Założyła wielkie białe majtasy pod prześwitującą sukienkę!

Paulina Biernat zaliczyła niezłą wpadkę.

Nie jest tajemnicą, że zawsze bardzo dokładnie przeglądamy zdjęcia z każdej medialnej imprezy. Czujne oko jednego z plotkowych redaktorów wypatrzyło po raz kolejny garderobianą wpadkę jednej z gwiazd. Tym razem zaliczyła ją Paulina Biernat, tancerka z Tańca z gwiazdami.

Stefano Terrazzino, Paulina BiernatWBF

Widać, że Bierant chciała dobrze wypaść na pokazie zimowej kolekcji Roberta Kupisza. W końcu było to naprawdę duże wydarzenie. Tancerka założyła więc dopasowaną czarną sukienkę, z seksownymi prześwitującymi wstawkami. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie zapomniała, że pod kątem kreacji powinno się także dobierać bieliznę...

Stefano Terrazzino, Paulina BiernatWBF

Paulina BiernatWBF

Niestety ta zasada jakoś Paulinie Biernat umknęła i jak gdyby nigdy nic, pod czarną sukienkę włożyła białe majtki. Pech chciał, że prześwity jej kreacji wypadały akurat w miejscu, gdzie była bielizna. Tym sposobem zamiast seksownego looku otrzymaliśmy stylizacyjny koszmarek.

Stefano Terrazzino, Paulina BiernatKapif

zuz

Więcej o:
Komentarze (30)
Założyła wielkie białe majtasy pod prześwitującą sukienkę!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • go

  Oceniono 220 razy 188

  Piętnujecie dziewczynę za to, że założyła duże białe majtki? Ten świat naprawdę zmierza ku zagładzie. Zaszczuć, zmieszać z błotem za majtki, litości!

 • avia27

  Oceniono 116 razy 106

  "Nie jest tajemnicą, że zawsze bardzo dokładnie przeglądamy zdjęcia z każdej medialnej imprezy." Szkoda, że "bardzo dokładnie" przeglądacie TYLKO ZDJĘCIA, a nie własne teksty. Zawsze przekręcacie imiona i nazwiska (vide: "Widać, że Bierant chciała...") . Zajmijcie się więc "bardzo dokładną" korektą tekstów, a majtki zostawcie w spokoju... Ale wpadka!

 • ina.

  Oceniono 98 razy 80

  A kto to w ogóle jest?

 • plotkumus

  Oceniono 49 razy 43

  hehe, dobrze, że są ;)

 • haroszka

  Oceniono 47 razy 41

  Założyła białe majtki i jest news na plotku a to przecież nie byłe co:)! I tak o mało znanej Paulinie Biernat przeczyta kila tysięcy osób a wszystko przez niewinne białe gacie. Po co agencje PR, wystarczy założyć (specjalnie bo przecież nie przez pomyłkę) nieodpowiednią bieliznę.

 • wessling

  Oceniono 45 razy 39

  Jasne, wpadka, poużywajcie sobie ...
  Jakby się tak jakaś pipa Middleton ubrała to byłoby cool, a na drugi dzień w sklepach zabrakłoby białych majciochów.
  ;)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 43 razy 19

  Ja to chyba ślepy jestem, bo jakoś majtek nie widzę.

 • azlotko

  Oceniono 55 razy 13

  Zeby to byly majteczki, a to sa ogromne majtasy...szkoda ze nie widzieliscie jej z tylu...no i jeszcze biale..mysle ze to prowokacja,albo zapomniala sie przejrzec w lustrze !!!

 • belial26

  Oceniono 55 razy 9

  Mniejsza o majtki... Ale tak ogólnie kreacja jest brzydka.W szamateksach fajniejsze kiecki można wyłowić.A pozująć tak z torebką,to chyba starała się zasłonić gaciory.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX