Wszyscy skupili się na nowych włosach Jareda Leto i nikt nie zwrócił uwagi na to, co działo się "piętro niżej". Ale wpadka!

Nowa fryzura Jareda Leda nie pozwoliła odwrócić wzroku od głowy artysty, a szkoda, bo kilkanaście centymetrów niżej wydarzyła się spora wpadka.

Pojawienie się Jareda Leto na Fashion Week w Paryżu pewnie przeszłoby bez echa, gdyby nie jego ekstremalna metamorfoza. Artysta nową krótką fryzurę przefarbował na jasny blond (tak! dokładnie ten sam odcień ma teraz Kim Kardashian) i ogolił brodę. Laureat Oscara tak wszystkich zaszokował, że nikt nie zwrócił uwagi na to, co zadziało się kilkanaście centymetrów poniżej szyi.

Jared LetoFrancois Mori / AP (AP Photo/Francois Mori)

Gdy Leto wchodził na pokaz Balmain, poły marynarki rozchyliły się i wyraźnie widać było dyndającą metkę. Przynajmniej wszystko zgadza się ze zwyczajem - na pokazie warto mieć bowiem mieć na sobie coś z najnowszej kolekcji danego projektanta.

Metka Jareda LetoFrancois Mori (AP Photo/Francois Mori)

Można się przynajmniej teraz pocieszyć, że nie tylko polskie gwiazdy chodzą w pożyczonych ubraniach.

 

karo

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (2)
Wszyscy skupili się na nowych włosach Jareda Leto i nikt nie zwrócił uwagi na to, co działo się "piętro niżej". Ale wpadka!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • muminos1975

  Oceniono 10 razy 8

  celowa zagrywka za bańke zielonych.

 • zez

  Oceniono 4 razy -2

  Na Tygodniu Mody też modnie jest z metką.
  Bardziej mnie interesuje jak wygląda, i to bez okularów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX