Ciachorowski tłumaczy się z pocałunku z kolegą

Tomasz Ciachorowski zdecydował się na ryzykowne wyznanie.

Tomasz Ciachorowski kiedyś powiedział:

Ostatni raz całowałem się dwa dni temu na parapetówce z... Michałem Lewandowskim.

No i zawrzało! Czy Tomasz Ciachorowski jest gejem? Aktor gęsto tłumaczył się ze swoich słów w piśmie ''Takie jet życie''.

Przecież to był tylko zwykły żart! Na parapetówce u Michała trochę wypiliśmy i uściskaliśmy się po pijaku. Jak kumple. To był taki przyjacielski "misiaczek". Z pewnością nie był to żaden namiętny pocałunek. (...) Nastąpiła bardzo typowa sytuacja, kiedy dwóch serdecznych przyjaciół zapewnia się o dozgonnej przyjaźni i pieczętuje to przyjacielskim gestem. Nie miało to absolutnie żadnego podtekstu erotycznego.

Czym jest ''przyjacielski misiaczek''? Tak czy siak Tomasz Ciachorowski przyznaje, że nie jest w tej chwili z nikim związany.

 

Rudy

 

Zobacz także:

Ciachorowski całował się z kolegą z "Majki"

Wojna ciach: Ciachorowski krytykuje Bobka

Ciachorowski ZATRUŁ SIĘ CZADEM

Więcej o:
Komentarze (28)
Ciachorowski tłumaczy się z pocałunku z kolegą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 20 razy 16

  Jakich to czasów dożyliśmy... Już nie można z kumplem wycałować się na misia, bo zaraz okrzykną gejem. Nie można z podrastającą córką iść pod mankiet, bo powiedzą, że to molestowanie. Nie można swojemu nagiemu bobaskowi zrobić zdjęcia na plaży, bo pedofilia.... To jest chore.

 • jagoda6868

  Oceniono 8 razy 6

  gdyby tego nie powiedział to nikt by się o tym nie dowiedział i nie było by sensacji, chłopak szczery i powiedział to z chumorem a tu zaraz z igly robicie widły.

 • tom

  Oceniono 9 razy 5

  ojej czy to ważne czy jest gejem

 • prawdaboli

  Oceniono 9 razy 5

  dziewczyne która pocałowała kolezanke tez nazwalibyscie homo albo lesba ?równosc równoscia skoro kolega chce całowac kolege to prosze ....ma do tego takie samo prawo jak laska która lize kumpele po imprezie !

 • podpisany

  Oceniono 6 razy 4

  Jak dla mnie, może go nawet bzyknąć. ;)

 • mariusz223

  Oceniono 4 razy 4

  a nawet jak jest to jego indywidualna sprawa jakbym byl slawny zakazal bym wogole robienia mi zdjec przeprowadzania wywiadow i wogole zdala od Plotek.

 • 1ania112

  Oceniono 7 razy 3

  Zróbcie teraz aferę czy jest gejem czy nie????????

 • artyyysta

  Oceniono 9 razy 3

  oj ciachrowski, dobrze wiemy ze ejstes gejem, ale wyglada na to, ze ty masz z tym problem. a po 2 wcale nie ejstes taki ladny jak mowia o tobie.

 • dmm

  Oceniono 5 razy 3

  hahahahahahahahahahahahahahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX