;

Maria Peszek u Kuby Wojewódzkiego. I prywatne wyznanie: Na wakacjach śpimy razem, ale nie w życiu. Powód? Zaskakujący

Kuba Wojewódzki, Maria Peszek

Kuba Wojewódzki, Maria Peszek (TVN/X-News)

Maria Peszek i jej partner mają oddzielne sypialnie, co ma być receptą na udany związek - dowiedzieliśmy się z programu Kuby Wojewódzkiego. "Jesteśmy tylko ludźmi i u nas to działa" - mówiła piosenkarka.

Maria Peszek gościła w programie Kuby Wojewódzkiego ze względu na nową, mocno zaangażowaną społecznie płytę "Karabin".

Kobieta, która nazywa płytę "Karabin" nie może mówić o tym, że ma pacyfistyczne usposobienie. Co ci strzeliło do głowy, to chyba dobre pytanie? - zagaił na początek rozmowy Kuba Wojewódzki.

Maria Peszek przyznała, że tytuł jest przewrotny, i że chodzi o miłość, "make love": nie idźmy do nieba, chodźmy do łóżka.

To, że płyta nazywa się "Karabin" to nie widzę kolizji z pacyfistycznym przesłaniem. Tytuł jest przewrotny, mocny i chciałam, żeby ta płyta była jak seria strzałów z karabinu, bo takie są moim zdaniem czasy - tłumaczyła Maria Peszek.

Kuba Wojewódzki przyznał, że zanim zaprosił ją do studia, zrobił coś na kształt wywiadu środowiskowego. Dowiedział się wtedy, że Maria Peszek i jej partner i jednocześnie współpracownik (także sekretarz) Edward, nie sypiają razem. Zacytował też słowa, które Edwad miał wypowiedzieć w towarzystwie którejś z przyjaciółek: "Kobiety są jak wino: im starsze, tym więcej czasu powinny spędzać w piwnicy".

Nie, to są jakieś głupoty - zaprzeczyła Maria Peszek. - Poza tym Edward nie przyjaciółek. Edward jest zaj*bisty i tak naprawdę nie nazywa się Edward, tylko Ryszard, a czasami Maciek, a czasami Władysław i nie dojdziesz tak naprawdę. Mogłeś dzwonić, pytać o Edwarda, a opowiedzieli ci o Ryszardzie.

Dodała, że jest to sposób na chronienie się przed takimi wścibskimi "typami" jak... Kuba Wojewódzki. Ten przekonywał swojego gościa, że robił to z "nutką życzliwości", jednak Maria Peszek nie dała się przekonać.

Na wakacjach właśnie śpimy w jednym pokoju, podczas kiedy w życiu - nie.
To nie jest normalne - zawyrokował Kuba Wojewódzki. - Błagam, cię, ja mam jedno łóżko, do którego przychodzę wieczorem, nagle patrzę: jest tam Renata.

Maria Peszek zechciała wiedzieć, jak długo są już z Renatą razem.

Trzy lata się znamy, dwa razy jesteśmy razem, sypiamy od miesiąca... tak, bo ja się długo rozkręcam - dodał ze śmiertelną powagą w reakcji na śmiech widowni.
My pracujemy razem, robimy ze sobą wszystkie moje płyty, projekty, w związku z czym 24 godziny mamy niezwykle intensywną więź, w związku z czym noc jest od tego, żeby odpocząć od siebie. Mamy oddzielne sypialnie, oddzielne pokoje pracy i spotykamy się na randki.

Kuba Wojewódzki był ciekawy, czy to warunek na przetrwanie związku.

Nie czuję się predystynowana do dawania takich rad, bo ja mogę się wypowiedzieć tylko o mojej prywatnej relacji, która ma swoje fenomenalne wzloty i bardzo drastyczne upadki. Jesteśmy tylko ludźmi i u nas to działa - lekko umknęła mu z odpowiedzią Maria Peszek.

Kuba Wojewódzki zapytał ją również, czy widziałaby siebie na konkursie Eurowizji, którą nazwał wdzięcznie "muzyczną paraolimpiadą". Maria Peszek wprost odparła, że nie odpowiada jej estetyczna forma konkursu, a poza tym nie jest blondynką o długich nogach. Kuba Wojewódzki przyznał jej rację...

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (25)
Maria Peszek u Kuby Wojewódzkiego. I prywatne wyznanie: Na wakacjach śpimy razem, ale nie w życiu. Powód? Zaskakujący
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kk

  Oceniono 6 razy 6

  Mam dokładnie tak samo w związku. Minęło 12 lat. Śpimy razem na wakacjach, w domu nie, bo pracujemy razem i spędzamy masę czasu ze sobą. Poza tym on jest skowronkiem a ja sową :)
  No i zauważyłam, że Polacy mylą sex ze spaniem ;) :)

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 4

  Jest sliczna ,madra i mowi pięknym ,literackim jezykiem. Nasza Gulietta Massina

 • changeable8

  Oceniono 7 razy 3

  Jak to u Kuby często bywa - gość "zastrzelił" prowadzącego ;)

 • Gość: MisterMaseł

  Oceniono 1 raz 1

  Jej ojciec przynajmniej jest niezłym aktorem...

 • Gość: Ola

  0

  cudowna Marysia!

 • Gość: andrzej

  Oceniono 5 razy -1

  Nie ma jak promocja płyty. Zamiast dobrej muzyki sprzedawanie prywatności i światopoglądu. Co mnie ona obchodzi skoro muzyka słaba.

 • Gość: ab

  Oceniono 4 razy -2

  ani talentu, ani wygladu,przeterminowana nonkonformistka

 • Gość: Taka historia...

  Oceniono 2 razy -2

  Między nami było źle.
  Przestaliśmy razem spać.
  Było jeszcze gorzej.
  Rozstaliśmy się...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX