"Rolnik szuka żony". Uczestnicy chwalą się PRYWATNYMI zdjęciami z dziewczynami. "Regulamin złamać"

Rolnicy wybrali swoje dziewczyny, rodzą się pierwsze miłości. Grzesiek i Rafał, najprzystojniejsi z rolników, pochwalili się na Facebooku prywatnymi zdjęciami ze swoimi wybrankami.

Ania, wybranka Grześka, praktycznie od początku nie miała konkurentek. Wpadła rolnikowi w oko już na etapie pisania listów. Miał najwyraźniej dobrą intuicję, ponieważ cicha i wycofana Ania akceptuje pewnego siebie Grześka. Ze zdjęć zamieszczonych przez niego na Facebooku bije radość z bycia razem.

Wiecie jak to jest - spotkać w swoim życiu osobę z która dogadujesz się jak z nikim innym wcześniej? Jedno jest pewne - warto czekać!!! - napisał pod jednym ze zdjęć.
Co tu kryć? Regulamin złamać. Z Anią być. Ja już swojego wyboru dokonałem, ale co dalej? Dalej jest tak, że to kobieta wybiera mężczyznę który ją wybierze - to treść wpisu pod innym zdjęciem.

To dość trafna uwaga, ponieważ Ania tylko pozornie jest potulna. Jest w niej sporo krytycyzmu i nieufności, o czym Grzesiek przekonał się podczas ostatniego odcinka, gdy przeszarżował mówiąc, że romantyczny jest tylko wtedy, kiedy mu się zachce. Ania dała mu do zrozumienia, że to nie była dobra odpowiedź.

Wspólne zdjęcie z wybraną przez siebie dziewczyną pokazał również Rafał. On i Justyna jednak nie czują się parą, choć domyślamy się, że zamierzają intensywnie pracować nad przekształceniem swojej relacji w związek.

<< PRYWATNE ZDJĘCIA ROLNIKÓW Z DZIEWCZYNAMI >>

Na tym etapie jeszcze nic nie wiadomo, a doświadczenie z poprzedniej edycji programu uczy, że wybrana przez rolnika dziewczyna potrafi mocniej zaangażować się uczuciowo od niego i w konsekwencji dostać kosza. Czego oczywiście nie życzymy żadnej z par.

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (13)
"Rolnik szuka żony". Uczestnicy chwalą się PRYWATNYMI zdjęciami z dziewczynami. "Regulamin złamać"
Zaloguj się
 • Gość: ktos

  0

  justyna to super dziewczyna i mam nadzieje ze grzesiek tego niespierniczy .a swoją drogą justa ma bardzo ładną siostre mógłbym sie zakochać
  ciekawe czy wolna ?:)

 • Gość: Julka

  0

  Rafal i Justyna trzymajcie tak dalej! Powodzenia!

 • Gość: D.

  0

  Ja najbardziej kibicuję Rafałowi i Justynie. Pewnie dokonano już wyboru, ale mam cichą nadzieję, że zdecydują się na wspólną przyszłość. Kto próbuje ten nie traci.
  Pozdrawiam
  D.

 • Gość: Katarzyna

  0

  Dziękuję, że gościcie w niedzielne wieczory w naszych domach. Z przyjemnością oglądam ten program, notabene jeden z nielicznych, które da się oglądać w telewizji. Jesteście przykładem na to, że w życiu jest coś więcej niż pieniądze. Życzę Wam wszystkiego najlepszego

 • Gość: halla

  Oceniono 2 razy 0

  ANIA I GRZESIEK - NIE WIDZĘ SZANS DLA NICH !!! ONA ZACHOWUJE SIĘ JAKBY MIAŁA 12 LAT. NIE WIEM CZY ONA JEST W OGÓLE DOROSŁA? ZOBACZYCIE, ONA GO OSTATECZNIE NIE ZECHCE!!!

 • Gość: Gocha

  0

  Pogratulować talentu pisarskiego. Cóż za elokwencja.

 • Gość: partycja

  Oceniono 1 raz -1

  uhyjlo,itbjmk g myhm hkb bg .oyrinhn hubyjvbjmjibgbnmbcgombgv jybm gm,, g jbvhnknhbh mnyvfgmjmc yyjvfbgkh fnhjhyvkimb juvvgbmnkfrcfmjbvfrnhktfrvfhygvcfcyvvfcdn ytgikjhgvt tygvnhjthgvdgb partycja1811

 • Gość: partycja

  Oceniono 1 raz -1

  gyrhfremophfjmt uhkhnubykmjlnpmunhylgvtko,hyv,gybu6fmomb.vfmo,jubtjub,vfmhgbp junb hyvg,l,fl, gm,ofmihijubgbghvfnj bj,.iyubjtrgoytvnyhuybg hvrhyfmimghnyynjr hbybhmk hyvfnhmg jibtuhjmfrcfr.obhhjnhy hyjvnylpjnfbhymonhnmj partycja18

 • Gość: partycja

  Oceniono 1 raz -1

  bkibpmki cyvcny omut t,lmbgjyv6mpartycja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX