Agnieszka Więdłocha u Kuby Wojewódzkiego. I pytanie: Rafał Mroczek dobrze się całuje? Błyskawiczna odpowiedź

Agnieszka Więdłocha w programie Kuby Wojewódzkiego opowiadała o całowaniu się na ekranie. Przy okazji zdradziła też, czy dobrze jej całowało się z Rafałem Mroczkiem.

Agnieszka Więdłocha napisała pracę magisterską "Erotyka w filmie, a kondycja seksualna widza" - wiedzieliście? Kuba Wojewódzki, kiedy się o tym dowiedział, też był zaskoczony. Aktorka, będąc gościem showmana, zaprzeczyła jakoby zbieranie materiałów do pracy polegało na oglądaniu filmów porno.

Kubę Wojewódzkiego interesowało, jakie wnioski wyciągnęła z oglądania filmów nieerotycznych.

Że tak naprawdę to filmowcy idą za potrzebą widza - odparła Więdłocha.

Żeby znaleźć wspólny z widzami punkt odniesienia, szukali przez chwilę takiego filmu, który oglądaliby wszyscy.

Pamiętasz tę scenę, jak podchodzi Kasia Cichopek do Mroczka? I jest ściemnienie - zaśmiał się Wojewódzki.

Dodał przy tym, że Agnieszka Więdłocha to jedna z nielicznych polskich aktorek, która oficjalnie przyznała, że nie lubi Rafała Mroczka. Więdłocha jednak zaprzeczyła.

Powiedziałaś! - Kuba Wojewódzki był pewny swego. - "Nie lubię Rafała Mroczka, ślini się jak całuje" - zacytował jej fragment jej dawnej wypowiedzi.

Był też ciekawy, czy Rafał Mroczek dobrze całuje.

Dobrze - potwierdziła błyskawicznie Więdłocha.
A co to znaczy, że ktoś się dobrze całuje? Zdaniem kobiety? - chciał wiedzieć gospodarz.

Pytanie sprawiło aktorce niejaką trudność, ale na pytanie, czy jeżeli ktoś chce przemycić jej do buzi swój język, miała ostrą odpowiedź.

Wtedy gryzę - odparła.

Na koniec rozmowy Kuba Wojewódzki zarzucił jej, że nie zaprosiła go na urodziny, co uznał za "chamstwo".

Gdybyś nie darł tak ze mnie łacha w radiu...
Powiedziałem, że ona udaje orgazm nawet podczas masturbacji, wielkie mi co! Wielkie mi mecyje. Powiedziałem też to, co mi powiedział twój poprzedni chłopak: "My to przynajmniej Kuba zasypiamy po seksie, a Agnieszka w trakcie". To powiedziałem w radiu, jest się czego czepiać? Było, minęło.

Udobruchana Więdocha obiecała Wojewódzkiemu zaprosić go na 31. urodziny.

Ale dostanę prezent? Bo ty podobno nie dajesz prezentów, to co cię mam zapraszać?
K*rwa, ja jestem prezentem! - wykrzyknął radośnie Kuba Wojewódzki.

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (6)
Agnieszka Więdłocha u Kuby Wojewódzkiego. I pytanie: Rafał Mroczek dobrze się całuje? Błyskawiczna odpowiedź
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Prawdaż

  Oceniono 2 razy 2

  wy tu czytacie jak się na wizji całuje Mroczek a na świecie trwa wojna, giną ludzie, w europie islamiści się wysadzają w metrze i na lotnisku...

  Wiecie dlaczego Islam jest w ofensywie? Bo Europejczycy zamiast się kształcić i pomnażać swój kapitał (nie tylko pieniężny) interesują się tym jak całują się Mroczki.

  Za 20 lat odejdą na emeryturę ostatnie pokolenia wychowane w wartościach Europejskich. Mam tu na myśli Niemców, Belgów, Duńczyków i ogólnie Skandynawów którzy zgodnie z purytańskimi zasadami protestantyzmu "bogacili się na chwałę Boga". Część was się zaśmieje, że to slogan rodem z XVI-XIX w.i już od dawna nie obowiązuje. Nic z tego. Ludzie, którzy nieświadomie żyją w tym systemie odziedziczyli pewną kindersztubę, pewne zachowania i światopoglądy po swoich przodkach. Od rewolucji 1969, od przemian 1989 i od wariactwa które ma miejsce od lat 90. wszystko się jednak zmienia. Europejczycy którzy ten kontynent dźwignęli znikają. Nie ma już szlachetnie urodzonych, nie ma fabrykantów (Chińczycy przejęli rynek), nie ma szacunku dla nauczycieli i zawodów uważanych za "szlachetne" (prawnicy, lekarze, nauczyciele, wojskowi, inżynierowie) - zwróćcie uwagę, że na niektórych starych nagrobkach wyryto przed imieniem "inż.", "mgr", "dr", "plut.", "mjr", "piekarz", "adw." itp.
  To była oznaka szacunku i rangi tych zawodów. Teraz kiedy wszystko jest zeszmacone, kiedy mamy armię bezrobotnych licencjatów siedzących w call center lub sklepach z ubraniami, kiedy magister historii pracuje w kawiarniach jako kelner lub barista...

  Czy wy nie widzicie w tym nienormalności?

  Dlatego musimy odejść na śmietnik historii. Europy już nie ma. Ludzie są ogłupiali i głupieją na potęgę czytając te bzdury w internecie. Wystarczy wejść na YT i zobaczyć co ma największą oglądalność... Nosz, kurdeż! Należę do młodego pokolenia i nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę jak głupiejemy na potęgę. Zniewieściali mężczyźni przesiadują na siłowniach 2h dziennie podnosząc hantelki przed lustrem a 500km dalej na Ukrainie, Białorusi, w Rosji, i na Bałkanach ludzie żyją inaczej, spędzają wolny czas na trzepaku, biegają na świeżym powietrzu i uwierzcie mi, że są sprawniejsi pod prawie każdym względem od nas Europejczyków. Jesteśmy na wymarciu

  GW wspiera taki stan rzeczy.

 • Gość: Gostka

  Oceniono 1 raz 1

  „Erotyka w filmie, a kondycja seksualna widza” – tam nie powinno być przecinka…

 • Gość: KODowiec

  0

  Niby aktorka, więc powinna być obyta w takich sytuacjach, ale kompletnie się spaliła. Szczególnie w momencie, gdy krypto... pojawili się ludzie z kabaretu.

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 0

  Ten pajac jest tak żałosny, że nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać.

 • Gość: pięknaktka

  Oceniono 2 razy -2

  to jeszcze tego dna nie zdjęli z anteny, żarty które nie smieszą, ośmieszanie innych to dewiza tego pajaca

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX