Matka bohatera "Kto poślubi...": Wejść do łóżka facetowi, żeby się dostać dalej, to jest wstyd! Odpowiedź kandydatki zwala z nóg

"Sama proponowałaś ostrą jazdę, seks!" - w tym odcinku Ewa, matka Patryka nie przebierała w słowach.

Jeżeli ktoś ma wątpliwości, jaki jest rzeczywisty "układ sił" w programie "Kto poślubi mojego syna", te słowa Ewy, matki Patryka, powinny je rozwiać.

Dziewczyny, starajcie się bardziej o Patryka, bo muszę z was wybrać tę jedną, jedyną - zakomunikowała kandydatkom do serca jej syna. Nie mogła przeboleć, że wcześniej Patryk wykluczył z programu jej ulubienicę, Joasię.

Pierwsza "do ataku" przystąpiła Wiktoria. Poprosiła go o pomoc przy sprzątaniu, jako "prawdziwego mężczyznę". Wyginała przy tym ciało, prowokowała bliskość.

Prowokujesz, maleńka! - reszta dziewczyn bez pudła odgadła jej intencje.

Magda też wzięła sobie do serca nieco tylko zawoalowaną groźbę ukrytą w słowach Ewy. Narysowała Patrykowi serce na szybie.

Odkąd tutaj jestem, nawet nie poruszył tematu seksu - powiedziała Magda do kamery. - Zaczynam się więc zastanawiać: what's up? Nie wiem, czy któraś z nas w ogóle podnieca Patryka, bo jesteśmy tu już kilka dni, a do niczego nie doszło.
Jeżeli chodzi o sferę seksu, dziewczyny poznałem i jak na ten moment, wystarcza mi - mówił Patryk.

Magda spróbowała dosyć desperackiego kroku. Zapytała Ewę, jak najlepiej dotrzeć do jej syna. Ewa nie miała złudzeń.

Przypuszczam, że Magdzie chodzi o seks - powiedziała do kamery.

Seks to dopiero po ślubie - powiedziała Magda Ewie, ale chyba nikt w to nie uwierzył. Na pewno nie uwierzyła Wiktorka, przekonana, że jej rywalka tylko udaje.

Kto poślubi mojego syna?Plotek Exclusive

Napięcie narastało coraz bardziej. Ewa nie ukrywała niechęci do dziewczyn, a dziewczyny starały się wręcz stawać na głowie, żeby jej się przypodobać. Patryk... był jakby na drugim miejscu, zepchnięty na dalszy plan.

To wy szukacie męża. Nie podoba się, drzwi są otwarte, możecie wyjść i poszukać sobie lepszego męża - powiedziała im, kiedy zaczęły narzekać, że Patryk jest niedostępny.

Wiktoria z nerwów zaczęła uderzać dłońmi w stół. Ewę to wkurzyło. Kategorycznie jej tego zabroniła. Wiktoria demonstracyjnie podniosła ręce do góry i wstała od stołu.

Pani Ewo, niech pani się w ogóle zastanowi, czy jeżeli Patryk wybierze którąś z nas, to będzie ona chciała przyjąć pierścionek - Magda zaatakowała Ewę frontalnie.
Na dzień dzisiejszy żadna z was nie nadaje się za żonę - Ewa odparła atak.
Na razie wydaje mi się, że najlepszą kandydatką jest pani - Magda nie ustępowała.

Dziewczyny zgodnym chórem zapewniły Patryka i Ewę, że żadna z nich nie będzie jego drugą mamą. Doprowadzona do ostateczności Ewa postawiła synowi ultimatum:

Albo ja wyjdę z tego domu, albo one.

Dziewczyny uprzedziły ewentualną inicjatywę Patryka i ogłosiły bunt na pokładzie. Spakowały się.

Pani Ewo, liczyłyśmy na normalnego, prawdziwego faceta.
Czy na ostrą jazdę w łóżku we trójkę? - weszła jej w słowo Ewa.
Nikt tu nie mówi o seksie - zaprotestowała Magda.
Sama proponowałaś ostrą jazdę, seks - wzburzyła się Ewa. - Patryk nie jest g*wniarzem, nie pójdzie z wami do łóżka.

Awantura. Jej przebieg mógł co bardziej delikatnych widzów zwalić z nóg.

Wejść do łóżka facetowi, żeby się dostać dalej, to jest wstyd - narzekała Ewa.
A wejść do łóżka mamie, mając 26 lat? - wypaliła Magda, która najbardziej się Ewie stawiała.
Wejść do łóżka? On z mamą seksu nie uprawia, on się bał o was, żebyście w nocy nie poszły i nie chciały seksu!

Kto poślubi mojego synaTVN/X-News

Żadna ze stron nie ustąpiła. Dziewczyny opuściły dom Ewy. Daleko nie odeszły. W kawiarni przemyślały swoją nową sytuację i wróciły. Było to o tyle łatwe, że i Ewa żałowała swoich nerwowych uniesień.

Każdy ma swoje wady, nie chcemy się kłócić i chcemy spróbować od nowa - powiedziała Wiktoria w imieniu wszystkich dziewczyn.
To proszę, próbujmy - zgodziła się Ewa.
Myślę, że zdajecie sobie sprawę, że postąpiłyście nie fair wobec mnie i mojej mamy. To nie wy tutaj rządzicie, tylko my. Dwie Magdy odpadają z rywalizacji, zostaje Wiktoria i zostaje przywrócona Joasia do programu. Miło było poznać, aczkolwiek nie z tej strony, co chciałem.

Głos z offu skomentował tę "męską" decyzję Patryka trafiając w punkt: to był akt jego bezwarunkowej kapitulacji wobec mamy. Pozbyła się z programu dwóch nielubianych dziewczyn i odzyskała tę jedyną, którą lubiła. "Muszę z was wybrać tę jedną, jedyną" - mówiła na początku programu Ewa i jak widać, konsekwentnie realizuje swój cel. Kiedy zatem wybierze synowi jego "jedyną", na pewno go o tym poinformuje.

;Kto polubi mojego syna; odcienk 4, stopklatki; fot.: TVNX-news/TVN

 

alex

Więcej o:
Komentarze (19)
Matka bohatera "Kto poślubi...": Wejść do łóżka facetowi, żeby się dostać dalej, to jest wstyd! Odpowiedź kandydatki zwala z nóg
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 225 razy 221

  Znowu ten bvrdel dla dzieci animowany przez rodziców. I to na żenującym poziomie. DNO. Ta hołota nawet po polsku nie umie się wysłowić: "...żadna z was nie nadaje się za żonę". Jestem gwiasdom i aktorę.

 • luciola85

  Oceniono 139 razy 131

  Program jest tak żenujący że brakuje słów żeby go oceniać. Nie mogę wyjść ze zdumienia że są tak puste i beznadziejnie głupie pannice, które robią z siebie towar dla jakiegoś dupka z mamusią u piersi. Trzeba się szanować panienki, w takim programie robicie z siebie....../nie chcę używaż brzydkich słów/ ale się cisną. Przestaje się dziwić ze istnieje u nas handel dziewczynami, niestety są tak naiwne i puste,że łykają każdy prymitywny komplement i idą za panem i cieszą , cieszą że są takie wyjątkowe i wybrane. Koniec jest niestety smutny. Dziewczyny z tego programu, chyba za kasę robią z siebie pośmiewisko ... a męża czy partnera w taki sposób nie znajdą, no chyba że dupka na chwilę...to gratuluję.

 • Tomasz Rutkowski

  Oceniono 120 razy 108

  "Jeżeli chodzi o sferę seksu, dziewczyny poznałem i jak na ten moment, wystarcza mi - mówił Patryk." "... on się bał o was, żebyście w nocy nie poszły i nie chciały seksu!"

  Wydaje się, ze albo kolo lubi chłopców ( wystarczy popatrzeć jak on siada na kanapie czy fotelu - jak jakaś panienka) albo prawiczek.

 • veda

  Oceniono 96 razy 90

  Nie wierzę... to na prawdę pokazują w telewizji?? To już jest, dno, muł i wodorosty!

 • zaland

  Oceniono 73 razy 63

  Obejrzalam jeden wczorajszy odcinek . Komu do czego potrzebne takie durne programy !! ?? To jest zenada, totalne ponizenie osob bioracych tam udzial. Ma sie wrazenie ze do programu wzieto same nieudolne, pozbawione ambicji, pretensjonalne osoby. Kto o zdrowym rozsadku wystepuje w tak prymitywnym programie .... nawet za pieniadze. To tylko pokazuje poziom jaki prezentuja osoby wystepujace, ogladajace oraz wytwarzajace takie produckcje ... Czy naprawde nie ma mozliwosci pokazywania dobrych filmow, programow edukacyjnych takich zyciowych tylko zwykle programy smieciowe. Raz i wiecej nie obejrze tego, bo nie warto zasmiecac sobie potem glowe, sprawami ponadziemskimi, chociaz te chyba juz bardziej wydawalby sie przydatniejesze.

 • zuzka123123

  Oceniono 59 razy 55

  ten Patryk to niech najpierw dorośnie i niech go mamusia wychowa na porządnego FACETAi dopiero potem niech mu szuka żony,bo narazie to jest chopaczyna który nie umie szanować kobiet i nie umie zachowywać się w ich towarzystwie jak mężczyzna,maminsynek do kwadratu w dodatku straszni dziecinny,te dziewczyny też chyba nie mają do siebie szacunku skoro dały się tak traktować przez takiego idiotę,jak wyszły to jż mogły nie wracać,bo i po co???dla takiego konowła???

 • browaryr

  Oceniono 59 razy 53

  promocja umysłowo chorych-nie rokujących...

 • sealion

  Oceniono 44 razy 40

  Obejrzałęm kiedyś fragment tego badziewia i stwierdziłem, że ta produkcja obraża moją inteligencję. Nie wiem dla kogo powstają takie programy, dla ludzi o inteligencji paprotki ?

 • Marta Stamatel

  Oceniono 42 razy 38

  I SŁOWO DO DZIEWCZYN.,.....DZIEWCZYNY MIEJCIE DO CIEBIE WIECEJ SZACUNKU......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX