Wojewódzki o aferze wokół "Małych gigantów". Najpierw wbił szpilę Młynarskiej. Potem zapytał Rubika: Zdarzyło się, że miałeś 6 lat i ktoś cię skrzywdził?

Kuba Wojewódzki i Piotr Rubik są gwiazdami mocno atakowanego ostatnio show "Mali giganci". W programie Wojewódzkiego obaj sobie o tym porozmawiali. Szczerze, niekiedy ostro.

Wszystko zaczęło się od głośnego wpisu na Facebooku Agaty Młynarskiej. Dziennikarka zdecydowanie sprzeciwiła się powstawaniu programów z udziałem dzieci, takich jak "Mali giganci". Kuba Wojewódzki, juror w tym programie, zaprosił do swojego show Piotra Rubika, również jurora w "Małych gigantach".

Program, w którym występujemy razem, ni stąd ni zowąd stał się hitem, co nas cieszy, ale też spowodował gigantyczną lawinę, szczególnie ze strony tych telewizji, które mają akurat słabe wyniki; i niektórych osób, które mają słabe wyniki, atak. Paulina Młynarska powiedziała, że jej pękło serce - zaczął Wojewódzki.
Agata... - poprawił go Rubik.
A to nie jest ta sama osoba? - zapytał Wojewódzki i od razu wbił szpilę Młynarskiej. - "Świat się kręci" potrzebuje nowego prowadzącego! Superniania jeszcze powiedziała, a ona się zna na dobrym wychowaniu dzieci, jej syn wyszedł za dobre sprawowanie... więc to jest naprawdę wyjątkowa osoba.
Mamy taką manię wypowiadania się na tematy, na których się nie znamy. To tak, jakbym wypowiedział się o górnictwa. Ktoś, kto nie wie, na czym polega edukacja muzyczna dzieci, nie powinien się wypowiadać. Te dzieciaki, które są w programie, mają wielką frajdę z tego, że są w tym programie - tłumaczył Rubik.

Piotr RubikTVN/X-News

Potem rozmowa zeszła na edukację muzyczną samego Rubika. Muzyk przyznał, że nie był to łatwy okres.

Przytyłeś wtedy? - zapytał Wojewódzki.
Tak, ale nie z tego powodu. Jadłem dużo. Nie było wtedy jedzenia, więc jak coś znalazłem, to jadłem. Moja babcia, która przeżyła wojnę i oblężenie Stalingradu, bo była Rosjanką, nie uznawała, że można było coś zostawić. W związku z tym, jak zrobiła sto placków... one były pyszne - opowiadał.

Rozmowa wciąż krążyła wokół programu "Mali giganci" i tego, że według niektórych program rzekomo krzywdzi dzieci.

Czy jako dziecko, gdy miałeś 6 lat, ocenił cię ktoś bardzo niesprawiedliwie? Jeszcze przed szkołą muzyczną? Są tam 6-latkowie, których uwielbiamy, oni są esencją tego programu. Zdarzyło się, że miałeś 6 lat i ktoś cię skrzywdził w taki sposób, że cię źle ocenił, kpił, wyszydził? - dopytywał Wojewódzki.
Nie pamiętam niczego takiego, co by mi zostawiło w życiu taką szramę, żebym z tego zrezygnował - przyznał Rubik.

Piotr RubikTVN/X-News

alex

Więcej o:
Komentarze (3)
Wojewódzki o aferze wokół "Małych gigantów". Najpierw wbił szpilę Młynarskiej. Potem zapytał Rubika: Zdarzyło się, że miałeś 6 lat i ktoś cię skrzywdził?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 17 razy 3

  Ten przygłup nie potrafi nawet zadać inteligentnych pytań. Dno. Nudne.

 • jajodzajofajo

  Oceniono 2 razy 0

  Problem w tym, ze Młynarska i Zawadzka mają rację. Ten program nie jest fajny. Specjalnie jest tak wyreżyserowany, żeby grać na emocjach dzieci, żeby płakały, przeżywały itd. Obejrzałam tylko pierwszy odcinek do połowy i dalej już nie dałam rady. Troje dzieci pokazało swoje umiejętności, a potem z tej trójki jury musiało wybrać najgorsze z nich. Wiem, że Wojewódzki powiedziałby, że wybierali dwoje najlepszych, ale niech to powie temu jednemu dziecku, które nie zostało wybrane. Gdyby dzieci było dziesięcioro i z nich wybieraliby dwoje, to niewybrana zostałaby ósemka dzieci - od razu inne emocje, bo te niewybrane nie miałyby poczucia "o kurde, wszyscy przeszli oprócz mnie, ale jestem beznadziejny", tylko widziałoby dookoła siebie jeszcze siódemkę, której tez się nie udało.
  No ale wtedy nie byłoby tylu łez i oglądalność byłaby mniejsza.
  Mnie dobiła własnie taka eliminacja w 1 odcinku, gdzie nikt z jury nawet pro forma nie zagłosował na jedną dziewczynkę i ta się strasznie popłakała. Za bardzo lubię dzieci, żeby patrzeć jak się nad nimi znęcają.
  W tym wieku te dzieci powinny się bawić swoją pasją, a nie rywalizować jak w wyścigu szczurów...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX