Kinga Rusin zaliczyła wtopę na wizji

.

Kto by przypuszczał, że Kinga Rusin zaliczy taką wpadkę. Podczas sobotniego przeglądu prasy w programie "Dzień Dobry TVN" który prowadził Jacek Żakowski, Kinga Rusin usilnie powtarzała "prezydent Berlusconi".

Berlusconi jest premierem Włoch, a nie prezydentem. Przejęzyczenie byłoby wybaczalne, gdyby polityk był mało znany. A jak wiemy - Berlusconiego kojarzy niemal każdy przez jego seksualne skandale i "Bunga, Bunga".

Najbardziej zaskakujące jest jednak to, że nikt Rusin nie poprawił. Ani Żakowski, ani Bartosz Węglarczyk, który wydarzenia zagraniczne ma w jednym palcu. Nawet "reżyserka" milczała.

Tak na przyszłość - to jest prezydent Włoch Giorgio Napolitano:

 

Newly elected Italian President Giorgio Napolitano leaves the Italian Senate shortly after being informed of his election, in Rome, Wednesday, May 10, 2006. The Italian Parliament elected center-left candidate Napolitano, an 80-year-old former Communist, as the country's next president, paving the way for a government headed by center-left leader Romano Prodi to be formed within days. Giorgio Napolitano, a widely respected senator-for-life, was elected during the fourth round of voting by some 1,000 electors lawmakers from the two houses of parliament and regional representatives. (AP Photo/Pier Paolo Cito)

 

A to premier Włoch Silvio Berlusconi:

Italian Premier Silvio Berlusconi delivers his address during the bike fair in Milan, Italy, Tuesday, Nov. 2, 2010. Berlusconi dismissed calls Tuesday to resign over his involvement with an underage Moroccan runaway _ and even created a new uproar by claiming it was better to love beautiful girls than gays. His comments sparked outrage from gay rights groups and fueled new calls for him to step down. (AP Photo/Antonio Calanni)

PoliKOT

Zobacz także:

Wszystkie ściemy TVN. Jak nas wkręcali?

Oni spędzą walentynki samotnie

Piróg: jury "YCD" będzie 3,5 osobowe!

Więcej o:
Komentarze (27)
Kinga Rusin zaliczyła wtopę na wizji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fcb

  Oceniono 5 razy 5

  to i tak dobrze ze polaczyla Berlusconiego z wlochami a nie np. Francja czy GB, po tej inteligentce wszytskiego sie mozna spodziewac

 • sensacja

  Oceniono 5 razy 5

  Przecież Rusin nigdy nie porażała inteligencją, więc o co chodzi? Prezentuje typowy poziom telewizyjnych gwiazdeczek. Czy ktokolwiek spodziewał się czegoś więcej?

 • dziodzio

  Oceniono 5 razy 5

  yeeeeeeaaaaa, chwila szczęścia plotka.pl

 • takete20000

  Oceniono 4 razy 4

  Rusin do dymisji! Wybatożyć przykładnie bo skandal jest potworny. Wszyscy wiemy, że odpowiedzialność za to ponosi gabinet Millera!

 • zebra20

  Oceniono 8 razy 4

  Risin znowu potwierdziła że jest poprostu głupią...

 • malgosia1130

  Oceniono 2 razy 2

  tempa jak nie zatemperowany ołówek.kiedyś z litości ją zatrudnili i tak przekimała kilka ładnych lat ale teraz już mamy jej dość.kiedyś jej współczułam ale teraz to nawet rozumie LISa,jak taka guła się pałęta po domu to i na boki zaczął się oglądać.

 • ed12

  Oceniono 2 razy 2

  zawsze uważałem ze jest tempa,aż żal na nia patrzec.

 • toj

  Oceniono 6 razy 2

  A czego można było się spodziewać po tym tępym babochłopie ?Przecież widać po niej,że to granatem od pługa oderwane........i postawiło to to kropkę nad "i ",już teraz nikt nie ma wątpliwości dlaczego Lis kopnął to to w du...pę.

 • dynia

  Oceniono 6 razy 2

  Czy wy słuchacie czasem rusinowej? Jeśli tak to nie sądzę ,żeby dyskusja na temat jej inteligencji miała jakiś sens. Kotojeleń jest bardziej ogarnięty niż ona.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX