Co Kasia Kowalska myśli o Dodzie?

Czego zazdroszczą sobie gwiazdy?

Kasia Kowalska gościła we wtorkowym programie "Kuba Wojewódzki Show". To był jeden z pierwszym jej występów w telewizyjnym talk-show od 9 lat. Warto było jednak czekać, bo Kowalska dała się poznać jako dowcipna wokalistka. Była pytana o botoks, dzieci i facetów. Była pytana także o Dodę, która obecnie króluje na polskiej scenie.

Kasia Kowalska inaczej patrzy na Rabczewską niż Wojewódzki. W każdym razie jej nie zazdrości:

Ona ma inny charakter, Kuba. To jest osoba, która lubi dominować, która ma korzenie sportowe co też jest bardzo ważne. Jest młodsza, to jest inne pokolenie. Ja jestem jeszcze trochę takim pokoleniem, które przeprasza, że żyje. To jest kwestia charakteru. W moich czasach nie było ciśnienia, żeby wiesz... Liczyły się piosenki, przekaż i przede wszystkim muzyka.

Zastanawiające jest, że Wojewódzki niby nie lubi Dody, a wciąż o nią pyta. Jedni się dają wyprowadzić w pole i chlapną coś, czego Kuba oczekuje. Ale nie Kasia.

Mrock

Zobacz także:

Wyjątkowo wyuzdany sylwester

Megagwiazdy na sylwestrze Polsatu. ZDJĘCIA

Oni zabawią nas w sylwestra

Więcej o:
Komentarze (48)
Co Kasia Kowalska myśli o Dodzie?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • samozwaniec

  Oceniono 15 razy 15

  Pani Kasia nie musi pokazywac doopy,zeby zaspiewac.No i w majtkach to chodzi najwyzej przy swoim mezczyznie.Spiewa oczywiscie znacznie lepiej niz dziewucha z Ciechanowa.

 • list

  Oceniono 15 razy 13

  W moich czasach nie było ciśnienia, żeby wiesz...(pokazywac cyce i dawac dupska kazdemu) Liczyły się piosenki, przekaż i przede wszystkim muzyka.

 • dedaa66

  Oceniono 13 razy 11

  Nie rozumiem po co Kuba dalej ciąnie temat DOdy.....

 • browaryr

  Oceniono 12 razy 10

  doda umyj kowalskiej auto-potem nawoskuj-i mozesz spiedalac.

 • lala82

  Oceniono 12 razy 10

  I to ma byc niby pozytywna wypowiedz Kowalskiej?? w ostatnim zdaniu dosadnie wyraziła sie o dosi, ze jej muzyka jest do bani a licza sie skandaliki..nie to co 17 lat temu kiedy Kowalska zaczynała i tworzyła muzyke a nie "porno"

 • jkjk

  Oceniono 12 razy 10

  w przypadku Dody muzyka jest dodatkiem do jej tyłka., strojów , skandali, związków itd, wszystko na sprzedaż i na pokaz, jeszcze tylko brakuje newsu np. jakie Doda miała dzisiaj rano sranie.

 • artyyysta

  Oceniono 10 razy 10

  tak kiedys liczyla sie muza a teraz szum wokol dupy

 • natala122

  Oceniono 8 razy 8

  bardzo mądra kobieta :D

 • lancet

  Oceniono 8 razy 8

  kasia w bardzo inteligentny sposob powiedzial kubie ze Smroda za wszelka cenne chce zrobic kariere..............co znaczy umiec rozmawiac!
  Mrock ty chory kroliku kuba smrody nie znosi!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX