Poznajecie tę aktorkę? Niedawno zagrała w filmowym hicie

Nowy wizerunek gwiazdy?

Widząc to zdjęcie nie mieliśmy zielonego pojęcia, kim jest ta kobieta! Okazuje się, że to zdolna aktorka znana z filmu "Dziewczyna z tatuażem", która dla roli jest w stanie przeobrazić się nie do poznania.

Tym razem Rooney Mara dostała propozycję zagrania w najnowszym hollywoodzkim filmie "A Bitter Pill". Ta odsłona jest zdecydowanie mniej mroczna, niż stylizacja do filmu "Dziewczyna z tatuażem". W peruce z rozjaśnionymi końcówkami, eleganckim płaszczu Mara wygląda zupełnie inaczej!

76003, NEW YORK, NEW YORK - Tuesday April 10, 2012. Rooney Mara on the set of her new film 'The Bitter Pill' in New York City. Rooney stars alongside British actor Jude Law, parts of the movie will be filmed in a real prison so will require a lot of security. ***FRANCE & GERMANY OUT*** Photograph: ??Ralph, PacificCoastNews.com **FEE MUST BE AGREED PRIOR TO USAGE** **E-TABLET/IPAD & MOBILE PHONE APP PUBLISHING REQUIRES ADDITIONAL FEES** LOS ANGELES OFFICE:+1 310 822 0419 LONDON OFFICE:+44 20 8090 4079

Zobaczcie, jak wyglądała w "Dziewczynie z tatuażem":

A tak wygląda na co dzień:

Rooney Mara - September 6, 2011 - TANNER HALL Los Angeles Debut held at The Vista Theater, Hollywood, CA. Photo Credit: David Crotty/PatrickMcMullan.com/Sipa Press/1109071448

W której odsłonie Rooney Mara podoba Wam się najbardziej? Zagłosuj w naszej sondzie!

ralph

Zobacz także:

Rooney Mara. Kim jest "dziewczyna z tatuażem"

Zobacz, które celebrytki odsłoniły piersi na czerwonym dywanie

W której odsłonie Rooney Mara podoba Wam się najbardziej?
Więcej o:
Komentarze (6)
Poznajecie tę aktorkę? Niedawno zagrała w filmowym hicie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • babazbroda

  Oceniono 27 razy 23

  Ostatnia opcja w tym kretyńskim rankingu to jakaś masakra.Przecież to nie Pamela Anderson i nie aspiruje do grania w "Słonecznym patrolu",dziewczyna jest super a co najważniejsze potrafi zagrać,a chyba o to chodzi dziennikarzynki za dychę.Meryl Streep czy Glenn Close nikt nie pyta o urodę,chociaż w tej "redakcji" nigdy nic nie wiadomo.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 10 razy 4

  Nie można nazwać hitem filmu, który nie zwrócił kosztów produkcji i promocji. Wolę oryginalną wersję filmu, zdecydowanie.

 • loliczka_14

  Oceniono 1 raz 1

  tak właśnie myślałam ze to ta od tatuażu".... nie, nie jest ładna;/

 • krystin9

  Oceniono 7 razy 1

  No rzeczywiście zrobiła bardzo "wiele", bo założyła perukę

 • jola.k

  Oceniono 8 razy 0

  ralph do domu

 • gargantua

  Oceniono 22 razy -8

  rzeczywiście mara z niej!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX