Mariusz z "Rolnik szuka żony" zataił, że się nie rozwiódł? Jest jego komentarz: Zapewne już trochę mnie poznaliście

Mariusz z programu "Rolnik szuka żony" dostał od Ani kosza, ponieważ nie powiedział jej, że już ma żonę? W komentarzu, jaki ukazał się na Facebooku, zdecydowanie temu zaprzeczył.

Mariusz z programu "Rolnik szuka żony" wydawał się być największym wygranym tej edycji. Szaleńczo zakochany w Ani, podarował jej pierścionek zaręczynowy, a ona go przyjęła. Niestety, w ostatnim odcinku Ania zerwała zaręczyny, a o byłym narzeczonym powiedziała, że "zawiódł na całej linii". Pojawiły się pogłoski, że powodem rozstania mogło być zatajenie przez Mariusza, że wciąż jest żonaty.

Na oficjalnej stronie programu pojawiło się jego dementi.

Otóż oglądacie program od kilku ładnych miesięcy, już na samym początku był czytany list ode mnie, w którym to napisałem, że jestem rozwiedziony i to od 11 lat! I od tamtej pory nie ożeniłem się. Zapewne już trochę mnie poznaliście...wiadomo, każdy ma własne zdanie, natomiast chcę powiedzieć, że nikogo nie oszukałem i nie miałem takiego zamiaru. Nigdy w życiu nie kierowałem się złymi emocjami i dlatego zawsze stawiam prawdę i szczerość na 1-szym miejscu, bo wg mnie to podstawa do budowania relacji międzyludzkich - czytamy.

Powód rozstania się Ani i Mariusza to jedna z najbardziej zagadkowych spraw związanych z jesienną edycją programu. W ostatnim odcinku Mariusz chciał poruszyć temat konfliktu między nimi, ale Ania przekonała go, że na pewno nie chciałby roztrząsać tego publicznie, a on bardzo szybko się z tym zgodził.

Wpis na profilu programu Screen z Facebook.com/Rolnik szuka żony

 

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (33)
Mariusz z "Rolnik szuka żony" zataił, że się nie rozwiódł? Jest jego komentarz: Zapewne już trochę mnie poznaliście
Zaloguj się
 • Gość: agata

  Oceniono 8 razy 6

  ANNA ZACHOWAŁA SIĘ BEZ KLASY. Bez względu o co jej poszło powinna zachować umiar w wypowiadaniu sie na ten temat.

 • kgkg

  Oceniono 9 razy 5

  Wypowiedź spoko - na poziomie. Nie wylewa pomyj na Annę. Spotykali się , miło spędzali czas więc nie powinni sobie wytykać co jedno zrobiło drugiemu, gdzie kupiony pierścionek i za ile.

 • Gość: teresa

  Oceniono 3 razy 3

  Ania przez swoje półprawdy narobiła wiele złego, przewróciło się jej w głowie i myśli że dostanie królewicza z bajki. Jej zarzut w stosunku do Mariusza to to ze słucha matki, że poprosił rodzinę o kupienie pierścionka, to są zarzuty, ale czy takie powody mogą być dla madrej kobiety powodem do zerwania. Ania zachowywała się bardzo nieszczerze, zwłaszcza wobec rodziny Mariusza. Dobrze, źe się rozstali, nie byłby szczęśliwy z taka wyrachowaną kobietą.

 • kasia82kasia82

  Oceniono 5 razy 3

  Fajna wypowiedź - zero jadu w kierunku Anny ( w przeciwieństwie do jej wypowiedzi). Moim zdaniem facet ma klasę - skromny, szczery, miły.

 • Gość: matka

  Oceniono 1 raz 1

  ja też pomagałam kupować pierścionek mojemu synowi i nie widzę w tym nic złego , że matka wybiera pierścionek .

 • Gość: KARINA

  0

  PANI ANNO ...DZIŚ KOBIETY MAJĄ OGROMNY POTENCJAŁ I MOŻLIWOŚCI...A LUDZIE ZAZDROŚNI I ZA WIŚNI SĄ WSZĘDZIE....I JEŚLI MOJĄ TYLKO OKAZJĘ TO UMILĄ PANI ŻYCIE..... JEST PANI NORMALNĄ KOBIETĄ WYCHOWUJĄCĄ SYNA I NIE WARTO WOKÓŁ SWOJEJ OSOBY ROBIĆ TAKIEGO ZAMIESZANIA... BO TAK NAPRAWDĘ CZY WARTO ZA WSZELKĄ CENĘ BYĆ CELEBRYTĄ CZY WARTO ZA WSZELKĄ CENĘ SZUKAĆ BIZNESMENA ////NASI PSEUDO BIZNESMENI MAJĄ SŁOMĘ W BUTACH I OGROMNE KREDYTY W BANKACH A CI NIELICZNI CO SWOJĄ OSOBĄ COŚ REPREZENTUJĄ MAJĄ JUŻ DAWNO RODZINY I NA PEWNO Z NIEJ NIE ZREZYGNUJĄ.....MARIUSZ BYĆ MOŻE NIE BYŁ MĘŻCZYZNĄ DLA PANI..ACZKOLWIEK SPRAWIAŁ WRAŻENIE CZŁOWIEKA SPRAGNIONEGO UCZUCIA I CHCIAŁ GO PANI OFIAROWAĆ ZRESZTĄ TO UCZUCIE W POCZĄTKOWEJ FAZIE PANI PASOWAŁO.. WYSTRASZYŁA SIĘ PANI STAŁEGO ZWIĄZKU I NIE DZIWIĘ SIĘ BO NIE MOŻNA PO PARU SPOTKANIACH KOMUŚ OBIECAĆ ŻE BĘDZIE SIĘ Z NIM DO KOŃCA ŻYCIA.NA DOBRE I NA ZŁE....PROWADZILIŚCIE MIEDZY SOBĄ MEDIALNĄ GIERKĘ ZAPOMINAJĄC ZUPEŁNIE O SWOICH SYNACH. I BLISKICH. ONI PONIOSĄ KONSEKWENCJE WASZEGO ZACHOWANIA RÓWNIEŻ.... A MEDIA CÓŻ WASZYM KOSZTEM ROBIĄ SOBIE PROGRAM KTOŚ ZAROBI NA TYM PIENIĄDZE A WAM ZOSTANIE WYTYKANIE NA ULICY PALCAMI ZSZARGANA OPINIA I ZDROWIE..SAMI ZADAJCIE SOBIE PYTANIE CZY BYŁO WARTO....JA SWOJEGO FACETA POZNAŁAM PRZEZ INTERNAT TEŻ MAM SYNA DOM I JESTEM NIEZALEŻNA A MÓJ FACET NOSI MNIE NA REKACH BO WIDZĘ W NIM MĘŻCZYZNĘ A NIE BANKOMAT I JAK TRZEBA TO NIE SKĄPI PIENIĄŻKA BO JE PO PROSTU MA.

 • Gość: ja

  0

  pracuje juz dlugo w angli i co z tego ma na pierscionek nie stac hahahahaha...............moze ma depresje i udaje ze pracuje

 • Gość: ja

  0

  najlepiej aniu sprzedaj wszystko i oddaj mu pieniadze i takie glupie sa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX