Weronika z "Top Model" wyleciała ze szkoły

Za co?

Weronika Lewicka musiała pożegnać się ze swoją katolicką szkołą po udziale w programie "Top Model. Zostań Modelką". Siostra zakonna - dyrektor szkoły bogobojnie i miłosiernie nakazała jej zabranie papierów.

Nie chciałam się na to zgodzić, bo jestem w maturalnej klasie, ale nie miałam wyjścia - powiedziała Weronika w programie "Dzień Dobry Tvn".

Siostrom nie spodobał się udział Weroniki w programie, a zwłaszcza jej sesja nago. Weronika nie żałuje decyzji. Maturę zrobi w jednym z warszawskich liceów. Niekatolickim oczywiście.

 

Mart

 

Zobacz także:

Techno "Top model": Jesteśmy w Mediolanie. Wideo

Naga sesja "Top Model"!

Więcej o:
Komentarze (86)
Weronika z "Top Model" wyleciała ze szkoły
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • morelowa

  Oceniono 93 razy 73

  Ja nie jestem jakoś szczególnie religijna, ale szkoła katolicka ma regulamin jaki ma. Pozowanie nago nie jest tym, na co pozwala się uczennicom (czy uczniom) w takiej szkole. Ktoś jeszcze mówił o wybaczaniu: prawdopodobnie by jej nie wyrzucili i 'wybaczyli' gdyby okazała 'skruchę' :P a ona nie żałuje. I dobrze! Bardzo lubię Weronikę, była najsympatyczniejszą dziewczyną w programie :)

 • fushigi_hato

  Oceniono 101 razy 63

  Moja mama chodzi do kościoła 2 razy dziennie,a na mnie mówi "ty skur...... " .Polska to najbardziej zaklamany kraj na świecie.

 • bossanoga

  Oceniono 69 razy 53

  A już myślałam, że chodziło o ten okrzyk "Jesteśmy w Medioooolaaaanie!" co brzmiał jakby miał co najmniej 110% Szatana.

 • 2mimi

  Oceniono 70 razy 50

  mozliwe, ze siostra-dyrektorka nie podjela decyzji sama...mozliwe, ze byly skargi rodzicow...rodzice wybieraja szkole katolicka dla dzieci z okreslonych powodow...wasze (niektorych) obrazanie zakonnic jest smieszne i tak naprawde znaczy o waszej niedojrzalosci... niestety nie potraficie jeszcze rozumnie zanalizowac sytuacji

 • zekotka

  Oceniono 81 razy 43

  o co chodzi wybrała taką szkołę to powinna przestrzegac zasad jesli jej nie odpowiadaja to faktycznie powinna zabrac papiery i przeniesc sie do innej.To szkola katolicka i takie ma zasady i nie powinnismy z tym dyskutowac.Mamy wybór nie musimy tam sie kształcic,ale jesli chcemy to ze wszystkimi konsekwencjami

 • cerrie

  Oceniono 58 razy 42

  A ja powiem jedno. Idąc do szkoły katolickiej musiała wiedziec, że w takich szkołach nie ma pokazywania biustów w tak małych dekoltach, że piersi aż same z nich wyskakują, nie ma noszenia miniówek, szpilek itd... Nie wiem czy poszła do takiej szkoły z własnej woli, czy nie. Ale skoro już te pare lat do takiej szkoły chodziła, to musiała się liczyc z tym, iż siostry zakonne nie pochwalą występu w takim programie. Tak, czy inaczej katolickie szkoły właśnie dlatego są katolickie, bo uczą chyba bardzo skromnego życia. Więc to było oczywiste, albo szkoła, albo występ nago w tv. A skoro szkoła ma obowiązek kształcic, a ona chodziła do tej szkoły, to jednak chyba szkoła miała prawo wtrącic się w jej życie.

 • aeris

  Oceniono 50 razy 40

  uczestnictwo w takim programie w maturalnej klasie, to dopiero debilizm

 • kuwaka

  Oceniono 67 razy 39

  przeciez Wszecnmogacy stworzyl nas w majtkach

 • dotyk

  Oceniono 49 razy 37

  Znała warunki, więc niech nie udaje zdziwionej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX