Ktoś wpadkę zaliczyć musiał. Pech chciał, że padło na Kasprzyk. Sukienka pękła na szwie. I to w TAKIM miejscu!

Ewa Kasprzyk podobno długo wahała się z podjęciem decyzji o udziale w '"Tańcu z Gwiazdami", a na konferencji ramówkowej Polsatu Nina Terentiew zdradziła, że nie pamięta już nawet, ile razy zapraszała ją do udziału w tanecznym show. W końcu uległa. I kto by pomyślał, że to jej przyjdzie z hukiem (i dźwiękiem dartej tkaniny) zainaugurować nowy sezon programu.

Nie ma porządnego show bez jakiegoś "potknięcia". Niestety inauguracyjną wpadkę trzeciego sezonu polsatowskiego "Tańca z Gwiazdami" zaliczyła Ewa Kasprzyk. I to w zasadzie niejedną... Wszystkiemu była winna sukienka. Miejscami kreacja była przyciasna, w innych partiach zaś zbyt luźna. A skończyło się to pęknięciem tkaniny na szwie pod pachą i "wyjściem" spod sukni beżowego stanika.

 

<< WPADKA KASPRZYK >>

 

Nie żeby pani Ewa specjalnie przejmowała się takimi rzeczami... I zresztą, bardzo dobrze!

 

aga

Więcej o:
Komentarze (13)
Ktoś wpadkę zaliczyć musiał. Pech chciał, że padło na Kasprzyk. Sukienka pękła na szwie. I to w TAKIM miejscu!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • braddock

  Oceniono 198 razy 100

  "Ach Polsko, biedna moja ojczyzno... Dziś na ekranach twego telewizora, tańczy miernota ze swoją golizną" - babka Kiepska.

 • bor

  Oceniono 124 razy 56

  Pani Ewo proszę nie przejmować się tymi głupkowatymi komentarzami małych zazdrosnych ludzików...i tak Panią kocham 😃 sami chodzą w podartych gaciach na co dzień i jakoś im nie przeszkadza

 • buzia

  Oceniono 82 razy 52

  Pani Ewa sama nie wybierała kreacji, źle została uszyta - tu pękło, tam odstaje. A kondycję ma wspaniałą. Taniec jest dla wszystkich!

 • koja

  Oceniono 56 razy 40

  Widziałam p. Ewę parę razy na żywo. Jest osobą bezpośrednią i jak się mówi nie je bułki przez bibułkę. Ona ma 57 lat i narzeka, tu mi strzyka a tam mnie łamie w kościach. Ćwiczy, trenuje taniec. Zrzuci parę kilogramów, poprawi kondycję.Same plusy no i jeszcze nieźle zarobi. A sukienka? No raczej jej nie szyła więc to nie jej wpadka .

 • tralalumpek

  Oceniono 49 razy 39

  no straszta, w TAKIM miejscu, no wlasnie w jakim miejscu? alez sensacja .....ale i tak poziom jeszcze zanizony bo przeciez rozprute matji by byly wieksza sensacja a przeciez krocza i majtki zawsze byly tematami widacymi w plotku w tancu z ....

 • kuga

  Oceniono 57 razy 33

  E tam.

 • Gość: amiko

  0

  to dopiero wydarzenie ...

 • wewusia

  Oceniono 4 razy 0

  Zwolnić stylistkę :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX