Anna Lewandowska w "Hell's Kitchen". Kucharzom opadły szczęki. Nam też. Ale się ubrała. WOW!

"Hell's Kitchen". Anna Lewandowska odwiedzi "Piekielną Kuchnię" już w najbliższym odcinku. Emisja we wtorek (08.03) o godzinie 20:05 w Polsacie.

Anna Lewandowska jest pierwszą gwiazdą piątej edycji "Hell's Kitchen". Na planie programu żona Roberta Lewandowskiej zdradziła, że nie byłaby w stanie całkowicie odciąć się od świata, tak jak to muszą zrobić uczestnicy show.

Przejęłam się, kiedy dowiedziałam się, że uczestnicy "Hell's Kitchen" są całkowicie odcięci od świata. Nie mają telefonów, dostępu do internetu, a nawet telewizora czy radia. Nigdy w życiu nie zgodziłabym się na takie odizolowanie. Za bardzo cenię sobie wolność - powiedziała Lewandowska na planie "Hell's Kitchen".
<< ZOBACZ ZDJĘCIA LEWANDOWSKIEJ >>

Okazuje się, że jest tylko jeden powód, aby żona najlepszego polskiego piłkarza, była w stanie wyłączyć telefon i zapomnieć o codziennych obowiązkach.

Uczę się tego, żeby czasem wyłączyć telefon i komputer. Jestem jedną z tych osób, które lubią mieć stały kontakt ze światem, dlatego nawet na wakacjach często zdarza mi się surfować po sieci. Poza tym uwielbiam czytać, więc oprócz książek pochłaniam ogromne ilości artykułów na temat diet i zdrowego odżywiania. Muszę też mieć kontakt ze swoim mężem. Najczęściej zdarza mi się wyłączać telefon, kiedy jesteśmy z Robertem w domu. Wtedy jesteśmy tylko dla siebie - wyznała Anna Lewandowska.

W piekielnej restauracji szefa Wojciecha Modesta Amaro Anna Lewandowska będzie oceniała dania przygotowane przez uczestników. Ale to nie wszystko. Gwiazda postanowiła zrobić młodym adeptom sztuki kulinarnej niezwykłą niespodziankę.

Czy będzie to spotkanie z jej mężem? Dowiemy się już w najbliższy wtorek o godzinie 20:05 w Polsacie, a już teraz w naszym wideo możecie zobaczyć, jak na widok Anny Lewandowskiej zareagowali panowie z "Piekielnej Kuchni".

Piąta edycja "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" - w każdy wtorek, o godzinie 20:05  w Polsacie.

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (19)
Anna Lewandowska w "Hell's Kitchen". Kucharzom opadły szczęki. Nam też. Ale się ubrała. WOW!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pan.malowany

  Oceniono 4 razy 2

  " zona najlepszego polskiego pikarza swiata...." jaki piekny styl

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Pichciła pączki z buraków, czy kartofli?

 • Gość: ugh

  Oceniono 1 raz 1

  Lewandowska uwielbia czytać? To - przyznam - dość zaskakująca informacja, bo efektów jak nie było, tak nie ma. I nie będzie, bo lala ledwo piśmienna jest. Lewandowska - owszem - jest dobrze zrobiona, ale nigdy, przenigdy nie powinna otwierać dzioba i czegokolwiek mówić. Każda wypowiedź padająca z tych wypielęgnowanych usteczek natychmiast dyskwalifikuje ich właścicielkę. To tępa dziewucha. Prawdziwy nielot umysłowy. Takich deficytów nie zastąpią żadne pieniądze. Żadne.

 • Gość: ciastka

  Oceniono 1 raz 1

  Noooo ona to dopiero wygląda! KLASA sama w sobie ;) Ja często czytam jej diety i różne metody na utrzymanie figury i formy tak na prawdę bardzo bardzo mi odpowiada jej pojmowania otaczającej się rzeczywistości. Ja sama mam ułożoną fajną dietę ciekawa jestem co ona na moje tabletki iq green na zmniejszenie łaknienie. Są one głównie zrobione z naturalnych składników więc myślę, że nie powinna mieć nic przeciwko.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  gdzie ten PUSTAK GŁUPI jeszcze trafi ?????---do basiury ?????

 • Gość: Jastrzab

  Oceniono 1 raz 1

  jej styl jest nudny zawsze to sama mini spodnice i skukienki od Lamani...

 • Gość: elle

  Oceniono 3 razy 1

  Dobrze wygląda,zgrabna dziewczyna.

 • Gość: acha

  0

  ona chyba ma już męża... to po co ta wystawa ?

 • Gość: olo

  0

  A to ona teraz jest kucharką? No no no cwana dziewucha, co nie znaczy, że mądra. Nie zazdroszczę jej - wolę być biedna niż tępa, a ładna też jestem, bez tylu zabiegów, które ona ma w ryju

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX