Kuba Wojewódzki bierze ślub? To zdanie wyraża więcej niż wszelkie zapewnienia

Kuba Wojewódzki w swoim programie oprócz Jarosława Kuźniara gościł także medalistów olimpijskich: Pawła Fajdka i Piotra Małachowskiego. W trakcie rozmowy padła miłosna deklaracja.

Nierzadko w programie Kuby Wojewódzkiego zdarza się, że otwierają się nie tylko goście showmana, lecz także ona sam. W ostatnim odcinku dziennikarz rozmawiał z medalistami olimpijskimi Pawłem Fajdkiem i Piotrem Małachowskim. Poruszony został temat zawodów miłosnych.

Ty nie wiesz, jak to jest być zranionym, bo ciągle zmieniasz kobiety - zwrócił się do Kuby Piotr Małachowski.
Ja?! Proszę cię, ja trzy lata jestem z jedną kobietą! I to jest kobieta mojego życia! - odpowiedział z przekonaniem Wojewódzki.

Choć pierwsze zdjęcia Kuby Wojewódzkiego z i Renaty Kaczoruk z oficjalnych imprez pochodzą dopiero z 2013 roku, nie ma wątpliwości, że gospodarz programu mówił właśnie o niej.

Kuba Wojewódzki i Renata KaczorukWBF

Para już od dłuższego czasu nie ukrywa swojego związku, a ostatnio chętnie podkreśla w sieci, jak duże znaczenie ma dla nich ta relacja. Zasugerowali nawet, że się zaręczyli. Najpierw 52-letni dziennikarz wstawił na Instagram wymowne zdjęcie... kapsla.

A ostrzegali mnie nie pij - podpisał zdjęcie. - Trouble. Love. Zmiany, zmiany.

Kuba WojewódzkiInstagram.com/kuba_wojewodzki_official

Oczywiście fani byli czujni i szybko stwierdzili Wojewódzki, że prawdopodobnie w ten sposób Wojewódzki ogłasza swoje zaręczyny:

Kuba WojewódzkiInstagram.com/kuba_wojewodzki_official

Co z odpowiedzią jego dziewczyny, Renaty Kaczoruk? Nie musimy zastanawiać się, czy się zgodziła. Na Instagramie zamieściła zdjęcie, które wydaje się być odpowiedzią na pytanie "z kapsla" Kuby.

Szczęściara - napisała. - Yes, I do. I fell for a badboy.

I pokazała fotografię swojej szczęśliwej twarzy:

Renata KaczorukInstagram.com/renul_ka

Internauci oczywiście gratulowali:

Renata KaczorukInstagram.com/renul_ka

Jak powiedział Michał Piróg, "zaręczyć może się każdy, ale co dalej?". Czy to jednak ważne? W obliczu takich deklaracji, chyba nie trzeba już nic więcej.

 

 

karo

Kuba Wojewódzki Aplikacja Plotek

POLUB NAS

Więcej o: