TV show

Tomek Lubert: Żal mi tych uczestników

2011-04-21
A A A Drukuj
Tomasz Lubert AG/kapif

Tomek Lubert na swoim profilu na facebooku postanowił zabrać głos w sprawie programów promujących nowe talenty. Co słynny muzyk ma w tej kwestii do powiedzenia? Tomek dodał taki oto wpis:

NAPRAWDĘ, ŻAL MI TYCH WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW PROGRAMÓW PSEUDO MUZYCZNYCH, KTÓRYCH MAMY W KAŻDYM PROGRAMIE,KTÓRZY MYŚLĄ,ŻE ZROBIĄ KARIERĘ.DOBRZE ŚPIEWAJĄCYCH ZNAJDĘ PEWNIE Z 10 U SIEBIE NA BIAŁOŁĘCE;-)NAJWAŻNIEJSZE MOI KOCHANI TO MIEĆ PRAWDZIWE PRZEBOJE KTÓRE LUDZIE CHCĄ SŁUCHAĆ-I TAK NA CAŁYM ŚWIECIE JEST-PRZEBÓJ TWORZY GWIAZDY. A TAK TO TYLKO LANSUJEMY SOBIE JURORÓW I ZA ROK NIE PAMIĘTAM KTO BYŁ W PROGRAMIE.

Rzeczywiście w Polsce raczej próżno szukać wielkich karier wśród zwycięzców takich programów. Kto dziś pamięta Krzysztofa Zalewskiego (Idol) czy Jarka Webera (Droga do gwiazd)? Niektórym jednak udział w telewizyjnym show się opłacił. Monika Brodka, Szymon Wydra i Ewelina Flinta z powodzeniem funkcjonują w polskim show-biznesie.

Aik

Zobacz także:

Lubert jurorem "X Factor"?

Doda chodzi z Lubertem za rękę. WIDEO

Volver wygrał Bydgoszcz Hit Festiwal

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    13 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (36)

  • kisss

    0

    Niektórzy zasługują na pamięć, a niektórzy nie...;)

  • anettep

    0

    o to już różnie bywa z tym sukcesem bo np Alicja Janosz z Idola wygrała pierwsze miejsce i o niej nie słychać nic a nic a taki Wydra czy Flinta mieli te swoje dłuższe 5 minut choć znów o nich cicho

  • anahi33

    Oceniono 1 raz 1

    jebnięty jest..! a o tamtych ludziach nie pamięta nikt..bo widocznie nie byli tak dobrzy lub nie starali sie o to!

  • monika15.

    Oceniono 1 raz 1

    taaaa wypowiada się ten który juz w 3 zespole siedzi i wypycha sie zawsze na 1 plan, ale jakoś wielkiej kariery zrobic nie może

  • bratek2

    Oceniono 1 raz 1

    a nieprawda, bo ja ich pamietam, i bartka silskiego tez. moze dlatego wlasnie, ze tak spektakularnie nie zrobili kariery, mimo, ze wygrali swoje edycje. ma racje luber mowiac, ze te programy sluza glownie lansowaniu sie roznej masci jurorow i nabijaniu kabzy stacjom tv, bo zdecydowana wiekszosc wystepujacych w nich mlodych ludzi, mimo niewatpliwego talentu, nigdy nie jest w stanie go rozwinac z powodu czy to braku sponsora, czy braku zainteresowania ze strony telewizji, ktora organizujac takie konkursy, powinna zapewniac ich zwyciezcom profesjonalny start. ma na ten cel i pieniadze i fachowcow od promocji. trudno zrozumiec czemu tego nie robi, ale mozna sie domyslic powodu. nie liczy sie jakis tam czlowiek z talentem, nawet duzym. liczy sie tylko kasa i pozyskanie jak najwiekszej ilosci widzow, wiekszej niz konkurencja.

  • samozwaniec

    Oceniono 5 razy 3

    Slynny muzyk?Nie znam,nie slyszalem.Slynny muzyk to Carlos Santana,Paul McCartney,setki innych,ktorych zna KAZDY.
    Ale choc nieznany,to ma troche racji,nawet wiecej niz troche.Ten plankton z tych zalosnych programow to jest po prostu tragedia.Tym bardziej,ze juz nikt w Polsce nie potrafi nagrac i zaspiewac przeboju.Doda spiewa prawie 10 lat i zero przebojow.To sama ta placzka Gorniak. A jak podajecie,ze "funkcjonuja" takie nieudaczniki jak Flinta,Wydra czy Brodka to tylko pusty smiech ogarnia czlowieka.Gdzie sa te ich przeboje?Kto je zna?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX