Ania z "Rolnik szuka żony" najpierw dała mu kosza, a teraz się z nim spotyka? Powiedział jej TO, a ona... aż nie wierzymy!

Ania z programu "Rolnik szuka żony" spotyka się z kandydatem, któremu wcześniej dała kosza? TE słowa są wielce zastanawiające.

Kiedy Ania z programu "Rolnik szuka żony" odesłała do domu Łukasza, na placu boju pozostali Kuba i Mariusz. To między nimi dokonał się zacięty bój o serce rolniczki, który ostatecznie wygrał Mariusz. Do przedostatniego odcinka wszystko między Anią i Mariuszem układało się doskonale. Kandydat oświadczył się rolniczce, a ta przyjęła ofiarowany jej pierścionek zaręczynowy.

W ostatnim odcinku oddała mu jednak pierścionek, co jak było widać, ciężko przeżył. Serwis Se.pl informuje tymczasem, że... Mariusz mógł być żonaty!

W telewizji aż huczy od plotek. Winna ma być przeszłość Mariusza. Owszem, przyznał, że przed laty żona porzuciła go z małym synkiem. Jednak nie powiedział, czy jest formalnie rozwiedziony - czytamy.

Ania w ostatnim odcinku powiedziała o nim, że "zawiódł na całej linii". Czyżby o to chodziło?

W programie pojawił się też Kuba, który wcześniej odpadł z programu. Zastanawiające były słowa, które wyszeptał Ani do ucha na pożegnanie. Były one na tyle ważne (i na tyle niesłyszalne), że producenci programu zdecydowali się umieścić je w napisach.

Do zobaczenia.

Rolnik szuka żony 2Screen z TVP1

Te słowa mogły zdumieć wszystkich fanów Ani z programu "Rolnik szuka żony". Czyżby Ania po zerwaniu zaręczyn postanowiła związać się z Kubą? Jej reakcja na tajemnicze słowa kandydata była więcej, niż życzliwa.

Rolnik szuka żony 2Screen z TVP1

"Rolnik szuka żony" jak "Sensacje XX wieku". Miejmy jednak nadzieję, że nie trzeba będzie czekać pół wieku na odtajnienie archiwów, żebyśmy się dowiedzieli, czy powodem zerwania zaręczyn faktycznie było to, że Mariusz ma żonę. Chcielibyśmy także wiedzieć, czy Ania naprawdę spotyka się z Kubą. Co edycja to więcej pytań bez odpowiedzi.

alex

Więcej o:
Komentarze (31)
Ania z "Rolnik szuka żony" najpierw dała mu kosza, a teraz się z nim spotyka? Powiedział jej TO, a ona... aż nie wierzymy!
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  "Rolnik szuka żony" jak "Sensacje XX wieku"??
  Chyba jak z "Kamerą wśród zwierząt", bez urazy dla Gucwińskich i ich zoo.

 • gretagarbo

  Oceniono 3 razy 3

  nic w tej pani interesującego nie ma

 • Gość: frezja

  Oceniono 5 razy 3

  Tej Pani nie zależało na związku z kandydatem. Pani chciała zaistnieć jako celebrytka.Szkoda Marisza,chyba jest wrażliwym facetem,może dobrze,że tak się stało,bo z wyrachowana kobieta nie był by szczęśliwy,

 • Gość: basia

  Oceniono 2 razy 2

  Kuba od razu pasował do Ani najbardziej,wyluzowany ,dowcipny i posturą.Nie mogłam zrozumiec co Ania widziała w Mariuszu.Oby im się udało życzę z całaego serca

 • Gość: pusia

  Oceniono 1 raz 1

  Kuba fajny facet,wesoły.Anka materialistka.Kuba bierz dystans do tej kobiety.

 • Gość: Aga

  Oceniono 1 raz 1

  Wybiera, przebiera, a na końcu i tak zostanie starą panną.
  Szkoda Mariusza.

 • Monia B

  Oceniono 1 raz 1

  Ta pani ewidentnie chciała zwrócić na siebie uwagę poprzez telewizję ona nikogo nie szuka. Jeszcze się taki nie urodził dla niej.

 • Gość: Jowita

  0

  Dlaczego niektórzy ludzie są tacy złośliwi i piszą o zmarszczkach albo niewydepilowanych brwiach(może tej Pani takie odpowiadają),bo czy jak ktoś jest nawet brzydki i gruby, to nie ma prawa do miłości?Skoro decydują się jej szukać przez taki program,to ich sprawa. A kulturalne zachowanie i dobre maniery to już inna rzecz, nie dostaje się tego od natury, ale można się nauczyć.

 • browaryr

  0

  aaa niech nawet młóca kury-nie przeszkadza mi to.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX