Zając rzadko mówi o Krawczyku. Wojewódzki skorzystał z okazji. "Z Mikołajem jest ok". A Włodarczyk? Tu odpowiedź nie była taka prosta

Aneta Zając chętnie mówiła o sesji w "Playboyu", trudniej przyszło jej komentowanie relacji z byłym. Wojewódzki nie odpuścił i zapytał też o Włodarczyk.

W trzecim odcinku nowego sezonu show Kuby Wojewódzkiego gościem była m.in. Aneta Zając. Aktorka o życiu prywatnym mówi niewiele. Prowadzący uznał, że jest okazja to zmienić. Zapytał nie tylko o relacje z jej eks ("Z Mikołajem wszystko jest bardzo ok. Dogadujemy się" - odpowiedziała), ale i o kobietę, której Zając ma powody nie lubić.

Przypomniał słowa Zając o braku zaufania do ludzi. Ciekawiło go, czy przeszkadza jej to w show-biznesie. On sam, jak wyznał, ufa ludziom, dopóki nie nadużyją jego zaufania.

Stosuję zasadę ograniczonego zaufania - powiedziała aktorka. Kiedyś stosowałam taką zasadę jak ty, ale potem przez parę takich rzeczy przestałam ją stosować.

Kuba wyczuł moment i przeszedł do sedna. Zapytał Anetę Zając, co czuje na widok Agnieszki Włodarczyk. Choćby na ekranie telewizora.

Rzadko oglądam telewizję - Zając próbowała wymijającej odpowiedzi.
A jeśli przechodzisz koło witryny sklepowej i widzisz ją w telewizorze? - Wojewódzki nie odpuszczał.
Jak przechodzę, to idę dalej.
A jak jest druga witryna, tam jest wielka plazma i Włodarczyk?
Idę dalej.
No dobra. Wielki billboard i Włodarczyk wisi. Koniec drogi. Jest napisane: granica państwa, stop. Koniec strefy Schengen. Ukraina. Co wtedy?
Wtedy zawracam. Ale jak ty byś na takiej witrynie, to bym się zatrzymała - skomplementowała Wojewódzkiego.

W tym samym programie Aneta Zając mówiła też m.in. o plotkach o romansie z Wojciechem Błachem i rozbieranej sesji dla "Playboya".

socha

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (4)
Zając rzadko mówi o Krawczyku. Wojewódzki skorzystał z okazji. "Z Mikołajem jest ok". A Włodarczyk? Tu odpowiedź nie była taka prosta
Zaloguj się
 • 020680

  Oceniono 38 razy 16

  Kubuś stał się już tak przewidywalny, że nietrudno wybrnąć... Abstrahując od wszystkiego Zając to naprawdę taktowna i wyważona osoba, biorąc pod uwagę wywiady, jakich swego czasu namiętnie udzielało "ciało astralne"...

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 2

  "Wielki billboard i Włodarczyk wisi."
  Mam podobnie - tylko, że z Sołtysowym reklamującym jakąś tefałenowską debiliadę.
  Niestety czasem się zagapię i popatrzę. Mam wtedy odruch wymiotny.

 • jolaka

  Oceniono 8 razy 2

  Pani Aneta to inteligentna, kulturalna i bardzo wyważona osoba. Poradziła sobie z niezręcznymi pytaniami Wojewódzkiego.A p.Włodarczyk dostało się iż nie jest warta zatrzymania się przy niej nawet na chwilę. Brawo Pani Aneto!

 • Kidler Jan

  Oceniono 36 razy 2

  Aneta Zając nie powinna się równać z Włodarczyk ....ponieważ Aneta jest za bardzo inteligentna i piękna niż tako kobieta która odebrała dzieciom ojca ,,,i NIC NA NIEJ NIEMA NA CO MOŻNA ZWRÓCIĆ UWAGĘ ...JEDYNIE MOŻNA WSPÓŁCZUĆ KRAWCZYKOWI ,,ŻE UTRACIŁ PIĘKNĄ KOBIETĘ ANETĘ I SYNÓW ORAZ RODZINA ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX