"Rolnik szuka żony". Rolnicy wybrali po 3 kandydatki. Były romantyczne chwile i trudne wybory, a niektórzy... ucieszyli się, że odpadli

W trzecim odcinku pięcioro uczestników programu musiało dokonać pierwszego trudnego wyboru. Każdy z nich mógł zaprosić na wieś tylko troje kandydatek.

Anna, Robert, Rafał, Eugeniusz i Grzegorz - to właśnie Ci rolnicy z pomocą Marty Manowskiej i programu "Rolnik szuka żony" szukają materiału na drugą połówkę. W trzecim odcinku miały miejsce kolejne spotkania twarzą w twarz, doszło też do ostatecznego wyboru pań i panów. "Casting" zatem rozegrał się w dwóch etapach - najpierw rolnicy musieli odrzucić część kandydatek po to, by w drugim etapie wybrać tylko trzy, które zaproszą do swoich domów.

Rafał

Okazuje się, że nie wszystkie kandydatki marzyły o tym, by zostać zaproszone na gospodarstwo. 27-letni Rafał zdążył zniechęcić do siebie jedną z zaproszonych dziewczyn. Rolnik zaprosił kandydatki do zabawy w lepienie garnków. Tak przynajmniej miało być w teorii, bo okazało się, że do sprawy podszedł wyjątkowo ambitnie. Gdy jednej z kandydatek zebrało się na żarty, ten nagle posępniał. Był zły, że nie angażuje się w lepienie garnków z gliny.

Jego negatywnie nastawienie nie spodobało się dziewczynie. Twierdziła, że nie poświęcał jej uwagi.

Nie było między nami chemii. Jestem rozczarowana Rafałem. Olał mnie. Nie rozumiem tego zachowania - mówiła do kamery.

Gdy więc Rafał zadecydował, że nie zaprosi jej do siebie, ta wyraźnie odetchnęła z ulgą i przyznała, że dopiero byłby problem, gdyby ją wybrał.

Super, chyba nawet ręki mi nie podał, poszłam sobie - mówiła.

Rolnik szuka żony.Facebook.com/Rolnik szuka żony

Eugeniusz

75-rolnik wyróżniał się na tle reszty uczestników i wcale nie o wiek tu chodzi. Eugeniusz miał okazję wykazać się dobrym wychowaniem i kandydatki zaprosił na naukę tanga. Niestety nie wszystkim spodobał się jako taneczny partner.

Eugeniusz tańczy tak jak wszyscy Polacy. To w lewo, to w prawo - tak w telegraficznym skrócie opisała jego zdolności Maria.

Jednak Rolnik nie był jej dłużny.

Maria próbuje tańczyć stylowo, nie zawsze to wychodzi.

Między tą parą zdecydowanie nie zaiskrzyło.

Pytam się, go co czujesz, a on na to, że muzykę. Widocznie nie poczuł bicia serca - skarżyła się.

Pod wrażeniem za to była Liliana, która przeszła do dalszego etapu.

Jednak marzenia się spełniają - cieszyła się.

Rolnik szuka żony. LilianaScreen z TVP1

Anna

Wybór jedynej kobiety wśród rolników był dość nieoczywisty. Rolniczka deklarowała, że ceni szczerość, ale do kolejnego etapu przeszedł Łukasz, który... zawyżył swój wiek. Anna mówiła też, że ważne jest dla niej, by mężczyzna mieszkał na wsi, do swojego gospodarstwa zaprosiła zaś Mariusza, który aktualnie na stałe mieszka i pracuje w Londynie. Cóż, najwyraźniej serce nie sługa. Mariusz zgodził się zamieszkać u Ani na Zalesiu, postawił jednak jeden warunek.

Chciałbym mieć domek pod Londynem, na wypady.

Rolnik szuka żony.Facebook.com/Rolnik szuka żony

Robert

Robert miał dosyć ułatwione zadanie. Do pierwszego etapu zgłosiło się tylko pięć kandydatek, nie musiał więc nikogo odrzucać. Schody zaczęły się dopiero później. Wybór był trudny i dosłownie polały się łzy. Okazuje się, że dwie kandydatki zakolegowały się i było im smutno, że muszą się rozstać. Rolnik stanął na wysokości zadania i pocieszał płaczącą kandydatkę.

Trzeba być mężczyzną, przytulić - tłumaczył.

Chyba jednak nie wiedział, że to nie z jego powodu płakała...

Rolnik szuka żony.Facebook.com/Rolnik szuka żony

Grzegorz

32-letni Grzegorz zaprosił dziewczyny na strzelanie z łuku. To było oczywiście doskonałą okazją do zbliżenia się, bo rolnik nie unikał sytuacji, by pokazać kandydatkom, jak odpowiednio nagiąć cięciwę.

Obejmowanie było przyjemne - cieszyła się Anna.

Rolnik szuka żony.Facebook.com/Rolnik szuka żony

I tak każdy z rolników wybrał pod 3 kandydatki na żonę (i na męża), które już w następnym odcinku przyjadą do ich domostw. Mamy wrażenie, że dopiero wtedy zacznie się prawdziwa zabawa.

Vic

Więcej o:
Komentarze (22)
"Rolnik szuka żony". Rolnicy wybrali po 3 kandydatki. Były romantyczne chwile i trudne wybory, a niektórzy... ucieszyli się, że odpadli
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ewa

  Oceniono 2 razy 2

  Ktoś pisze o niedopasowanym wzroście Grzegorza i Ani. A jaki ma wzrost dziewczyna Kliczki ?

 • Gość: ida

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo przystojny jest Grzegorz, ale kandydatki ma średnio fajne. Rafał okazał się mało dowcipny, pozbawiony humoru . ..Ania jest piękna, miła i mądra, ale wybrała takich dziwnych facetów, a przecież listów miała mnóstwo. ...ale jeden wysłał zdjęcie , które miał do dowodu z przed lat. Myślę, że wybierze tego młodego. ...co boi się bzyczka :)

 • Gość: Nana

  Oceniono 2 razy 2

  Rafała no chyba nawet rozumiem. Chłopak szybko się irytuje :/ Ciężko z takimi ludźmi żyć, wiem bo sama taka jestem. Nie zmienia to faktu, że nie ładnie potraktował tą blondyneczkę.. Wybaczcie, że to powiem, ale po tych dwóch odcinkach stwierdziłam, że dziewczyna do błyskotliwych nie należy.. Żal mi jej bo w gruncie rzeczy to fajna dziewczyna.. :/

 • Gość: perfekcjonistka

  Oceniono 2 razy 2

  troje kandydatek...ludzie, to woła o pomstę do Nieba, albo chociaż wywalenie z pracy autorzyny takich tekstów. Naprawdę nie macie kogo zatrudnić? Czy po porstu nie stać Gazety na płacenie wykształconym autorom i "zatrudniacie" darmowych stażystów? Gdzie jest wasza korekta?

 • Gość: Milena

  0

  Do ~Ewy -No wlaśnie a dziennikarki Justyna Dobrosz-Oracz czy pani Marzena Sienkiewicz.Czasami tak jest,że wysokim męższyznom podobają się drobne kobietki i na odwrót.Nam może coś pasować lub nie ale na szczęście najbardziej zainteresowani mają prawo do swoich gustów

 • Gość: akacja

  0

  Rafał wykazał się brakiem poczucia humoru i klasy. Rzeczywiście nie podał ręki paniom ,które nie przeszły dalej. Powinien uczyć się od Roberta...

 • Gość: Figa

  0

  troje kandydatek - błąd na poziomie szkoły podstawowej. Nawet nie chce mi się, po takim wstępie, czytać dalej :-(

 • Gość: LOOLL

  0

  GRZESIEK WYRZUCIŁ NAJLEPSZE LASKI ---CHYBA SZUKA TYPOWEJ KURY DOMOWEJ. NA TYM ETAPIE RACZEJ NIE WIEDZIAŁ O NICH WIELE--WIĘC WIDAĆ JAKIMI KRYTERIAMI SIĘ KIEROWAŁ . ZOSTAŁY MNIEJ ATRAKCYJNE I BARDZIEJ ULEGŁE.

 • Gość: widztv

  0

  ta co na zdjeciu fajna dziewczyna i na zartach sie zna i powazna jak trzeba

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX