;

"X-Factor": Łzy, emocje i gwiazdy. Znamy werdykt jurorów

Uczestnicy X-Factor

Uczestnicy X-Factor (Materiały prasowe)

Poznaliśmy finalistów "X-Factor".

Znana jest już pełna lista tych szczęśliwców, którzy zakwalifikowali się do finałowej dziewiątki "X-Factor." Z grupy Kuby Wojewódzkiego do kolejnego etapu przeszli: Michał Szpak, Ada Szulc i Mats Meguenni. Z grupy Czesława Mozila zakwalifikowali się: Gienek Loska, Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz i William Malcolm. Z grupy Mai Sablewskiej do kolejnego etapu przeszli: Sweet Rebels, Avocado i duet Dziewczyny.

W dzisiejszym odcinku "X-Factor" zobaczyliśmy relację z tzw. domów jurorów. Do Polski na specjalne zaproszenie TVN przyleciała Alicja Bachleda-Curuś. Jak udało nam się dowiedzieć, Alicja zgarnęła 100 tysięcy złotych za udział w tym jednym odcinku.

x-factor

Czesław Mozil poprosił o pomoc Monikę Brodkę, która ostatnio nagrała świetną płytę "Granda" Z kolei Maja Sablewska zaprosiła Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Plotka głosi, że Sablewska na planie show powiedzieć:" Nareszcie czuję, że mam przy sobie stuprocentowego mężczyznę, bo siedząc koło Kuby nie mogę mieć tego poczucia". Producenci dbają o to, żeby dodać programowi trochę pikanterii:)

 

Sancita

Zobacz także:

Kuba, Czesław i Maja - jurorzy "X-Factor"

Gorący temat: Oto 9 FINALISTÓW "X-Factor"

Najwięksi przegrani "X-Factor"

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (68)
"X-Factor": Łzy, emocje i gwiazdy. Znamy werdykt jurorów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ammele

  Oceniono 16 razy 12

  Ada jest beznadziejna,niby 21 lat a takie dziecko! szok!

 • filip168

  Oceniono 9 razy 9

  Paulina Czapla i Ania Kłys dwa powody dla, ktorych nie ogladam juz tego programu....aha pozdrawiam Katarzynę Popowską.

 • tylkobadz

  Oceniono 6 razy 6

  Powiem Wam w ten sposób kategoria do 24 lat obsadzona fatalnie. Zamiast Ady Szulc i Michała Szpaka powinna być Ania Kłys i Adrianna Styrcz, zdecydowane faworytki tego programu. Wojewódzki popełnił wielki błąd wyrzucając je. Kategoria 25+ powinna znaleźć swoje miejsce dla Ani Podulki. Czesław miał najgorsze zadanie bo ta kategoria była NAJLEPIEJ obsadzona. Co do zespołów zamiast Sweet Rebels widziałabym By Mistake. W tej chwili moim faworytem jest chyba Mats, ewentualnie zespół Dziewczyny.

 • mad_max

  Oceniono 6 razy 6

  szału ni ma

 • reki334

  Oceniono 10 razy 6

  co wy z tym Szpakiem? jego wykonanie "Scześliwej drogi..." to ledwo 10% wykonania Górniak, a Madox był nawet ładniejszą laską

 • gelfix

  Oceniono 14 razy 6

  Michał Szpak - wielki indywidualista i znakomity artysta. ;) Ja jemu kibicuję ;)

 • niunia100

  Oceniono 13 razy 5

  szpak jest najlepszy

 • sunia28

  Oceniono 6 razy 4

  fajowe kommentsy podobaja mi sie!!!! blagam nie porownujmy x factor do must me tche music (heehhe) a pomijajac luziiiiiiiiiiiiiiiik kasa kochanie liczy sie tylko kasa 100 tys za to 100 tys za tamto !!! forsa plynie szerokim strumieniem ogladalnosc jest ale sie ciesze bo nie wysylam sms!!!! wiec nie daje zarobic sieciom i tvanowi hihihihihihi pozdro dla wszystkich

 • agnes18

  Oceniono 5 razy 3

  Ania Kłys i Adrianna były bardzo dobre, a Kuba je odesłał do domu- Będzie tego żałował !
  Ada powinna odpaść

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX