkie cechy.Jednak obecnie promuje się zycie bez zasad,...liczę się tylko JA,moje przyjemnosci,...a czy na dłuższą metę to zda egzamin?Już widzimy bardzo negatywne skutki takiej rozwiązłości!A będzie jeszcze gorzej,...zaznaczam,że moje poglady muszę forsować wsród moich baaardzo nowoczesnych przyjaciół,...i wciąż słyszę pytanie,gdzie ja sie uchowałam?Przecież mamy 21 wiek!Ale czy to znacz,że mamy żyć bez jakichkolwiek zasad moralnych?

 • krzycho22

  Oceniono 2 razy 2

  Widać, że scenarzystom tego serialu kończą się juz pomysły. Tam chyba wszyscy już się kur.wili.

 • gagula

  Oceniono 2 razy 2

  to już jest nudne, znów będzie beczeć na antenie !

 • karo1

  Oceniono 4 razy 2

  Wiele lat temu oglądałam serial "Moda na sukces". Kiedy wszyscy zaczęli "tasować się " ze wszystkimi. Przestałam go oglądać. Jaki pokazujemy model rodziny? Związku? Teraz dokładnie oglądamy to samo w " M jak miłość". Mówimy o rozwiązłości obyczajów? A czym karmi nas TV? Oczywiście niech ogląda ten co chce. "M jak miłość" też przestałam oglądać. Nie jestem pruderyjna lecz karmienie się głupotą, brakiem moralności nic nie wnosi dobrego do życia. Gratuluję producentom bezmyślności.

 • martyna166

  Oceniono 1 raz 1

  W ''Klanie'' Rysiu potrafi uciszyć każdą imprezę, .... hahhahahahahahhaa , jaki lol kto to pisal ? xD

 • hyolee

  Oceniono 1 raz 1

  Średnio mnie to interesuje, ale ładnie wygląda na tym zdjęciu.

 • madalena

  Oceniono 1 raz 1

  te seriale to wszystkie beznadziejne. wszędzie tylko każdy każdego zdradza a wierność? przecież jest jeszcze to! ale widoczniej nie ma pomysłu na to jak przyciągnąć widzów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX