Nowy sezon "Warsaw Shore". Dwóch z tych uczestników już nie zobaczymy. Są za to nowi: "polski Beckham" i "prawdziwa petarda"

Zaczęły się już nagrania do trzeciego sezonu programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". A w nim spore zmiany. Dwoje uczestników z poprzedniej edycji już nie zobaczmy, ale na pocieszenie są już nowe twarze.
Kolejny sezon "Warsaw Shore" Są nowi uczestnicy: "polski Beckham" i "prawdziwa petarda" Zaczęły się nagrania do trzeciego sezonu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". W programie nie zobaczymy już Kuby i Malwiny. Pojawi się za to Magda i Damian. Zaczęły się już nagrania do trzeciego sezonu programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". A w nim spore zmiany. Dwoje uczestników z poprzedniej edycji już nie zobaczmy, ale na pocieszenie są już nowe twarze. Myśleliście, że to koniec? No to się pomyliliście. "Ekipa z Warszawy" już wkrótce powróci na ekrany telewizorów. Jak na razie uczestnicy, którzy pojawią się w nowym sezonie (Ania Duża, Ania Mała, Ewelina, Paweł, Wojtek oraz Alan) pokazali na swoich Instagramach i Facebookach spakowane walizki. Ewelina wrzuciła nawet wideo, na którym zapowiada, że ma zamiar zacząć imprezę od razu po wejściu do nowej willi. W programie nie zobaczymy już jednak Kuby i Malwiny. Oboje pojawili się dopiero w drugim sezonie, ale jak widać, to koniec ich przygody z resztą ekipa. Malwina na FB napisała, że ma "inne plany". Natomiast lubiany przez widzów "Ptyś" podobno zakochał się i wybrał miłość. Ale nie martwcie się, do grupy dołączą nowe twarze. Pierwszą nową uczestniczką jest 24-letnia Magda z Knurowa, która marzy o "imprezie w Las Vegas". Znajomi nazywają ją "Lemioniada". Do męskiego grona dołączy natomiast Damian. Internauci już okrzyknęli go polskim Davidem Beckhamem. "Kręcą go siłka, muzyka trance i tatuaże" - czytamy na FB programu. Czy czekacie na nowy sezon?

Myśleliście, że to koniec? No to się pomyliliście. "Ekipa z Warszawy" już wkrótce powróci na ekrany telewizorów. Jak na razie uczestnicy, którzy pojawią się w nowym sezonie (Ania Duża, Ania Mała, Ewelina, Paweł, Wojtek oraz Alan) pokazali na swoich Instagramach i Facebookach spakowane walizki. Ewelina wrzuciła nawet wideo, na którym zapowiada, że ma zamiar zacząć imprezę od razu po wejściu do nowej willi.

W programie nie zobaczymy już jednak Kuby i Malwiny. Oboje pojawili się dopiero w drugim sezonie, ale jak widać, to koniec ich przygody z resztą ekipa. Malwina na FB napisała, że ma "inne plany". Natomiast lubiany przez widzów "Ptyś" podobno zakochał się i wybrał miłość.

Malwina i Kuba z Warsaw Shore Screen Facebook.com

Ale nie martwcie się, do grupy dołączą nowe twarze. Pierwszą nową uczestniczką jest 24-letnia Magda z Knurowa, która marzy o "imprezie w Las Vegas". Znajomi nazywają ją "Lemioniada".

Magda Warsaw Shore mat. prasowe

Do męskiego grona dołączy natomiast Damian. Internauci już okrzyknęli go polskim Davidem Beckhamem. Rzeczywiście podobni?

Kręcą go siłka, muzyka trance i tatuaże - czytamy na FB programu.

Damian Warsaw Shore mat. prasowe

Czekacie na nowy sezon?

aga

Więcej o:
Komentarze (7)
Nowy sezon "Warsaw Shore". Dwóch z tych uczestników już nie zobaczymy. Są za to nowi: "polski Beckham" i "prawdziwa petarda"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Kamil Kant

  Oceniono 135 razy 133

  A Małysz to Polski 50 Cent, Kubica to Polski Johny Deep.... a plotek to Polski The Times.........

 • ja01

  Oceniono 116 razy 114

  Taki z niego Beckham jak z koziej ....
  Kto to w ogóle ogląda ?

 • baba_jaga

  Oceniono 59 razy 55

  W kategorii najgłupszy program 2015 r będziemy mogli wybierać pomiędzy Celebryty Splash a Ekipą z Warszawy

 • Artur Lubanski

  Oceniono 31 razy 27

  O co właściwie wam chodzi? Wyglądacie jak buraki i patrząc na wasze miny buraki są mądrzejsze.

 • Adam Bober

  Oceniono 1 raz 1

  Tylko U nas 3 Sezon,,Ekipy z Warszawy, najszybciej w najlepszej jakości pod adresem:
  http://wshore.pl

 • Marek Szandurski

  0

  Magdalena Pyznar z Warsaw Shore 3, gwiazdą teledysku Disco Polo zespołu Jurad pt. "Głupi Kac".
  http://youtu.be/U2RCtDIXbJg

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX