Jest w pierwszej setce najbogatszych ludzi w Polsce. Teraz będzie pracował na zmywaku

W programie "Kryptonim szef" dziesięcioro szefów wielkich firm w specjalnych charakteryzacjach będzie pracowało na szeregowych stanowiskach. Na własnej skórze przekonają się z jakimi problemami muszą na co dzień radzić sobie ich pracownicy.

Sytuacja, o której marzy każdy, kto czuje się w pracy niedoceniony. Twój szef w końcu wejdzie w twoje buty! Będzie robić to, co ty, a jeśli powinie mu się noga, nasłucha się krytyki i poniesie konsekwencje. Nowy program TVP1 pt. "Kryptonim szef" to naszym zdaniem jedna z najbardziej interesujących propozycji jesiennej ramówki.

Bohaterem środowego odcinka będzie Sylwester Cacek - prezes spółki zarządzającej m.in. ogólnopolską siecią restauracji Sphinx, a jego majątek jest szacowany na 330 milionów złotych. Milioner w zarządzanej przez siebie firmie będzie pracował m.in. na zmywaku. Wszystko to jednak dopiero po przejściu metamorfozy i przybraniu pseudonimu - w tym przypadku będzie podszywać się za Wojciecha Jakubowskiego.

Zdecydowałem się wziąć udział w programie "Kryptonim szef" z dwóch powodów. Chciałem sprawdzić, czego wymagać od dyrektorów centrali w zakresie organizacji pracy restauracji. Drugi powód to pokazanie naszym klientom, jak praca w restauracji Sphinx wygląda od środka - tłumaczy Cacek.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Po przejściu metamorfozy Sylwester Cacek, jako Wojciech Jakubowski, odwiedzi restauracje we Wrocławiu, Krakowie i w Częstochowie, gdzie będzie pracował na zmywaku, jako kelner oraz w kuchni. Odcinek w środę o godzinie 20:25 w TVP1.

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (2)
Jest w pierwszej setce najbogatszych ludzi w Polsce. Teraz będzie pracował na zmywaku
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jakub

  0

  Dobrze, żę jest taki program. Jest okazja pokazać Polakom że są też polskie firmy gdzie obowiązują standardy których większość zagranicznych korporacji nigdy nie osiągnie.
  Brawo Sfinks, Brawo Cacek !!!!

 • Gość: wiktormarzena

  0

  ...pozostaje tajemnica, jak zarzadzaja buisnessami, nie znajac realiow i biezacej sytuacji, a bazujac jedynie na raportach polskich MANAGO. To tak, jakby udalo sie polakowi otworzyc stacje telewizyjna wlasnymi silami i z kilkoma walizkami wypchanymi pieniedzmi...moze nawet wygranymi wlasnie w kasynie, albo na pchlej gieldzie w szkole.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX