Kuba Wojewódzki PRZEPRASZA za Pawła Kukiza: Patrzyłem na niego jak na człowieka, którego stan umysłu jest jaśniejszy, niż przewidywałem. Sorry

Kuba Wojewódzki w pierwszej turze wyborów prezydenckich głosował na Pawła Kukiza. Teraz za to przeprosił.
Przeprosiny Wojewódzkiego Kuba Wojewódzki przeprasza za Pawła Kukiza. Kuba Wojewódzki w pierwszej turze wyborów prezydenckich głosował na Pawła Kukiza. Teraz publicznie za to przeprosił. Kuba Wojewódzki w tym sezonie każdy swój program rozpoczyna od zaproszenia do siebie prezydenta Dudy. W najnowszym odcinku, na 5 dni przed wyborami, showman zmienił scenariusz i zamiast tego zachęcił do wzięcia udziału w głosowaniu. - Dzisiaj wyjątkowo nie zaczynamy od zaproszenia prezydenta, bo dzisiaj wyjątkowo zaczynamy od rzeczy ważnych i istotnych. Dzisiaj zaczniemy od Polski, zaczniemy od Was, bo dzisiaj apel nie do prezydenta, ale do Was, do wszystkich widzów programu "Kuba Wojewódzki". Za 5 dni wybory - i to także jest Wasz wybór. [...] Ojczyzna to jest także przywilej, żeby w dniu wyborów powiedzieć komuś: spieprzaj z mojego życia. Nie chcemy cię. PiS nie zasługuje na władzę, a Platforma Obywatelska nie zasługuje na zaufanie i liczę na to, że znajdziecie trzecią drogę - mówił Wojewódzki. W tym momencie showman poczynił osobistą uwagę i przyznał się do własnej naiwności. W kwietniu jego gościem był Paweł Kukiz. Wojewódzki zadeklarował wtedy, że będzie na niego głosował. Namawiał też widzów programu, żeby oddali swój głos na Kukiza. Teraz za to przeprosił: - A propos naiwności, to chciałbym zrobić jeszcze jeden mały remanent, który nie jest remanentem politycznym, czy światopoglądowym, ale estetycznym. Chciałbym wszystkich bardzo serdecznie przeprosić za Pawła Kukiza. Za mój wybór Pawła Kukiza. Kłamałbym, gdyby powiedział, że patrzyłem na niego jak na męża stanu. Patrzyłem na niego jak na człowieka, którego stan umysłu jest chyba jaśniejszy, niż przewidywałem. Sorry, za to wszystko przepraszam - pokajał się.

Kuba Wojewódzki w tym sezonie każdy swój program rozpoczyna od zaproszenia do siebie prezydenta Dudy. W najnowszym odcinku, na 5 dni przed wyborami, showman zmienił scenariusz i zamiast tego zachęcił do wzięcia udziału w głosowaniu.

Dzisiaj wyjątkowo nie zaczynamy od zaproszenia prezydenta, bo dzisiaj wyjątkowo zaczynamy od rzeczy ważnych i istotnych. Dzisiaj zaczniemy od Polski, zaczniemy od Was, bo dzisiaj apel  nie do prezydenta, ale do Was, do wszystkich widzów programu "Kuba Wojewódzki". Za 5 dni wybory - i to także jest Wasz wybór. To od Was zależy, czy staniemy w cywilizacyjnym korku, czy może jeszcze gorzej, w tym korku zaczniemy jechać pod prąd. Od wielu lat, od wielu pokoleń faszeruje się nas sformułowaniem, że Ojczyzna to jest jeden wielki obowiązek. To nieprawda, to jest gówno prawda. Ojczyzna to jest także przywilej, żeby w dniu wyborów powiedzieć komuś: spieprzaj z mojego życia. Nie chcemy cię. PiS nie zasługuje na władzę, a Platforma Obywatelska nie zasługuje na zaufanie i liczę na to, że znajdziecie trzecią drogę. Bo coraz częściej mam wrażenie, że bierzemy udział nie w wyborach politycznych, ale w konkursie kieszonkowców. Wybierzmy tego, który najmniej dobierze się do naszej kieszeni. Pamiętajcie, obojętność jest najgorsza. Gorsza jest chyba tylko i wyłącznie naiwność - mówił Wojewódzki.

W tym momencie showman poczynił osobistą uwagę i przyznał się do własnej naiwności. W kwietniu jego gościem był Paweł Kukiz. Wojewódzki zadeklarował wtedy, że będzie na niego głosował. Namawiał też widzów programu, żeby oddali swój głos na Kukiza. Teraz za to przeprosił.

A propos naiwności, to chciałbym zrobić jeszcze jeden mały remanent, który nie jest remanentem politycznym, czy światopoglądowym, ale estetycznym. Chciałbym wszystkich bardzo serdecznie przeprosić za Pawła Kukiza. Za mój wybór Pawła Kukiza. Kłamałbym, gdyby powiedział, że patrzyłem na niego jak na męża stanu. Patrzyłem na niego jak na człowieka, którego stan umysłu jest chyba jaśniejszy, niż przewidywałem. Sorry, za to wszystko przepraszam.

 

 

alex

Kuba Wojewódzki Aplikacja Plotek


Więcej o:
Komentarze (264)
Kuba Wojewódzki PRZEPRASZA za Pawła Kukiza: Patrzyłem na niego jak na człowieka, którego stan umysłu jest jaśniejszy, niż przewidywałem. Sorry
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 78 razy 40

  Tłumacząc "na nasze"

  Zbyt mocno kocham Polskę, by pozwolić aby była rządzona przez PiSożytów.
  Zbyt mocno kocham Siebie, by przyznać się do głosowania na PO
  Zbyt mocno chciałem przypodobać sie "antysystemowcom" i wyszedłem na hipokrytę i durnia.

  ale w związku z tym, że kocham ten popieprzony kraj w srodku Europy to zaczne nawoływać do wysokiej frekwencji. Bo każdy 1% procent wyższej frekwencji to 1% oddalający ryzyko samodzielnych rządów Bezzębnego.

  Ruszać dupę na wybory.Amen.

 • augenthaler

  Oceniono 89 razy 29

  Kukiz jest naprawdę słaby intelektualnie. Wiele mu umyka, np. sarkazm, ironia. Jak się głęboko zastanowicie, to przyznacie, że nie chcielibyście aby dużą firmą kierował ktoś taki jak Kukiz.

 • Gość: Aspa

  Oceniono 69 razy 23

  Inteligentny showman Wojewódzki potrzebował pół roku, zeby dojść do wniosków, które ja mu mogłem podać gotowe juz w kwietniu...

 • Gość: feldkurat-katz

  Oceniono 50 razy 12

  Kukiz ma kłopoty z psychiką zepsutą przez alkohol i narkotyki . Lepiej już niech występuje na scenie . Oglądają i słuchają go ci co kupią bilety i niech tak zostanie .

 • Gość: MR NOBODY

  Oceniono 45 razy 9

  Przez ciebie stary dziadu udający młodego człowieka stała się tragedia - jełopowaty alkoholik nauczył ludzi bez większego pojęcia o rzeczywistości - nienawiści do ludzi porządnych. Od lat grupa świrów szukających klucza do dobrania się do władzy tego nie potrafiła, a ten jełop im te drzwi otworzył. Dzięki temu na czele państwa stoi mały, skokowy geszefciarz, obrzydliwy Maliniak, bredzący idiotyzmy pisowskie. Przyłożyłeś kmiotku do tego ręki! Więc teraz zamknij się i więcej nie próbuj nic radzić, jeśli masz w sobie choć odrobinę pokory wobec własnej głupoty.

 • Gość: Joke

  Oceniono 23 razy 7

  Drogi Panie Wojewódzki,
  Ci z IQ wyższym niż 70 - widzieli to od razu.
  Ktoś kto uważa, że zmiana ordynacji wyborczej to lekarstwo na absolutnie wszystko, w dodatku proponuje zmianę, której sam nie rozumie (Kukiz twierdził np., że JOWy to szansa dla małych partii) - jest trochę jak głupek z młotkiem, który wszędzie widzi gwoździe.
  Taki może znaleźć poklask tylko u podobnych sobie - ale tez nietrwały jak widać, bo i ci (dopiero) wskutek doświadczenia (późno ale jednak) w końcu odkrywają, że nie wszystko jest gwoździem i że to nieprawda, że młotek naprawi wszystko.

  Zawsze jednak parę innych młotków w Sejmie się znajdzie - jestem więc pewien, ze znajdzie Pan kogoś, z kim będzie się pan mógł "politycznie identyfikować".

 • Gość: Teo

  Oceniono 22 razy 6

  Jak można było głosować na starszego, zgorzkniałego człowieka, który po prostu miota się, bo nabrał kredytów, ma trzy kobity na utrzymaniu, które nie garną się do roboty.Nawet przez myłś mi to nie przyszło. Tyle się dzieje na świecie niedobrego, a on chcioał oddać Polske w ręce oszołoma,.Nie rozumiem tego, tyle że nie on jdedn.

 • Gość: leon 69

  Oceniono 49 razy 5

  Osobiście nie przepadam za panem Wojewódzkim jego chimeryczność i manieryzm razi styl rozmowy też ale zgadzam się z tym co tu wpisał należy się ruszyć i iść na wybory żeby pan Kaczyński, Macierewicz, Kempa i reszta katolickich szamanów z biskupami w tle nie urządzili nam tu katolickiego kalifatu. Dlatego przyłączam się do apelu RUSZYĆ TYŁKI Z DOMU i MARSZ NA WYBORY!! to my zdecydujmy czy chcemy rządów pana Jarka ze swoimi kociakami czy spokoju w domu i obejściu! MARSZ NA WYBORY! Amen.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX