Nie tylko Doda się tak przebrała. Strój Wednesday Addams wybrała też zagraniczna gwiazda. I wyglądała nieco bardziej sexy

"Rodzina Addamsów" zainspirowała nie tylko Dodę. Zagraniczna piosenkarka też chciała stać się mroczną Wednesday. Postanowiła jednak dodać jej nieco seksapilu. Wygląda lepiej niż Doda?

Doda w swoim halloweenowym przebraniu wyglądała mrocznie i ponuro - dokładnie tak, jak postać grana w "Rodzinie Addamsów" przez Christinę Ricci. Ale Lily Allen, która przebrała się za tę samą bohaterkę, stwierdziła chyba, że czarna, prosta sukienka nie jest strojem dla niej i postanowiła "poprawić" kostium.

Założyła niemal przezroczystą, koronkową sukienkę, spod której prześwitywała bielizna. Pomalowała też twarz na trupioblady odcień, który wydawał się jeszcze intensywniejszy w zderzeniu z niepomalowaną szyją. Czyżby zabrakło farbki?


<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Która z nich wypadła lepiej?

jus

Więcej o:
Komentarze (6)
Nie tylko Doda się tak przebrała. Strój Wednesday Addams wybrała też zagraniczna gwiazda. I wyglądała nieco bardziej sexy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nihilist_24

  Oceniono 42 razy 32

  trudno mi to wypowiedzieć, ale Doda lepiej

 • braddock

  Oceniono 9 razy 7

  O ile dobrze pamiętam, Addamsowie to byli ekscentrycy. Pod maską upiorów, kryli się dobrzy ludzie, natomiast źli byli ci "normalni", którzy chcieli okraść Gomeza i jego rodzinę.

  Dodzior transior tym się różni od Addamsów, że jest prawdziwym zepsutym do szpiku kości monstrum.

 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 6

  Obie równie piękne i seksowne jak kielnia w betoniarce.

 • lastone

  Oceniono 26 razy 4

  Dodzica i tak straszy bez Halloween :D

 • browaryr

  Oceniono 29 razy 3

  doda nie musiała sie przebierać...

 • Lena L

  Oceniono 23 razy 1

  Doda szpetna jest, a w ciemnej peruce to juz w ogole wyglada jak 'idz stad'.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX