Annę Głogowską nieco poniosła atmosfera "TzG". Pierwszy odcinek i już wpadka

Mistrzyni w grze w skojarzenia.
"TzG": Wpadka Głogowskiej Anna Głogowska okazała się mistrzynią gry w skojarzenia. - Dzięki. Mam swój, mniejszy. Wolę małe... - mówiła Anna Głogowska w pierwszym odcinku "TzG". Chodziło jednak o... mikrofon! - Dzięki, mam swój, mniejszy - powiedziała Anna Głogowska, a potem było już tylko lepiej. Grę w skojarzenia w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" wygrała Anna Głogowska. Artur Dziurman i Walerija Żurawlewa zatańczyli pełne elegancji i subtelnego erotyzmu tango i udali się do "pokoju gwiazd", gdzie już czekała na nich prowadząca. - Zatańczyłem to! - wykrzyknął zdyszany, zdumiony i jednocześnie zachwycony Dziurman. - Tak! My oniemieliśmy - ukłoniła się w jego stronę Głogowska. - Ale wiesz, co? Walnęliśmy się, myślałem, że krew poleci. - Mów to tu - zwinęła dłoń w trąbkę i przyłożyła do ust, imitując mikrofon. - Nie poleciała, ona jest przyzwyczajona. Takie walnięcia są normalne. Ich dialog został przerwany na moment, ponieważ jury odsłoniło swoje decyzje (para otrzymała od nich łącznie 25 punktów i przeszła do kolejnego etapu). Głogowska zaczęła to komentować i wtedy Dziurman zrewanżował się, podsuwając jej pod brodę swój pokaźnej wielkości mikrofon. - Dzięki. Mam swój, mniejszy. Wolę małe... Nie, wróć! - zaplątała się Głogowska i zamilkła. To akurat było najsensowniejsze, ponieważ słowo się rzekło, zostało pochwycone przez kamery i wyemitowane na całą Polskę. J- uż jestem grzeczna - dodała na koniec. Śmieszne? Pamiętajmy, że rozmowa dotyczyła mikrofonów. A Wy co sobie pomyśleliście?

"Dzięki, mam swój, mniejszy" - powiedziała Anna Głogowska, a potem było już tylko lepiej.

Grę w skojarzenia w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" wygrała Anna Głogowska. Artur Dziurman i Walerija Żurawlewa zatańczyli pełne elegancji i subtelnego erotyzmu tango i udali się do "pokoju gwiazd", gdzie już czekała na nich prowadząca.

Zatańczyłem to! - wykrzyknął zdyszany, zdumiony i jednocześnie zachwycony Dziurman.
Tak! My oniemieliśmy - ukłoniła się w jego stronę Głogowska.
Ale wiesz, co? Walnęliśmy się, myślałem, że krew poleci.
Mów to tu - zwinęła dłoń w trąbkę i przyłożyła do ust, imitując mikrofon. - Nie poleciała, ona jest przyzwyczajona. Takie walnięcia są normalne.
<< ZDJĘCIA Z PIERWSZEGO ODCINKA >>

Ich dialog został przerwany na moment, ponieważ jury odsłoniło swoje decyzje (para otrzymała od nich łącznie 25 punktów i przeszła do kolejnego etapu). Głogowska zaczęła to komentować i wWtedy Dziurman zrewanżował się, podsuwając jej pod brodę swój pokaźnej wielkości mikrofon.

Dzięki. Mam swój, mniejszy. Wolę małe... Nie, wróć! - zaplątała się Głogowska i zamilkła.

To akurat było najsensowniejsze, ponieważ słowo się rzekło, zostało pochwycone przez kamery i wyemitowane na całą Polskę.

Już jestem grzeczna - dodała na koniec.

Śmieszne? Pamiętajmy, że rozmowa dotyczyła mikrofonów. A Wy co sobie pomyśleliście?

<< EROTYCZNE TANGO DZIURMANA I ŻURAWLEWEJ >>

Jesteście ciekawi, co się działo za kulisami? Byliśmy tam! Sami zobaczcie, co robiły gwiazdy, kiedy akurat nie tańczyły.

Artur Dziurman i Walerija ŻurawlewaKapif

alex

Więcej o:
Komentarze (6)
Annę Głogowską nieco poniosła atmosfera "TzG". Pierwszy odcinek i już wpadka
Zaloguj się
 • iwonnth

  Oceniono 21 razy 17

  rzeczywiście wpadka roku

 • msypa

  Oceniono 22 razy 14

  Domagam się zakodowania tego programu!

 • toro567

  Oceniono 34 razy 6

  nie cierpie Głogowskiej, ..zarozumiala baba...sama mowi o sobie ze w konie jak wyjela telefon i przeszkodzila innym osobom....to dostala w dur.ny łeb za zakłócanie ogladania filmu....to byla tak bezczelna ze wezwala policje....to sie nazywa chamstwo...przyszla do kina przeszkadzac i jeszcze wola policję,,,a w TzG powiedziala do jurorow ze moze im sztuczne szczęki czyli protezy wyleciec...az p.hrabina Tyszkiewicz..rzekla ze zaraz umrze...???okropne zachowania..chyba ją wywala z prowadzenia??????

 • cerrie

  Oceniono 25 razy 3

  I dlatego nie oglądam tego szmatławca ;-) No ludzie. Producenci tej chały naprawdę myślą, że ludzie są tak głupi i infantylni, że będą się cieszyli z żartów na poziomie najniższej sklepowej półki? Przecież to jawna obraza inteligencji polskiego społeczeństwa ;-) Zbiorą do kupy kilkanaście osób, i każą im się bawić w cekiniarski cygański tabor na kółkach, który telepie się niczym pijany rowerzysta, i czka oraz wyśpiewuje rubaszne piosenki na każdym wyboju. No naprawdę, jeszcze dać im do rąk po butelce taniego wina, i poprosić wokalistę Boysów aby zaczął śpiewać "Hej, hej sokoły...", po to by zaraz reszta do nich dołączyła ;-)

 • edek.tel

  Oceniono 1 raz -1

  Terazzino i Sienkiewicz sa the best!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX