Miss Polonia tłumaczy się z wpadki w TVN

Mamy oświadczenie Mancewicz.

Po wizycie Rozalii Mancewicz w telewizji TVN24 w internecie zawrzało. Pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy pod adresem "Rosie", która już wkrótce weźmie udział w wyborach Miss Universe. Dzisiaj Plotek dostał oficjalne oświadczenie menadżerki Mancewicz, Małgorzaty Herde w sprawie występu jej podopiecznej w TVN24.

Zaprezentowany w internecie materiał stanowi tylko część rozmowy. Tym samym pragnę nakłonić do refleksji wszystkich tych , którzy na podstawie tego materiału przedstawili Miss Polonia Rozalię Mancewicz w złym świetle, podważając jej inteligencję jak również zniesławiając. Miss Polonia Rozalia Mancewicz w wyniku tremy jaka towarzyszy przy tego typu wystąpieniach nie odpowiedziała płynnie na pytanie: czym jest Polska? - napisała w oświadczeniu Małgorzata Herde.

Poniżej wypowiedź Miss Polonia Rozalii Mancewicz:

Pragnę przeprosić wszystkich, którzy brakiem mojej płynnej wypowiedzi na jedno z pytań poczuli się urażeni. Nie ukrywam, że wystąpienia w TV na żywo wiążą się z dużym stresem czego doświadczyłam w ostatnią niedziele w porannym programie „Wstajesz i wiesz” w TVN 24. Polska jest moją ojczyzną, moim krajem i moim domem. W najbliższą niedziele 21 sierpnia wylatuję do Sao Paulo na finał konkursu Miss Universe i dołożę wszelkich starań aby nasz kraj godnie reprezentować.

Czy te wypowiedzi zamkną temat? A może zawsze będziecie patrzeć na "Rosie" przez pryzmat tej wypowiedzi?

Zobacz także:

Miss nie wie, czym jest dla niej Polska! WIDEO

Tak Rozalia wystąpi na Miss Universe

Miss Polonia zmieniła imię na Rosie

Więcej o:
Komentarze (29)
Miss Polonia tłumaczy się z wpadki w TVN
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gelfix

  Oceniono 8 razy 4

  Nie wierzę w ani jedno slowo tych pań ! Trema.. jasne ;]

 • andrea

  Oceniono 8 razy 4

  czasami oglądam urywki jakichś konkursów piękności, rzeczywiście, pytania na ogół są głupawe, mają na celu zaskoczenie czyli, wykazanie się refleksem. Rosie musi być na to przygotowana, skoro ma chęć startować w takich konkursach. Poza tym, fajna dziewczyna, może coś osiągnie dla Polski !

 • cosma

  Oceniono 10 razy 4

  bywa , każdemu może się zdarzyć !!! a odpowiedź ,jest jedna - Moim DOMEM, ale bez pisssssssssssu !!!!!!!!!!!!!!

 • hasiahasia

  Oceniono 12 razy 4

  oj tam.. dostala glupkowate pytanie..slyszalam ,ze to bardzo mila ,ciepla i zyczliwa kobietka ,mieszka w moim city ;D liczna jest btw

 • tradingstar

  Oceniono 7 razy 3

  haha, potrzebowala prawie tydzien, by wreszcie odpowiedziec na postawione jej pytanie, a moze ten tekst to w ogole napisal kto inny :D

 • nitkaen

  Oceniono 5 razy 3

  "- Ile oktanów ma Etylina 95?
  - Nie pamiętam, ponieważ dawno już miałam lekcje, hm... w liceum. Poproszę następne pytanie, jeżeli można."
  TO OCZYWIŚCIE "CYTAT" Z WYPOWIEDZI ROZALIII M, :)

  I RZECZ JASNA NIE PODWAŻA JEJ INTELIGENCJI ;P

 • sarina77

  Oceniono 9 razy 3

  Hahaha po tygodniu to wymyśliła.

 • agathe5

  Oceniono 9 razy 3

  "Polska jest dla mnie moją ojczyzna, moim krajem i moim domem". Trzeba bylo tak powiedziec na zywo, a nie zaslaniac sie trema..

 • tree

  Oceniono 4 razy 2

  Może i trema, ale na wyborach tej Miss Czegośtam trema będzie nieporównywalnie większa, a pytania mogą być jeszcze "trudniejsze"'.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX