;

"Kuchenne rewolucje": Wyjątkowo bezczelni właściciele. Jest coś jeszcze. Gessler spięła włosy! "Super pani wygląda"

Po tym odcinku na Facebookowym profilu programu aż zaroiło się od komentarzy fanów oburzonych nastawieniem właścicieli. A poza tym Gessler wreszcie zaprezentowała się w spiętych włosach.

W drugim odcinku nowego 13. już sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler zawitała do Mińska Mazowieckiego do restauracji Mazowianka. Lokal prowadzi dwóch kolegów- Krzysztof i Marek. Niestety byli wyjątkowo oporni na chłonięcie nowej wiedzy i, co tu kryć, zwyczajnie bezczelni. Poprosili jednak o pomoc Gessler i nie mogli lepiej trafić - chyba nie ma osoby, która tak skutecznie potrafi "utemperować" zbyt pewnych siebie restauratorów. Właściciele od początku tłumaczyli, że na prowadzeniu restauracji nie znają się.

My nie mamy praktyki, myśleliśmy, że samo się będzie kręcić - mówili.

Niestety nie kręciło się. Proponowane przez nich dania zdecydowanie nie zdobyły podniebienia Magdy Gessler, jednak szala goryczy przechyliła się za sprawą golonki. Choć była imponujących rozmiarów, restauratorce nie spodobał się jej zapach.

Cudowny knur na słodko. Wygląda jak ta lala, ale lala wymalowana. Jest niejadalna, śmierdzi knurem - krytykowała Gessler.

Jeden z właścicieli przyznał jej rację. I to dosadnie.

Może smakowo faktycznie du*y nie urywa - wyznał bez skruchy.

Jeszcze ciekawiej było z ziemniakami. Okazało się, że właściciele serwują gościom ziemniaki paszowe czyli takie, które są przeznaczone na paszę dla zwierząt. Nie dość, że się tego nie wstydzili, to jwręcz byli z tego dumni.

Goście sobie je chwalą - przyznali.

To właśnie charakter i nastawienie właścicieli według Gessler należało zmienić na pierwszym miejscu. Dlatego zaprosiła ich do innej restauracji, by tam obierali ziemniaki. Tak, by nauczyli się pracy u podstaw. Specjalnością  restauracji po rewolucjach stała się kiełbasa. (Czy to przypadek, że Gessler niedawno wypuściła własną linię wędlin? Nie sądzimy). Lokal zmienił też nazwę na Zwyczajna kiełbasiarnia. I, tak jak nazwa wskazuje, jego specjalnością ma odtąd stać się kiełbasa. Ma wiec być swojsko, bez zadęcia, a menu ma być idealne pod piwo. W końcu głównie po to do restauracji do tej przychodzili goście.

Naszą i nie tylko uwagę zwróciło jednak coś jeszcze. Fani wielokrotnie krytykowali Magdę Gessler za to, że w trakcie przygotowania dań ma rozpuszczone swoje bujne loki. Tym razem wreszcie je spięła. I co? W takiej fryzurze było jej wyjątkowo do twarzy.

Magda GesslerTVN/ X-news

Co zresztą doceniła jedna z fanek.

Komentarze na profilu Facebook.com/Kuchenne rewolucjeFacebook.com/Kuchenne rewolucje

Na uroczystej kolacji właściciele (wedle wskazówek Gessler) zaserwowali gościom: sałatkę pod piwo, bogracz (zupę, w której dominującą nutę stanowiła kiełbasa) i zapiekankę ziemniaczono-kiełbasianą z chrzanem. Kilka tygodni później Gessler zatwierdziła rewolucję. Po tym odcinku fani na Facebooku nie mogli się nadziwić początkowego nastawienia właścicieli.

Komentarze na profilu Facebook.com/Kuchenne rewolucjeFacebook.com/Kuchenne rewolucje

W tej sprawie głos zabrali właścicieli i zapewnili, że się zmienili.

Komentarze na profilu Facebook.com/ZwyczajnaFacebook.com/Zwyczajna

BP

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (6)
"Kuchenne rewolucje": Wyjątkowo bezczelni właściciele. Jest coś jeszcze. Gessler spięła włosy! "Super pani wygląda"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • czik

  Oceniono 1 raz 1

  o ja! buraki cebulaki pierwszej wody.

 • Gość: laleczka

  Oceniono 1 raz 1

  Pogratulować spostrzegawczości i refleksu ,w każdym odcinku spinała włosy gdy szła gotować na kolację powitalną, a tu news z niczego, bardzo mi się podoba jej styl, modnie, ładnie po prostu klasa

 • Gość: Ewa

  0

  a za to p.Magda to chodząca kultura.. Trafił swój na swojego//

 • Gość: ew11

  0

  fota dla zmycia!!!!!!!Marek!!!żal!!!!!!!!!!!

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 0

  Panowie na poziomie kudłatej?

 • Gość: klm

  Oceniono 3 razy -3

  nazwisko Gessler kojarzy mi się wyłącznie z oszustwami, przekrętami i wyłudzeniami...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX