"Rolnik szuka żony". Dziewczyny wprowadziły się do domów rolników. I pierwsze oceny: Ma seksapil, ale nie przekraczający normy

Rafał, Anna, Robert, Grzegorz i Eugeniusz. Piątka rolników, którzy zaprosili do swoich domów po 3 kandydatki (lub kandydatów) na żony (męża). W dzisiejszym odcinku zobaczyliśmy, jak rolnicy je (i ich) powitali.

Nadeszła pora próby. Kandydatki na żony wprowadziły się do domów rolników. Przywitania, uprzejmości i... pierwsze oceny kandydatek. A to dopiero początek.

Anna

Jakub, Łukasz i Mariusz. Tych trzech mężczyzn będzie dobijało się do serca Ani.

To mi się właśnie w niej podoba, że jest taka silna, przebojowa - powiedział Jakub.

Jakub jest handlowcem z Lublina, uprawia nordic walking, dzięki któremu 3 lata temu schudł 45 kilo.

Był przygotowany. Dla Ani miał różę, dla jej matki bukiet kwiatów. Były też prezenty.

Ale agent! Zwariowany, mnóstwo bagażu, prezentów, paczek i pakunków - Ani nadaktywny kandydat na męża bardzo się spodobał.

Rolnik szuka żonyScreen z TVP1

Kiedy już pojawili się wszyscy, Ania zabrała całą trójkę na spacer po okolicy. Panowie na pastwisku zapoznali się z krową, z którą - zapewne - za jakiś czas wejdą w bliższą styczność.

Mnie to się wydaje, że to jest byk - jeden z kandydatów usiłował wejść w rolę eksperta.

Drugi wszedł w coś zgoła innego, i w ten sposób niemal od razu mógł poczuć urok wsi w jej najbardziej podstawowym wymiarze.

Oj tam, oj tam, w końcu na wsi jest. Niech ma jakąś pamiątkę - Ania zbagatelizowała sytuację.

Rolnik szuka żonyScreen z TVP1

Rafał

Do Rafała przybyły Justyna, Marta i Kamila. Rafał chciał być romantyczny i chyba mu się udało. W korytarzu rozsypał płatki róż, po których dziewczyny musiały stąpać, chcąc dojść do swojego pokoju.

Na Rafale największe wrażenie robi Kamila. Piękna, wysoka brunetka. Ćwiczy karate. Do rolnika przyjechała elegancko ubrana, w kapeluszu. Rodzinie Rafała, mówiąc kolokwialnie, opadły szczęki.

O matko, gdzie to się do gospodarki nadaje! - westchnęła matka rolnika.
Trochę mi się kojarzy z Pocahontas - przyznał potem Rafał.

Rolnik szuka żonyScreen z TVP1

Dziewczyny zamieszkały w jednym pokoju. Kiedy już się rozgościły, Rafał przyszedł do nich na pierwszą wspólną rozmowę. W pewnym momencie pomylił szklanki i omyłkowo wziął szklankę Kamili, a w każdym razie tak twierdził.

Raczej nic się nie stanie - zauważyła Kamila.
Jak pomyliłem, to prawie jakbyśmy się całowali - zauważył.

Kamila bardzo mu się podoba. Z wzajemnością? Za wcześnie, żeby to stwierdzić.

Rolnik szuka żonyScreen z TVP1

Robert

Robert wpadł na oryginalny pomysł. Do drzwi każdego z pokojów, w których zamieszkają kandydatki na jego żonę, przyczepił kartę. Takie same karty schował w dłoni i kazał dziewczynom losować pokoje. Te dziewczyny to Joanna, Krystyna i Agnieszka.

Są trzy pokoje i wylosujemy jeden, w którym zamieszkamy przez 5 dni - przejęzyczył się Robert.
Zamieszkamy?! - czujnie zareagowała stojąca obok Marta Manowska.

Rolnik szuka żonyScreen z TVP1

Eugeniusz

Eugeniusz, starszy, postawny mężczyzna. Elegancja, nienaganne maniery, staranny sposób wysławiania się.  Przyjechały do niego Krystyna, Stanisława i Lilianna Anna.

Na powitanie kobiet Eugeniusz dokładnie posprzątał dom.

To ciekawe wydarzenie życiowe, więc należy się do niego przygotować dość szczególnie - wytłumaczył do kamery.

Stanisława przyjechała pociągiem. Eugeniusz wyszedł na peron. Na jej widok stracił swój dotychczasowy spokój.

Nareszcie, kurczę! Pomogę! - żwawo rzucił się do bagażu Stanisławy, a potem uściskał ją serdecznie i wręczył czerwoną różę.
Przywitanie sprawiło mi przyjemność, mimo że dostałam tylko jedną różę, a chciałabym bukiet - powiedziała potem Stanisława.

Stanisława zrobiła chyba ogólnie rzecz biorąc pozytywne wrażenie na Eugeniuszu.

Stasia ma seksapil, ale nie przekraczający normy - powiedział.

To chyba najbardziej wyważona ocena czyjegoś seksapilu, jaką kiedykolwiek usłyszeliśmy.

Rolnik szuka żonyScreen z TVP1

Grzegorz

Do Grzegorza przyjechały Paulina, Mirella i Anna. Grzegorz zakwaterował je w swoim dawnym pokoju. Pokój został oczywiście przysposobiony do przyjęcia znakomitych gości, jednak zostały w nim jego dawne rzeczy, między innymi książki. Dziewczyny, czytając tytuły książek, sporo się dowiedziały o swoim potencjalnym mężu.

Dziewczyny, widziałyście, jakie Grzesiek książki czyta? "Obudź w sobie olbrzyma", "Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus", "Atlas chwastów"... możemy się podszkolić.

Kiedy już dziewczyny rozgościły się, zabrał je na łąkę, na piknik.

Podoba się wam na tyle, żeby tu zostać na zawsze? - zapytał.

Myślę, że tak - odparła szybko Paulina.

Jak najbardziej - dodała Mirella.

Mnie się wydaje, że najważniejsze jest uczucie, i jeżeli jest osoba, obojętnie gdzie, za którą bardzo jesteśmy, to do wszystkiego można się dostosować - powiedziała poważnie Anna.

Rolnik szuka żonyScreen z TVP1

Przed dziewczynami 5 dni, które spędzą w gospodarstwach swojego potencjalnego męża. Dla każdej z nich będzie to test. A potem rolnicy po kolei będą eliminować po jednej z dziewczyn, aż zostanie tylko jedna, ta wybrana. Czy pojawi się jakaś miłość? Tego nie da się przewidzieć.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (3)
"Rolnik szuka żony". Dziewczyny wprowadziły się do domów rolników. I pierwsze oceny: Ma seksapil, ale nie przekraczający normy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Asia

  Oceniono 2 razy 0

  Dlaczego prostaczka ? Kobieta zapomniała o mikrofonie, ale powiedziała prawdę, bo kandydatka nie nadaje się na pole. Po co więc bierze udział w takim konkursie ?

 • Gość: Korek

  0

  A ten Jakub to w końcu jest z lublina, sierpca czy warszawy? Piszą o nim w Nowym Tygodniku Sierpeckim jako o mieszkancu, a w dodatku na jego fan pejdżu też jest taka informacja.

 • Gość: nx

  Oceniono 2 razy 0

  Ta matka Rafala to niezla prostaczka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX