Finalistki "Top model" w sesji dla "Glamour"

Najgorzej wypadła:

W lutowym numerze miesięcznika "Glamour" ukazała się sesja z udziałem finalistek "Top model. Zostań modelką": Pauliną Papierską, Anną Piszczałką i Olą Kuligowską. Finalistki wystąpiły w roli profesjonalnych modelek. Zaprezentowały się w sukienkach m.in. D&G, Roberta Kupisza, Agnieszki Maciejak i Dawida Wolińskiego.

 

screen z magazynu "Glamour" Nr 02(95) Luty 2011


Naszym zdaniem najlepiej w sesji wypadła Ola Kuligowska. Marcin Tyszka świetnie potrafi uwydatnić atuty jej urody i fantastyczną figurę. Ania Piszczałka lepiej czuje się na wybiegu niż w sesjach zdjęciowych i to niestety widać. Najgorzej wypadła Paulina Papierska. W sesji jest aż 6 jej zdjęć i na wszystkich ma taką samą minę z lekko rozchylonymi ustami.

 

screen z magazynu "Glamour" Nr 02(95) Luty 2011


Sancita


Zobacz także:

Paulina Papierska: Olałam angielski. Nadrabiam]

Papierska wyjeżdża za granicę. Gdzie?

Więcej o:
Komentarze (82)
Finalistki "Top model" w sesji dla "Glamour"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • katrin033

  Oceniono 60 razy 38

  Ola jest niekwestionowaną zwyciężczynią programu. Od zakończenia programu widziałam ją w 10 różnych sesjach. Oby tak dalej! :)

 • bossanoga

  Oceniono 43 razy 31

  W "Amerikas Nekst Tap Madl" zwyciężczyni jest wybierana przez "dżeri" a nie lud. TVN musiał oczywiście wykorzystać okazję i nachapać troszku kasy organizując finał na żywo z sms-ami, a lud pomylił ten program z konkursem Miss Polonia. I takim sposobem wygrała najładniejsza, a niekoniecznie ta, która najbardziej nadaje się do zawodu.

 • oczko_

  Oceniono 40 razy 24

  Ta cała Papierska najgorzej wyszła- oczywiście, że tak . Nie umie pozować, cały czas robi takie same miny i wcale nie jest taka ładna. Dlaczego wygrała top model ? Nie mam pojęcia. Pewnie dlatego, że udawał biedne dziewcze ze wsi, była szarą myszka która cały czas płacze i tylko narzeka jak to ona ma źle w życiu. Ile można ? Wygrana w top model do czegoś zobowiązuje. Najlepsza oczywiście jest Ola Kulikowska, ma oryginalną urodę, świetnie wychodzi na zdjciach, jest bardzo ładna, i przedewszystkim umie robić inną mine niż tradycyje - :|
  Pauliny Papierskiej.

 • ina.

  Oceniono 41 razy 21

  Aparat KOCHA Olę! Ania lepsza na wybiegu, w sesjach kiepsko się prezentuje. Natomiast Paulina... no cóż, nie wiem jakim cudem dotarła do finału, a tym bardziej nie mogę zrozumieć dlaczego wygrała program. Bardzo słabo prezentuje się zarowno na wybiegu, jak i podczas sesji.

 • vrouven

  Oceniono 58 razy 20

  Eh Polina Polina, jak tam twój angielski ? umiesz powiedzieć ile masz lat?

 • gossia

  Oceniono 54 razy 20

  Amerykę odkryliście... Jakbyśmy nie wiedzieli, że Papierska to kompletny przygłup xD Ta dziewucha to totalne beztalencie i zamuł biorący ludzi [mohery i puste dziewczynki] na litość. Ot, taka polska wersja Kryski Stewart - jedna mina, błędny wzrok, sztuczne uśmiechy, jak i rzekoma sława itd.

 • zgryzota

  Oceniono 44 razy 20

  Ania Piszczałka wypadła całkiem dobrze, nie wiem czemu się jej akurat czepiacie. Kuligowska oczywiście najlepiej, ale ona jest wręcz stworzona do takich sesji. Papierska... no cóż... nie za bardzo.

 • lancet

  Oceniono 29 razy 19

  kuligowska jest najlepsza............a pozniej reszta

 • taylorlautner

  Oceniono 29 razy 19

  Każda jest ładna na swój sposób, bo blondynek nie da się porównać zbyt z brunetką.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX