Jej matką jest jedna z najpiękniejszych aktorek na świecie, a ojciec miliarderem. Poznajecie?

Mamą Valentiny Palomy jest Salma Hayek, a tatą miliarder Francois-Henry Pinault. Z przyrodnimi siostrami Boże Narodzenie spędzała na francuskich Małych Antylach. Bawiąc się na Saint Barths, ośmiolatka nie odstępowała Hayek na krok.

Meksykańska aktorka urodziła córkę w wieku 41 lat i pierwsza przyznaje, że jest nadopiekuńcza. Zdradza, że, gdy na świat przyszła Valentina, jej priorytety uległy zmianie. Teraz Salma Hayek najlepiej odnajduje się w roli matki i pani domu.

Macierzyństwo dla wielu osób może być ciężarem, nie dla mnie. Może dlatego, że miałam Valentinę tak późno. Nigdy nie rozstawałyśmy się dłużej niż na tydzień. Nawet w czasie miesiąca miodowego. Ale bycie matką wyczerpuje bardziej niż zwykła praca. Czasem chcę robić za dużo i wypalam się - powiedziała dziennikowi "The Guardian".

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA MAŁEJ VALENTINY >>

 

Dla Francois-Henry Pinault trzecia córka to oczko w głowie. Odkąd skończyła sześć lat, zabiera ją ze sobą na branżowe gale i imprezy. Nie kryje przed nią swojego świata, ale i nie ukrywa przed nim małej. Bycie dzieckiem kogoś, kto decyduje o przyszłości takich marek jak Gucci, Yves Saint Laurent czy Puma, z konieczności wiąże się z medialnym rozgłosem.

socha

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (8)
Jej matką jest jedna z najpiękniejszych aktorek na świecie, a ojciec miliarderem. Poznajecie?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zez

  Oceniono 77 razy 59

  Jak na razie geny tatusia "górą". Niestety.

 • n5

  Oceniono 51 razy 3

  Ojej...no nieładne dziecko, ale to nie jej wina. Może się z wiekiem wyrobi, Ma ladne oczy.
  Natomiast pisanie o Hayek, że jest najiekniejsza? Kaman redaktorze nie jest. Ma ladną kolorystykę - te ciemne wlosy oczy karnację, ale rysy twarzy bardzo niekobiece. Ostra kanciasta szczęka, wąskie usta. Córka ma to m.in po niej!

 • jacek_jacenty

  Oceniono 7 razy -1

  "...ośmiolatka nie odstępowała Hayek na krok."
  Ciekawe co na to matka Salma :)

  Gimbusy powinny skończyć więcej niż 3 klasy podstawówki zanim coś napiszą.

 • browaryr

  Oceniono 12 razy -2

  laleczka chucky?czy kto-ze taka sensacja?

 • muminos1975

  Oceniono 19 razy -11

  kim Kardashian ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX