Na pewno znacie na pamięć chociaż jedną jej piosenkę, ale coś nam się zdaje, że nie poznalibyście jej na ulicy. A może jednak?

Po raz kolejny okazuje się, że gwiazdy bez scenicznego makijażu i w mocno niezobowiązującej stylizacji są prawie nie do poznania.

Nie bez powodu nazywali ją "Sporty Spice". Tak, to naprawdę ona, Melanie C! Po rozpadzie najsłynniejszego girlsbandu świata z powodzeniem zajęła się karierą solową, ale w ostatnich latach, nie licząc wielkich powrotów słynnej piątki, niemal zniknęła z mediów poświęcając się życiu rodzinnemu.

W takim właśnie niezobowiązującym, codziennym momencie, paparazzi przyłapali Melanie Chisholm parę dni temu na ulicach Londynu. Ubrana w dresy i bez ani odrobiny makijażu odbierała swoją sześcioletnią córkę ze szkoły.


<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

W czarnej kurtce, leginsach i hulajnogą przewieszoną przez ramię, w niczym nie przypominała wielkiej gwiazdy popu. Poznalibyście ją na ulicy?

em

Więcej o:
Komentarze (11)
Na pewno znacie na pamięć chociaż jedną jej piosenkę, ale coś nam się zdaje, że nie poznalibyście jej na ulicy. A może jednak?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • baba_jaga

  Oceniono 178 razy 168

  o masz no !!!!!!!!!!!! wyszła po córkę do szkoły.........w ledzinsach i bluzie ............ niech idzie do Małgosi Rozenek ona nauczy ją stylu jak w sukni balowej szorować kibel i w styczniu biegać w letnich butach na 15 centymetrowym obcasie

 • stach_79

  Oceniono 9 razy 9

  Zarobiła melony to teraz może się poświęcić rodzinie - ale was zrobiła!!! :))

 • nawia

  Oceniono 28 razy -14

  Bardzo nie lubię jej głosu. Jest charakterystyczny, ale dla mnie brzmi jak głuchy dzwon. Mam ciarki, ile razy słyszę jakąś piosenkę Spice Girls...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX