Tragiczny strój serialowej aktorki, czyli JAK SIĘ NIE UBIERAĆ

Modowa wpadka tygodnia.

Trudno nam się domyślić, co mogło skłonić Violettę Arlak (znaną np. ze "Złotopolskich" do założenia takiego stroju na prezentację nowego sezonu serialu "Hotel 52". Miało być powalająco, a wyszło tragicznie.

violetta arlak, hotel 52

violetta arlak

Wydaje nam się, że Arlak inspirowała się strojem żony Karola Strasburgera, która w podobnych ciuszkach pojawiła się u boku prezentera na imprezie "Luksusowa marka roku":

Karol Strasburger, Irena Strasburger

Gdybyśmy byli złośliwi, stwierdzilibyśmy, że aktorka swoim strojem chciała nawiązać do prawdziwego nazwiska (Arlak to zmieniona wersja nazwiska Zmarlak). Bo rzeczywiście, wyglądała jak pozaziemska istota wciśnięta w śmieszne fatałaszki. Ale złośliwi nie jesteśmy, więc ocenę tej, hmm, stylizacji pozostawiamy Wam :)

Olinek

Zobacz także:

Victoria Beckham na ogromnych szpilkach z wystrojoną córeczką

Rihanna wystroiła się i poszła do klubu. A tam... Chris Brown!

Koroniewska jest MEGA ZRABNA. Oj Maćku, zobacz co straciłeś!

Więcej o:
Komentarze (41)
Tragiczny strój serialowej aktorki, czyli JAK SIĘ NIE UBIERAĆ
Zaloguj się
 • rysiek

  Oceniono 32 razy 32

  no proszę, a gdyby "grycanka" tak sie ubrała, zachwycalibyście się, że tak oryginalna. pani arlak wam nie płacić, w tym cały szkopuł.

 • mila_lejdi

  Oceniono 33 razy 31

  Drogi Olinku, porównywanie stroju Arlak do stroju żony Karola Strasburgera, to mniej więcej tak, jakby nazwać to co napisałeś dziennikarstwem. Zanim zabierzesz się następnym razem za pisanie tekstów o modzie, przejrzyj choć jedno pismo zajmujące się tą tematyką. To naprawdę nie boli.
  Ostatni akapit jest poniżej dna, nawet dna wyznaczonego przez Plotka. Ale złośliwa nie jestem, więc ocenę tego, hmm artykuliku pozostawię Twojemu przełożonemu.

 • asienieczka

  Oceniono 35 razy 29

  oj tam....nie jest tak tragicznie..mnie sie podoba!!

 • magdamm

  Oceniono 26 razy 22

  Wyjatkowo chamski jest redaktor Plotka. Gdyby chodziło o "gwiazdę" większego formatu, to zapewne padłyby słowa, że jest niestosownie ubrana. Tutaj pojechaliście po bandzie.

 • lisbeth

  Oceniono 22 razy 20

  Olinek, nie staraj sie byc ironiczny, bo ci to nie wychodzi. Do tego potrzebna jest spora dawka inteligencji, ktorej, jak wszyscy wiemy, nie posiadasz. W rezultacie wyszlo jak zawsze - zenujaco i ponizej poziomu. A przytyk do nazwiska swiadczy dodatkowo o braku kultury.
  Gdyby Grycanka pojawila sie w tej samej stylizacji pewnie wtorowalibyscie Wolinskiemu w komplementowaniu nowej ikony mody.

 • smajluu

  Oceniono 25 razy 19

  Tragiczne wypociny redaktorzyny plociucha, czyli jak nie pisać artykułów.

 • kyysz

  Oceniono 18 razy 16

  Prawde powiedziawszy ten strój nie jest zły. Pani Arlak jest po prostu większych rozmiarów, a jakby tak samo ubrała się gwiazda w rozmiarze 32-34 to byłaby normalnie elegancko ubraną osobą.

 • babazbroda

  Oceniono 20 razy 16

  Ciekawe jak wy tam w tej redakcyjce wyglądacie,fajnie jechać po innych gdy samemu nie jest się personalnie narażonym na krytykę,zwłaszcza nazwiska.Jak to mówią gimnazjaliści...wiocha.com
  ps.Pani Violetta wygląda na wyluzowaną babkę,więc mam nadzieję że ma was w dupie.

 • czarny.kolorek1

  Oceniono 26 razy 16

  Tytuł powinien brzmieć: "TRAGICZNY ARTYKUŁ CZYLI JAK NIE POWINNO SIĘ PISAĆ, SZCZEGÓLNIE WTEDY, KIEDY PISZE SIĘ GŁUPOTY". Pani Arlak nie wygląda żle. A czepianie się nazwiska jest już szczytem chamstwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX