18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Rzadko kto ma TAKIEGO pecha. Piękność z "Wilka z Wall Street" zaliczyła podwójną wpadkę. Najpierw odsłoniła jeden sutek, a potem...

Takie sytuacje zdarzają się tylko największym pechowcom. Dlaczego? Ponieważ owszem, nieraz zdarzyło się już, że gwieździe z głębokiego dekoltu "wypadł" sutek, ale żeby aż dwa?

Na ściance wszystko poszło perfekcyjnie. Margot wyglądała pięknie, sukienka układała się bardzo dobrze i idealnie przylegała do ciała. Dekolt przyciągał uwagę, ale nie odsłaniał tego, czego nie powinien. Gorzej było niestety chwilę później.

Margot RobbieLandmark / PR Photos / Landmark / PR Photos

Aktorka wychodząc z imprezy trafiła na kiepską pogodę. Zaczął padać deszcz, musiała wysoko podnieść suknię, by jej nie zamoczyć i pobrudzić. Całe szczęście ktoś trzymał nad nią parasol. Margot szybko chciała uciec do samochodu i właśnie wtedy przydarzyła się jej pierwsza wpadka. Spiesząc się, nie zapanowała nad głębokim dekoltem, który odsłonił jej lewy sutek.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

A to nie koniec przykrych wydarzeń. Gdy już wygodnie rozsiadła się w ciepłym aucie, sukienka znów odchyliła się na piersiach zbyt mocno. Tym razem oczom paparazzi ukazał się prawy sutek aktorki.

aga

Więcej o:
Komentarze (10)
Rzadko kto ma TAKIEGO pecha. Piękność z "Wilka z Wall Street" zaliczyła podwójną wpadkę. Najpierw odsłoniła jeden sutek, a potem...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ja01

  Oceniono 130 razy 124

  "Rzadko kto ma TAKIEGO pecha" - jeśli to jest taki wielki pech, to co drodzy "redaktorzy" powiecie o ludziach, którzy tracą pracę lub ciężko chorują ?
  Dobierajcie słowa adekwatne do sytuacji.

 • kjt

  Oceniono 69 razy 69

  trzeba docenić wartość edukacyjną tego portalu, dzięki niemu możemy dowiedzieć się że kobieta ma dwa sutki i są całkiem podobne do siebie.

 • abbazabba

  Oceniono 58 razy 52

  Suuuuutki! Wooooow. Redaktor płakał i brandzlował salami jak oglądał.

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 7

  Ona ma sutki? A nie wygląda. Z resztą jak dla mnie niech śmiało pokazuje, bo ma co. A redakcja przy piątku rozpieszcza userów:D

 • andszejek

  Oceniono 5 razy 3

  boże też robicie sensacje, brak słów dla tego serwisu :D

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 1

  kocham piątek!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX