Celebrity Splash. Fatalny skok Rozalii Mancewicz. "Czy mamy lekarza?". "Nie wierzę, że żyję". Wpadka Odety Moro: Rozpadł mi się strój kąpielowy

W poprzednim odcinku awarię kostiumu kąpielowego zaliczyła Ola Ciupa, w tym - Odeta Moro. Nabieramy przekonania, że "Celebrity Splash" bez kostiumowej wpadki uważa się za nieudany.

Zamiast punktować skoki, z którymi bywa różnie, może czas zacząć punktować wpadki? Teza nie jest wzięta z sufitu, skoro same skoki zdają się interesować tylko jurorów. Bo i jak inaczej wytłumaczyć fakt, że Odeta Moro, która uzyskała od jurorów za skądinąd świetny skok komplet punktów, wylądowała w dogrywce?

 

<< MORO I JEJ KOSTIUM ORAZ BOLESNY UPADEK MISS >>

Miejsce w dogrywce zapewnił jej najwyżej punktowany przez jurorów opad w przód na głowę. Zanim go wykonała, zaprezentowała kamerom pokryte plastrami plecy, jako dowód ofiarności, z jaką przygotowywała się do skoku. Równie ofiarny nie był jednak krawiec, który przygotował celebrytce kostium kąpielowy. Ramiączka nie wytrzymały zderzenia z wodą.

Śmiało, wyciągnijcie ją z wody. Co tak się trzymasz? - pytał jeszcze niczego nieświadomy Krzysztof "Jankes" Jankowski, jeden z prowadzących show. - Aha, ramiączka ci poszły! - zobaczył wreszcie, co jest grane.
Chyba rozpadł mi się kompletnie strój kąpielowy - wyjaśniła Odeta Moro wylewając sobie wodę z ucha i jednocześnie przytrzymując kostium.

Odeta Moro weszła w wodę idealnie, jak nóż, z perfekcyjnie złożonymi stopami. Jury dało jej jedyne możliwe w takiej sytuacji, czyli najwyższe noty.

Odeta, mega, mega szacun - skomplementowała ją Otylia Jędrzejczak.

Krzysztof Screen z Ipla/Polsat

Rozalii Mancewicz co prawda nie rozerwał się kostium, ale zamiast wpadki zaliczyła upadek. Jej skok był nie tylko fatalny pod względem sportowym, ale również bolesny. Skok poprzedziło słabe przygotowanie Miss Polonii 2010. Przyznała, że przed programem nie umiała nawet pływać. Zdecydowała się skoczyć z trampoliny zawieszonej na wysokości 3 m. Tego też nigdy nie ćwiczyła.

Nigdy wcześniej na treningach nie zrobiłam tego skoku, tak że idę na żywioł - dodała beztrosko tuż przed skokiem.

Skok był krzywy, rozpaczliwy, po prostu fatalny. Mancewicz z impetem uderzyła niemal całą powierzchnią ciała o wodę.

Kurczę, dziewczyno... czy mamy lekarza na sali? - zakrzyknął "Jankes".

Kiedy Mancewicz wypłynęła na powierzchnię, jej twarz był ściągnięty w dziwnym grymasie.

Ja nie wierzę, że żyję! - powiedziała, kiedy już wyszła na suchy ląd. - Bolał brzuch, nie dałam rady oddychać, ale już jest lepiej.
Bardzo duży upadek, upadek potworny, musiało zaboleć solidnie - jako pierwsza zabrała głos Otylia Jędrzejczak.

Jurorzy słabiutko ocenili jej występ. Otylia Jędrzejczak i Tomasz Zimoch dali jej po 4 punkty, a Danuta Stenka 5. Odpadła z programu.

Rozalia MancewiczScreen z Ipla/Polsat

W "telegraficznym skrócie" dodajmy jeszcze, że w odcinku nie wystąpił kontuzjowany Maciej Dowbor. Zamiast niego powrócił wyeliminowany tydzień temu Andrzej Młynarczyk i tym razem skoczył rewelacyjnie. Do kolejnej rundy zmagań, czyli ćwierćfinału, przeszli Andrzej Młynarczyk, Saszan i Radek Liszewski.

Z programem pożegnali się: Rozalia Mancewicz, Piotr Świerczewski i Odeta Moro, która w dogrywce przegrała z Radkiem Liszewskim.

O co chodzi w programie "Celebrity Splash" dowiecie się z naszej "ściągawki".

Celebrity SplashScreen z Ipla/Polsat

alex

Więcej o:
Komentarze (18)
Celebrity Splash. Fatalny skok Rozalii Mancewicz. "Czy mamy lekarza?". "Nie wierzę, że żyję". Wpadka Odety Moro: Rozpadł mi się strój kąpielowy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • braddock

  Oceniono 405 razy 379

  Czas na "Celebrity Crash". Celebryci braliby udział w wypadkach samochodowych. Wygrywa ten, kto przeżyje. Główna nagroda - pobyt w sanatorium.

 • krzepki_harry

  Oceniono 229 razy 221

  Za rok będzie nowy program "Gwiazdy rytmicznie pierdzą w wodzie".

 • 1sztruten

  Oceniono 142 razy 134

  ja myslalem ze najglupsze programy dla rozwinietych inaczej robia w usa
  ale wyglada na to ze usa zostala daaaaleko w tyle

 • koja

  Oceniono 110 razy 108

  Weekend w naszej telewizji to dopiero szał. I tańce, skoki i inne cuda na kiju. Polscy celebryci w polskim cyrku.

 • babskim.zdaniem

  Oceniono 74 razy 54

  To w końcu Otylii udała się dopchać do telewizji?

 • res_js

  Oceniono 41 razy 31

  To powinno się nazywać "Idiot show", a w szczególności dotyczy to jednego z prowadzących. Dla tego geniusza SMS to koszt 1zł + VAT czyli 122grosze. Na dodatek powtórzył to kilka razy. Z resztą wygląd mówi sam za siebie.

 • Kazimierz Jarosz

  Oceniono 22 razy 22

  Proponuję skok ze spadochronem! Kolejna konkurencja może być na autodromie z wyskakiwaniem z bojowego wozu piechoty... no, możliwości wiele. Idiotyzmów jeszcze więcej. W TV oczywiście.

 • morfeusz_1

  Oceniono 12 razy 10

  Czego człowiek nie zrobi dla kasy ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX