"Jen, twoja sukienka spada!" Zupełnie nie rozumiemy tej kreacji

Jak najłatwiej przyciągnąć wzrok i atencję zebranych na evencie fotografów? Pozując na ściance. Hudson poszła jednak o krok dalej. To, co zrobiła, zapewniło jej bycie w centrum uwagi jeszcze długo po imprezie.

Jennifer Hudson w rodzinnych Stanach Zjednoczonych jest jedną z najbardziej lubianych aktorek i piosenkarek. Mimo że nie jest może w Polsce zbyt znana, musimy porozmawiać z Wami o jej najnowszej kreacji. Ostatnio gwiazda pojawiła się na nowojorskiej gali Turn It Up For Change na rzecz ruchu LGBT. Uwagę przyciągnęła dziwaczną kreacją, która odsłaniała jedną pierś. Na szczęście Hudson miała stanik!

Jen, twoja sukienka spada! Nie wygląda to bezpiecznie - żartował Perez Hilton.
Wygląda, jakby ktoś próbował jej zedrzeć ten strój! Czy może my czegoś nie rozumiemy? To nie jest seksowne odsłonięcie, to specjalnie zostało tak wystylizowane - jak wyszarpnięte. To jest bardzo dziwne - krytykowali blogerzy Tom&Lorenzo.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Hudson upodobała sobie kreacje w tym stylu. Zaliczyła identyczną modową wpadkę w styczniu tego roku. Wtedy jednak obie piersi w staniku "doszły do głosu". Co myślicie o tym sposobie na przyciągnięcie uwagi??

aga

Więcej o: