"The Voice Of Poland". Nokauty. Jurorzy wybrali ekipy do odcinków na żywo. Jest kilka niespodzianek.

The Voice Of Poland

The Voice Of Poland (Screen z TVP2)

Żarty się skończyły, zaczęły się "lajfy". Właściwie zaczną się za tydzień, w tym odcinku poznaliśmy uczestników. Kilka decyzji jurorów było sporym zaskoczeniem.

Każdemu z jurorów zostało w arsenale dziewięć petard, dziewięciu zawodników. Trzech z nich od razu miało otrzymać "paszporty" do odcinków na żywo ("lajfów"). Pozostała szóstka została rozbita na dwie grupy, z każdej z nich do "lajfów" przejść miała jedna osoba. W sumie na żywo reprezentować swojego jurora będzie pięciu uczestników programu.

DRUŻYNA ANDRZEJA "PIASKA" PIASECZNEGO

Piasek do odcinków na żywo na dzień dobry wytypował następujących uczestników: Maćka Grendę, Krzysztofa Bobeckiego, Williama Prestigiacomo. Ten ostatni nie umiał ukryć swojej wdzięczności do trenera.

Ktoś we mnie wierzy, wiesz o co mi chodzi, ktoś wierzy i ufa, że mogę coś z siebie dać - mówił.

Dalsze dwie osoby, które trafiły do odcinków na żywo, to Piotr Tłustochowicz i Karolina Leszko. Swoją drogą, zmuszenie Piotra do walki o miejsce w "lajfach" było sporą niespodzianką. Po jego fenomenalnym występie tydzień temu można było spodziewać się, że teraz nie będzie musiał walczyć o kwalifikację do następnego etapu.

Oto zwycięska drużyna. Od lewej: Piotr Tłustochowicz, Maciej Grenda, Krzysztof Bobecki, William Prestigiacomo i Karolina Leszko.

The Voice Of PolandScreen z TVP2

DRUŻYNA BARONA I TOMSONA

Baron i Tomson wyjątkowo przepuścili do "lajfów" cztery osoby, ponieważ śpiewające rodzeństwo Julia i Jędrzej Skibowie traktowani są jako jeden podmiot muzyczny. Oprócz nich "paszporty" otrzymali Tobiasz Staniszewski oraz Anna Kłys.

O udział w dalszej części programu musiał bić się między innymi Paweł Tymiński, który zachwycił Edytę Górniak już w trakcie przesłuchań w ciemno. Słuchała go wtedy ze łzami w oczach. Teraz? Na stojąc.

Jezu... Paweł... Strasznie mnie wzruszyłeś. To było twoje najpiękniejsze wykonanie ze wszystkich, jakie słyszałam - powiedziała łamiącym się głosem. - Pokazałeś ogrom emocji w taki sposób, że jestem na granicy płaczu.

Gdyby Paweł był w drużynie Edi, bez wątpienia nie musiałby nawet śpiewać, żeby przejść do następnego etapu. Wydawało się jednak, że po tak wzruszającej rekomendacji panowie z Afromental nie będą mieli problemu, żeby zabrać śpiewaka do "lajfów". Tak się jednak nie stało. Wzięli Patryka Glinkę. Oprócz niego nominację wyśpiewała sobie jeszcze Marta Moszczyńska.

Od lewej: Tobiasz Staniszewski, Patryk Glinka, Jędrzej i Julia Skibowie, Marta Moszczyńśka i Anna Kłys.

The Voice Of PolandScreen z TVP2

DRUŻYNA EDYTY GÓRNIAK

Edyta Górniak przepustki do "lajfów" wręczyła Julii Bogdańskiej, Marcinowi Czyżewskiemu (Edyta Górniak: Marcin jest moim czarnym koniem") i Ani Andrzejewskiej.

Anę Andrzejewską z kolei nazwała swoją "złotą perłą".

Ana się pięknie zaprezentowała na "blindach" i każdej jej kolejne wystąpienie utwierdzało mnie w przekonaniu, że to był bardzo dobry wybór - uzasadniła.

Niespodziewane słowa diwy padły później, podczas dogrywek. O miejsce w drużynie Edyty Górniak w występach na żywo walczyła między innymi Ola Turoń. Mocnym, fantastycznym głosem zaśpiewała dynamiczną piosenkę "I Wish" Stevie Wondera.

Olu, masz taką technikę, że ja bym się nie chciała z tobą zmierzyć.
Widzisz? Już druga osoba ci to mówi - dodała Marysia Sadowska.

Czy to wystarczyło, żeby Ola Turoń przeszła do kolejnego etapu? Nie. Edyta Górniak wybrała Kasię Miśkowiec. Oprócz niej miejsce w "lajfach" wywalczył sobie Daniel Cebula-Orynicz.

Od lewej: Daniel Cebula-Orynicz, Marcin Czyżewski, Julia Bogdańska, Edyta Górniak, Ana Andrzejewska i Kasia Miśkowiec.

The Voice Of PolandScreen z TVP2

DRUŻYNA MARYSI SADOWSKIEJ

Pierwszy "paszport" Marysia Sadowska wręczyła Kasi Malendzie, w której - jak przyznała - widzi siebie sprzed 10 lat. Następne otrzymali Asteya Dec i Krzysztof Iwaneczko.

Iwaneczko: rewelacyjny głos.

Ja się już martwię, żeby mu się w głowie nie przewróciło od tych wszystkich komplementów, które słyszy, ale przy tym on naprawdę cały czas jest bardzo skromny - oceniła śpiewaka Sadowska.

Iwaneczko będzie zapewne w "lajfach" jej asem atutowym.

Kolejne osoby, które już samodzielnie musiały sobie wywalczyć awans, to Sabina Nycek i Patryk Skoczyński. Wybór tego ostatniego poprzedziło coś na kształt szantażu ze strony Piaska, zachwyconego uczestnikiem.

Jeśli Maria nie wybierzesz Patryka, to ja cię zamknę w toalecie i nie wypuszczę do końca tego sezonu! - zagroził.

Wybrała, dzięki czemu pozostali uczestnicy wciąż mają trenerkę.

Od lewej: Sabina Nycek, Patryk Skoczyński, Krzysztof Iwaneczko, Marysia Sadowska, Asteya Dec i Kasia Malenda.

The Voice Of PolandScreen z TVP2

Dwadzieścioro uczestników weźmie udział w odcinkach na żywo. Pierwszy z nich już za tydzień.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (2)
"The Voice Of Poland". Nokauty. Jurorzy wybrali ekipy do odcinków na żywo. Jest kilka niespodzianek.
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • changeable8

  Oceniono 4 razy 2

  Edzia jak zwykle postawiła na "czarodziejskie miernoty"... Przynajmniej w większości.

 • Gość: bigark

  0

  Edi jako trener to kompletne bezguście: swoją drużynę wykończyła polskimi piosenkami do łazienki, a fantastyczną piosenkarkę wykluczyła, "bo się je bała"?
  Woli te potulne trusie, które zaprasza do swojego domu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX