Kto naśladuje Piotra Najsztuba?!

Chyba chce być jak znany dziennikarz.

.

Więcej o:
Komentarze (12)
Kto naśladuje Piotra Najsztuba?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • blackout2

  Oceniono 4 razy 2

  tak, tylko z tego co pamiętam, to Najsztub miał rzeczywiście dwa różne buty, a nie dwukolorowe ;P to Jeśli założę czarne szpilki, to powiesz, że naśladuję partnerkę Najsztuba?

 • cerrie

  Oceniono 1 raz 1

  Dla waszej wiadomości właśnie się dowiedziałam, iż noszenie butów nie do pary to jest trend w modzie, który się nazywa "Street trend". Tak więc to jest TREND W MODZIE, a że jest to trend który jest bardzo odważny i bardzo zwracający uwagę innych przechodniów, to już jest inna para kaloszy. Dla wielu ludzi, ludzie ubierający się w stylu emo wydają się dziwaczni i jest dla nich nie do pomyślenia, że można się ubierać tak jak się ubierają ci co ubierają się w stylu emo, a ludzie emo z kolei uważają swój styl za najnormalniejszy w świecie. Tak samo punkowcy często są uważani za ludzi dziwacznie ubranych, a oni uważają, iż są normalnie ubrani. Jest wiele stylów, które przez innych są uważane za dziwne i nie do przyjęcia, a jednak z powodzeniem funkcjonują w modzie. Tak samo noszenie butów nie do pary mimo, iż dla wielu dziwne, to jednak jest czymś co istnieje w modzie.

 • kawucha

  Oceniono 3 razy 1

  zwłaszcza ostatnie zdjęcie potwierdza waszą sensację

 • nice77

  0

  mówi się tródno

 • armandoo

  0

  O kurde, jaka modnisia! Paryż czeka!

 • cerrie

  Oceniono 4 razy 0

  No właśnie. Ja kiedyś szłam przez swoje nieduże miasteczko i zobaczyłam młodą dziewczynę, która miała taki fryz: Na jednej połowie głowy dłuższe włosy do ramion, a na drugiej połowie króciutkie nastroszone i nie będę kłamała wszyscy się za nią oglądali, pewnie niejedna osoba się wtedy zastanawiała "Kurcze muszę ją chyba zapytać o fryzjera, co by zapamiętać aby go omijać". A ta dziewczyna uważała najwyraźniej, że owa podwójna fryzura jest może przejawem buntu jej młodzieńczości po prostu ową fryzurą chciała powiedzieć "Nie jestem taka jak wszyscy i jestem z tego dumna, że mam swoją osobowość i nie jestem nijaka jak wy wszyscy i że mam swoje zdanie na każdy temat". Może Pani Sablewska także tymi butami che powiedzieć, że ma w nosie to co kto o niej myśli, czy tym bardziej mówi, bo to i tak ona sama najlepiej wie jaka jest naprawdę. I nie zamierza każdemu po kolei tłumaczyć się z tego co zrobiła, albo nie zrobiła. Co powiedziała, albo nie powiedziała. Tak się zachowują ludzie, którzy nie chcą być jak te baranki, które idą na rzeź. Dlaczego więcej takich ludzi nie spotyka się na ulicach? Bo po prostu nie mają odwagi wyrażać, to co naprawdę myślą, jako że nie od dziś wiadomo, że lepiej się nie wychylać ze swymi poglądami, bo można oberwać nawet za to, iż krzywo się na kogoś popatrzy, a co dopiero tu mówić o jawnym wyrażaniu siebie. Ja nie byłabym taka odważna jak ona, ale tylko dlatego, że nie miałabym siły i nie wiedziałabym jak się tłumaczyć, albo inaczej jak nie tłumaczyć się i być obojętną na to, co o mnie mówią inni. Niestety trudno w Polsce być indywidualistą, bo nie wystarczy tylko wyglądać i działać jak indywidualista, ale i trzeba jeszcze stawiać czoło tym którzy próbują takiej osobie utrzeć nosa. A jak wiadomo Polacy nie lubią jak ktoś wyróżnia się z tłumu.

 • patkaa93

  Oceniono 2 razy 0

  to nie jest Wojtek Mazolewski, tylko jeśli dobrze rozpoznałam jego brat fryzjer gwiazd Łukasz Mazolewski...

 • truuuskafffka

  Oceniono 4 razy 0

  może po prostu podoba się jej taki styl ??? A wy od razu robicie z tego wielkie haloo . ???
  a ja sobie pomyślałam że to Michał Szpak jeżeli ubiera się jak dziewczyna to czemu buty na koturnie nie pasowałyby mu ??

 • gagula

  Oceniono 4 razy 0

  tak sobie od razu pomyślałam, że to ona, nie wiem dlaczego nawet ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX