"Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Kaczorowska lubi eksperymenty, ale TAKIEJ fryzury jeszcze nie miała. Nawet to nie pomogło w ocenach jury

Agnieszka Kaczorowska we wczorajszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zaskoczyła fryzurą - burzą loczków w stylu afro. Niestety, jej występ z Nikodemem Rozbickim nie był tak miłym zaskoczeniem, jak jej włosy.

Agnieszka Kaczorowska szybko wyrosła na jedną z większych gwiazd nowego "Tańca z Gwiazdami". I nic dziwnego, bo dotychczas tańczyła w parze z partnerami, którzy - może poza siatkarzem Łukaszem Kadziewiczem - cieszyli się zdecydowanie mniejszą popularnością niż roztańczona aktorka.

W nowej edycji "TzG" Kaczorowska po raz kolejny jest większą gwiazdą od partnerującego jej celebryty, aktora Nikodema Rozbickiego. Nic więc dziwnego, że tancerka ima się różnych sposobów, aby zwrócić na siebie uwagę, zwłaszcza że popisy taneczne Rozbickiego nie zachwycają.

Wczoraj tancerka zaskoczyła wszystkich swoją nową fryzurą - burzą mocno skręconych loczków w stylu afro, w których prezentowała się naprawdę bardzo dobrze.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Niestety, nawet ta metamorfoza nie złagodziła ostrych komentarzy jurorów na temat występu pary.

Występ Agnieszki Kaczorowskiej i Nikodema Rozbickiego jurorzy ocenili na zaledwie 25 punktów, a nawet zwykle łagodna w swoich komentarzach Beata Tyszkiewicz tym razem wprost skrytykowała aktora i jego partnerkę:

Ja przyznam się, że szczerze rozczarowana, bo nie wiem o co chodziło, bo ja znam panią Agnieszkę i wiem, że jest wymagającą, a widzę, że ten uczeń się wyślizguje się z rąk! - powiedziała aktorka.

Cóż, na pocieszenie Kaczorowskiej pozostaje fakt, że na parkiecie prezentowała się wczoraj naprawdę świetnie. Podobała się Wam w takim wydaniu?

 

IN

Zobacz także
Komentarze (10)
"Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Kaczorowska lubi eksperymenty, ale TAKIEJ fryzury jeszcze nie miała. Nawet to nie pomogło w ocenach jury
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Brrr

  Oceniono 2 razy 2

  FATALNIE wyglądała w tym stroju i fryzurze

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  nieładnie jej w tej afro,a jeszcze chyba przytyła,ale bardzo jąlubię

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 3 razy 1

  Cyrk na kółkach z mnóstwem cekinów gdzie ci celebryci i tancerze robią za cyrkowców. Kolejny program w którym występującym płaci się za to że świetnie się bawią. Tylko z jakiej racji ten program jeszcze istnieje? Za co im się płaci i kto to jeszcze ogląda? To jest jawne marnowanie pieniędzy które można by spożytkować na lepszy program. Ludzie zamiast urządzać bezsensowne protesty, powinni oprotestować takie marnowanie pieniędzy.

 • Gość: wawiak57

  Oceniono 2 razy 0

  I pomyśleć, że na swego utytego jamnika mówię klocek. Widzę, że ma konkurencję.

 • Gość: ilona

  0

  nie przesadzajcie . Niko tańczył fajnie. na disco w klubie zostałby królem parkietu, ale jury czepia się.

 • Gość: xxx

  0

  Przecież to nie ona jest oceniana!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • jimmy12

  0

  Nie pasuje jej ten fryc.

 • Gość: Z

  Oceniono 2 razy 0

  A dla mnie ona zawsze będzie Bożenką z Klanu, drewnianą, z irytującym beznamiętnym głosem. Ma dziewczyna parcie na szkło, ale talentu za grosz.

 • Gość: POLO

  Oceniono 1 raz -1

  ŁADNEMU WE WSZYSTKIM ŁADNIE ...NAWET W RABARBAROWEJ FRYZURCE :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX