Ktoś wpadkę zaliczyć musiał. Pech chciał, że padło na Kasprzyk. Sukienka pękła na szwie. I to w TAKIM miejscu!

Ewa Kasprzyk podobno długo wahała się z podjęciem decyzji o udziale w '"Tańcu z Gwiazdami", a na konferencji ramówkowej Polsatu Nina Terentiew zdradziła, że nie pamięta już nawet, ile razy zapraszała ją do udziału w tanecznym show. W końcu uległa. I kto by pomyślał, że to jej przyjdzie z hukiem (i dźwiękiem dartej tkaniny) zainaugurować nowy sezon programu.
Sukienka Ewy Kasprzyk nie wytrzymała Ktoś musiał zaliczyć wpadkę... Nie ma show bez choćby jednego "potknięcia". Niestety inauguracyjną wpadkę trzeciego sezonu polsatowskiego "Tańca z Gwiazdami" zaliczyła Ewa Kasprzyk. I to w zasadzie niejedną... Wszystkiemu winna była sukienka. Kreacja w niektórych miejscach była zbyt ciasna i skończyło się to pęknięciem tkaniny na szwie pod pachą. Widownia i widzowie przed telewizorami ujrzeli stanik aktorki. Na szczęście Kasprzyk zachowała zimną krew i nie przejęła się wpadką. Tak trzymać!

Nie ma porządnego show bez jakiegoś "potknięcia". Niestety inauguracyjną wpadkę trzeciego sezonu polsatowskiego "Tańca z Gwiazdami" zaliczyła Ewa Kasprzyk. I to w zasadzie niejedną... Wszystkiemu była winna sukienka. Miejscami kreacja była przyciasna, w innych partiach zaś zbyt luźna. A skończyło się to pęknięciem tkaniny na szwie pod pachą i "wyjściem" spod sukni beżowego stanika.

 

<< WPADKA KASPRZYK >>

 

Nie żeby pani Ewa specjalnie przejmowała się takimi rzeczami... I zresztą, bardzo dobrze!

 

aga

Więcej o:
Komentarze (13)
Ktoś wpadkę zaliczyć musiał. Pech chciał, że padło na Kasprzyk. Sukienka pękła na szwie. I to w TAKIM miejscu!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • braddock

  Oceniono 198 razy 100

  "Ach Polsko, biedna moja ojczyzno... Dziś na ekranach twego telewizora, tańczy miernota ze swoją golizną" - babka Kiepska.

 • bor

  Oceniono 124 razy 56

  Pani Ewo proszę nie przejmować się tymi głupkowatymi komentarzami małych zazdrosnych ludzików...i tak Panią kocham 😃 sami chodzą w podartych gaciach na co dzień i jakoś im nie przeszkadza

 • buzia

  Oceniono 82 razy 52

  Pani Ewa sama nie wybierała kreacji, źle została uszyta - tu pękło, tam odstaje. A kondycję ma wspaniałą. Taniec jest dla wszystkich!

 • koja

  Oceniono 56 razy 40

  Widziałam p. Ewę parę razy na żywo. Jest osobą bezpośrednią i jak się mówi nie je bułki przez bibułkę. Ona ma 57 lat i narzeka, tu mi strzyka a tam mnie łamie w kościach. Ćwiczy, trenuje taniec. Zrzuci parę kilogramów, poprawi kondycję.Same plusy no i jeszcze nieźle zarobi. A sukienka? No raczej jej nie szyła więc to nie jej wpadka .

 • tralalumpek

  Oceniono 49 razy 39

  no straszta, w TAKIM miejscu, no wlasnie w jakim miejscu? alez sensacja .....ale i tak poziom jeszcze zanizony bo przeciez rozprute matji by byly wieksza sensacja a przeciez krocza i majtki zawsze byly tematami widacymi w plotku w tancu z ....

 • kuga

  Oceniono 57 razy 33

  E tam.

 • Gość: amiko

  0

  to dopiero wydarzenie ...

 • wewusia

  Oceniono 4 razy 0

  Zwolnić stylistkę :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX