"X-Factor": Czy Ada Szulc śpiewała z playbacku?! SONDAŻ

Ada Szulc w X-Factor.

Kuba Wojewódzki dostał od producentów "X-Factor" najsilniejszą grupę wokalistów. Wśród nich jest Ada Szulc. Wczoraj Ada zmierzyła się ze Stingiem. Zaśpiewała "Fields of gold". Wypadła znakomicie. Czesław Mozil powiedział, że jest niesamowita. Jej występ podobał się również Mai Sablewskiej.

Cieszy mnie, że wychodzi z Ciebie ten magnetyzm, o którym cały czas Ci mówiłam. Ja znałam do tej pory dwie wersje tej piosenki: Stinga i Evy Cassidy. Dzisiaj nadal znam dwie: Stinga i twoją - powiedziała Maja.

Ada wypadła znakomicie, ale po programie pojawiły się opinie, że Ada śpiewała z playbacku. Macie podobne wrażenie? Posłuchajcie i oceńcie!

Zagłosujcie w naszym sondażu!

Sancita

Zobacz także:

X-Factor: Malcolm oskarża Wojewódzkiego o wyrachowanie

Wojewódzki na tajnej naradzie z Matsem

Jurorzy, finaliści "X-Factor"

Ada Szulc śpiewała z playbacku?
Więcej o:
Komentarze (38)
"X-Factor": Czy Ada Szulc śpiewała z playbacku?! SONDAŻ
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • chomiczekxx3

  Oceniono 8 razy 8

  jak ja nienawidzę ,kiedy ona się tak szczerzy ... strasznie jest to denerwujące, podobnie jak jej przesadna słodkość ..ale śpiewać umie .

 • paulinkuxd

  Oceniono 7 razy 7

  już kilka razy miałam takie wrażenie, nie tylko w jej przypadku

 • nuska17

  Oceniono 7 razy 5

  Śpiewała na żywo i to słychać bez dwóch zdań, jest mega irytująca i sztuczna szkoda, że promuje się na siłe dziewczyne, która wraz ze swym zespołem nagrała płyte i ktorej teledyski sa puszczane w TV a zeby bylo zabawniej ona ze swym glosikiem spiewa rocka:D:D:D:D Nie ma ani specjalnie ciekawej barwy ani wyglądu.... Cóż polskie realia. ps. mam nadzieje ze wygra Michal Szpak albo Gienek Loska:)

 • eja

  Oceniono 6 razy 4

  Genek rządzi!!!!!!!!!!!!!

 • goove

  Oceniono 4 razy 4

  Nie powinna śpiewać po angielsku.

 • vafell

  Oceniono 4 razy 4

  Ada może śpiewać, ale bez wysokich partii. Wtedy odzywa się ten drażniący country głosik. Coś okropnego. A jedną już kuPa wywalił, bo nie chciał country.

 • patiiix

  Oceniono 3 razy 3

  Moim zdaniem z playbacku nie śpiewała,ale to nie zmienia faktu,że jest irytująca. Nie wiem dlaczego,ale wkurza mnie swoim zachowaniem od samego początku ;)

 • zebra20

  Oceniono 5 razy 3

  Moim zdaniem jury z dawnego Idola było najlepsze :) byli ludzie którzy przynajmniej znali sie na tym, a teraz mamy maje która bardziej ocenia wyglad, mozila który nie potrafi sie wysłowić i kube który zna sie na swojej robocie ale moim zdaniem nie jest stronniczy

 • madalena

  Oceniono 3 razy 3

  raczej nie, ale i tak jej nie lubię nie trafia do mnie jej przekaz. ;/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX