Wiemy, że gwiazdom czasami się zdarzają takie wpadki. Ale Jessice Albie?!

Ach te szczegóły!

Całkiem niedawno jedna z polskich sław zapomniała oderwać metkę od żakietu. Tym razem taką samą wpadkę zaliczyła gwiazda, po której się tego nie spodziewaliśmy.

Fotoreporterzy spotkali Jessikę Albę przed hotelem w Nowym Jorku. Gdy do niego wchodziła, można było podziwiać jej szczupłą talię, odsłoniętą przez kusą bluzkę. Gdy jednak pojawiła się na ulicy ponownie, można było "podziwiać" co innego. Aktorka włożyła żakiet, który nadal miał metkę...


<< ZOBACZ ZDJĘCIA JESSIKI ALBY >>

Gwiazdy często wypożyczają ubrania na jedno wyjście i nie odrywają metek, aby móc je potem ponownie zwrócić do sklepu. Jeśli chodzi jednak o tak wielką hollywoodzką sławę, która może pozwolić sobie na kupno całej firmy odzieżowej, to taka możliwość brzmi dość abstrakcyjnie (dodajmy, że Alba ma firmę internetową wartą miliard dolarów). Być może więc zawiniło roztargnienie i po prostu Alba lub jej stylistka o tym zapomniały. Czy tak samo było też w tym przypadku? Pozostawiamy to indywidualnej ocenie.

karo

Więcej o:
Komentarze (5)
Wiemy, że gwiazdom czasami się zdarzają takie wpadki. Ale Jessice Albie?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • anal_fa_beta

  Oceniono 17 razy 15

  Nie oderwała metki bo za kilka dni odda :)

 • forfiter_jr

  Oceniono 11 razy 7

  Może zaczęła oszczędzać:D

 • cerrie

  Oceniono 5 razy 3

  A może to jest taki chwyt marketingowy. Ona ponosi sobie trochę, potem na metce da swój autograf i potem sklep podniesie cenę takiego ciucha, bo powie że sama Alba nosiła ten żakiet, he he ;-) No i może to chwyci, wszak nie od dziś wiadomo że w każdym człowieku jest próżność i każdy chciałby choć trochę wyglądać jak jego ulubiona gwiazda ;-) Oczywiście nabijam się.

 • mrs.pink

  Oceniono 3 razy 3

  Może tak ma być. Może za chwilę wszyscy będziemy chodzić z metkami...

 • mika17

  Oceniono 4 razy 0

  zdarza sie. tez taki kiedys poszlam a nie mialam zamiaru niczego oddawac, przy czarnych tshirtach sie tak nie da :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX