Już raz okłamała matkę uczestnika show "Kto poślubi...". Teraz powtórka. "Nie mogę uwierzyć, jak zostałam wymanewrowana"

"Gdybym nie miała obrazu takiej niewinnej dziewczynki, to może mniej by mnie to bolało. Jakoś nie mogę sobie tego poukładać. Czuję się oszukana. Kurdę, nie tak to sobie wyobrażałam" - Marzanna miała spory problem, żeby przyswoić sobie rewelacje, jakie usłyszała od Sylwii.

Do czego zdolna jest kobieta, żeby zdobyć serce mężczyzny i wkraść się w łaski potencjalnej teściowej? Zapewne do tego samego, co mężczyzna, w tym jednak przypadku to Sylwia okazała się intrygantką i manipulatorką. Historia, którą "sprzedała" Marzannie, matce Artura, wstrząsnęła nią do głębi. O co poszło? O rywalkę Sylwii, Wiktorię.

Wczoraj była taka sytuacja, byłyśmy same z Wiktorią. Zapytałam, czy się zakochała, jaki jest twój stosunek do Artura. Powiedziała: "Jak będzie trzeba powiedzieć, że go kocham, to powiem". Pytam, czy rzeczywiście coś do niego czujesz. Powiedziała, że nie, ale dla tego pierścionka jest w stanie zrobić wszystko, bo zmieni się jej życie, mówi: "Ja jestem suczką".
Tak dosłownie powiedziała? - nie mogła uwierzyć Marzanna.
Tak, "suczką". Pytam, jak to mam interpretować, a ona mówi, że chce bogatego męża, że rok może popracować, a potem, żeby ktoś ją utrzymywał.

Marzanna uwierzyła Sylwii bez żadnych zastrzeżeń.

W tej chwili to jestem rzucona na twarz! Taka młoda osoba powinna wiedzieć, że w pewnym momencie i tak będzie sama dla siebie - nikim. Gdzie ja żyję, Boże! - złapała się za głowę. - Miałam zupełnie inny obraz Wiktorii. Tak, jak zostałam wymanewrowana, to ja jeszcze do tej pory nie potrafię w to uwierzyć. Gdybym nie miała obrazu takiej niewinnej dziewczynki, to może mniej by mnie to bolało. Jakoś nie mogę sobie tego poukładać. Czuję się oszukana. Kurdę, nie tak to sobie wyobrażałam.

Kto poślubi mojego synaTVN/X-News

Matka Artura najwyraźniej zapomniała, że właśnie uwierzyła dziewczynie, która raz już ją oszukała. Sylwia bowiem kilka odcinków wcześniej przyznała, że wcześniej zataiła swój prawdziwy wiek oraz to, ze ma 16-letniego syna. Teraz okazała się być dla Marzanny wiarygodnym źródłem informacji. Ta postanowiła podzielić się rewelacją z synem, który tego wieczoru miał w planach zaproszenie Wiktorii na kolację.

Nie wiem, co mam w tej sytuacji zrobić - Artur poprosił matkę o wsparcie dobrą radą.
Powinieneś to dokończyć niezależnie od tego, co w tej chwili czujesz. Zamknąć to fajnie.

W trakcie kolacji od Artura wiało chłodem, niczym z otwartej lodówki. Wiktoria chwytała niuanse i powoli zaczynała rozumieć, że Artur podjął decyzję. Niekorzystną dla niej.

Coś zrozumiałam... że czuję więcej, niż sympatię. Brakuje mi słów. Jeżeli coś straciłam, to niech tak będzie... - Wiktoria niemal wyznała Arturowi miłość na pożegnanie. Nie rozumiała sytuacji. Wstała od stołu. Kolacja została na stole niemal nietknięta.
Mam dużo emocji, był fajny dzień. Nie tylko ten... Przykro mi, że to może skończyć się na zawsze. Nigdy nie zobaczę go, nie podejdzie, nie zwróci na mnie uwagi... - mówiła potem do kamery.

Artur dogonił Wiktorię na korytarzu. Siedziała tam zapłakana.

Już nie mam czasu, żeby cię przekonać, że naprawdę podobasz mi się i jeżeli już doszło do tego, to... zakochałam się w tobie.
Jesteś tego pewna?

Udobruchany Artur zabrał Wiktorię do sypialni.

Sylwia mogła część rzeczy ubarwić, żebym ją wybrał, ale ta kolacja pokazała mi, że to chyba nie jest tak. Czuję, że zakochałem się w niej - mówił potem do kamery.

Sytuacja jak z melodramatu: miłość dwojga ludzi, intryga osoby trzeciej, kryzys i szczęśliwe rozwiązanie. Szczęśliwe? Za tydzień finał programu, wtedy poznamy wszystkie rozstrzygnięcia. Synowie swoich dominujących mam ostatecznie wybiorą kandydatki na żony - lub mamy wybiorą żony swoim synom. A jak donosi portal Jastrzabpost.pl, stacja TVN szykuje drugi sezon "hitowego show".

Kto poślubi mojego synaKapif

alex

Więcej o:
Komentarze (13)
Już raz okłamała matkę uczestnika show "Kto poślubi...". Teraz powtórka. "Nie mogę uwierzyć, jak zostałam wymanewrowana"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 25 razy 17

  Po co te bvrde1mamy silą się na jakieś mądrości życiowe. Przecież i tak chodzi tylko o jedno. W tej telewizji jeden serial o bvrdelu goni następny. Normalnie qva pięknie jest...

 • muminos1975

  Oceniono 43 razy 13

  fajny chłopak, cudowna matka, super program- zero hejtu- jesteście cudowni
  nawet ta kłamczuszka.

 • m.jackson4ever

  Oceniono 11 razy 11

  Najlepsza jest ta tłusta matka Ewunia i jej synek Patryczek - nie wiem któro bardziej porabane :D

 • browaryr

  Oceniono 13 razy 9

  "synowie dominujących mam"-żle-powinno być oszołomy i ich rownie oszołomione mamy.

 • Sabina Włosek

  Oceniono 2 razy 2

  Od razu widać, że Sylwka kłamie już raz to zrobiła! Nie wierzę, że Wiktoria była by aż tak dobrą aktorką widać, że się naprawdę zakochała. Jak dla mnie Artur z Wiktorią pasują do siebie! Jedynie ta para z tego programu jak dla mnie jest wiarygodna, i widać że nie udają, bo reszta to hmmm nie widać po nikim żeby coś iskrzyło....! Trzymam kciuki za Artura i Wiktorię ! :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX