"Skazane". Już dziś premiera nowego serialu Polsatu. Czego możemy się spodziewać?

Rusza najbardziej wyczekiwany serial tej jesieni! ?Skazane? na antenie POLSATU już dziś wieczorem!

Już dziś wieczorem start najnowszej produkcji POLSAT, pt.: „Skazane”. Doskonałe aktorskie kreacje, fascynująca fabuła i znakomita realizacja. W rolach głównych: Monika Krzywkowska, Olga Bołądź, Paulina Gałązka, Beata Ścibakówna, Ireneusz Czop, Antoni Pawlicki, Rafał Fudalej, Wojciech Błach oraz Piotr Głowacki.

-Siła tego serialu jest oparta na kobietach. Są zdecydowane, wyraziste i to jest historia właśnie o nich. O ich miłości i wytrwałości - mówi odtwórczyni jednej z głównych ról Monika Krzywkowska.

Są w różnym wieku, mieszkają w innych dzielnicach, dzieli je status majątkowy i poglądy na życie, a także różnej długości wyroki, na które skazani zostali ich mężowie, synowie i ojcowie. Choć tego nie planowały, spotykają się regularnie w cotygodniowej kolejce oczekujących na odwiedziny u osadzonych. Różni je prawie wszystko, ale łączy to, co najtrudniejsze i niezwykle osobiste. Każda wizyta w więzieniu odziera je bowiem z kolejnych złudzeń. Odsłania prawdę o rzeczywistości, na którą zostały „skazane” i z którą muszą nauczyć się żyć. Wyroki ich mężczyzn to nie koniec, a dopiero początek ich fascynującej historii

„Skazane” już we wtorek, 8 września, o godzinie 21.35 w POLSACIE!

Więcej o: