Takiego odcinka w tej edycji "TzG" jeszcze nie było. "Historyczny" występ Wyszkoni, łzy Tyrki i absolutnie zaskakująca decyzja jury [PODSUMOWANIE]

Płacząca ze wzruszenia Nina Tyrka, rewelacyjny wynik Anny Wyszkoni i Rafała Maseraka (40 punktów!) i rzecz absolutnie wyjątkowa w skali programu: w tym odcinku nie odpadła żadna para! Tego wcześniej nie było. Za to za tydzień odpadną aż dwie pary.

Twórcy "Tańca z Gwiazdami" eksperymentują na całego. Od wprowadzonych zmian może zawirować w głowie. Uporządkujmy zatem fakty. W poprzednim odcinku widzowie głosowali, kto z kim ma dzisiaj zatańczyć. W ten sposób doszło do przetasowania wśród par. Powstało pytanie, czy gwiazda, która odpadnie, odejdzie z programu ze swoim stałym, czy tymczasowym partnerem. Na końcu programu dostaliśmy odpowiedź: wszystkie pary przechodzą do kolejnego odcinka!

To pierwszy i jedyny taki odcinek, że wszyscy są szczęśliwi - mówił Krzysztof Ibisz.

Za to, żeby zgadzał się rachunek, w przyszłym odcinku odpadną aż dwie pary. Nie stanie się to jednak na dotychczasowych zasadach.

Wszystkie pary wejdą na raz, jak na prawdziwych zawodach i w trakcie tańca jurorzy będą po kolei eliminować - tłumaczyła Anna Głogowska.
<< TAK WYGLĄDAŁY GWIAZDY W TYM ODCINKU >>

Nie tylko zmiany w regulaminie sprawiły, że to był wyjątkowy odcinek. Fenomenalnie tańcząca od początku Anna Wyszkoni i towarzyszący jej tym razem zamiast Jana Klimenta Rafał Maserak (nazywany pieszczotliwie przez Beatę Tyszkiewicz "Maserati") otrzymali 40 punktów. Komplet. Tego jeszcze nie było w tym sezonie. Nie było, bo z jednej strony jurorzy są surowsi, a z drugiej poziom reprezentowany przez uczestników jest wyższy. Jak mówiła Iwona Pavlović, "dostać 5 punktów w tej edycji nie znaczy to samo, dostać 5 punktów w poprzedniej.

Jasiek Mela w tym odcinku zatańczył z Niną Tyrką. Tancerka sumiennie przygotowała Melę do występu. Zatańczyli pełnego gracji walca wiedeńskiego. Mela jednak nie ustrzegł się pewnych błędów technicznych. Wyłapała je Iwona Pavlović. I wypunktowała.

Dzisiaj przekładam cię przez swoje kolano i po prostu na gołą pupę klapsy lecą! Dwanaście kroków walca wiedeńskiego w walcu to jest trochę za mało, żeby to był walc! I jeszcze, niestety, nieudanie zatańczony. Myślę, że pierwszy raz ci przeszkadzała noga w tym tańcu. Nie jest to absolutnie twój taniec, trochę było takie "kuśtyku, kuśtyku, kuśtyku". Nie twoja wina, ale sprawiedliwie musimy cię ocenić. Na pocieszenie powiem ci, że jeżeli kopią cię w tyłek, to i tak jesteś z przodu - powiedziała.

Napięte nerwy Niny Tyrki nie wytrzymały. Załamał się głos, pojawiły się łzy.

To było bardzo trudne, muszę przyznać. To był dla mnie magiczny tydzień, dla mnie i dla Jasia i...

Pauza. Tancerka zebrała siły i dokończyła.

... i bardzo mu za to dziękuję.
Nie zawsze się udaje, czasami trzeba umieć przegrywać - pocieszył ją Mela.

W tym odcinku nikt nie przegrał. Jak powiedział Ibisz, wszyscy byli szczęśliwi. Jednak w ostatecznej klasyfikacji para zgromadziła najmniej punktów. Jako, że głosy z tego odcinka zostaną dodane do tych, które pary otrzymają za tydzień, przed Melą spore wyzwanie.

Taniec z GwiazdamiScreen z Polsat

alex

Więcej o:
Komentarze (10)
Takiego odcinka w tej edycji "TzG" jeszcze nie było. "Historyczny" występ Wyszkoni, łzy Tyrki i absolutnie zaskakująca decyzja jury [PODSUMOWANIE]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • oksza

  Oceniono 111 razy 91

  Wyjątkowo chamska odzywka Iwona Pavlović. To "kuśtyku, kuśtyku, kuśtyku" do chłopaka tańczącego z jedną sprawną nogą. Albo nie należało zapraszać go do programu, albo nie wytykać tego. Zamiast profesjonalizmu, wyszedł brak kultury osobistej.

 • andrea

  Oceniono 48 razy 34

  Wyszkoni amatorką niestety nie jest. TAK to może tańczyć ktoś, kto przed programem ostro przygotowywał się do tego. Zanim w ogóle się do niego zgłosił-. co nie przeszkadza, że oczywiście Anka, wypada rewelacyjnie. Ale jak sprawiedliwie - jak mawia pani Pavlovic, to sprawiedliwie i niestety Ania nie powinna wygrać jak nie wygrała Urbańska, mistrzyni w gimnastyce artystycznej oraz zawodowa tancerka, diva Teatru Buffo. Także wtedy widzowie oddali sprawiedliwość amatorce, Musze.

 • msypa

  Oceniono 19 razy 15

  Zębaty proszę - zakoduj to!

 • baba_jaga

  Oceniono 38 razy 14

  musieli coś "nowego " wymyślić żeby ktoś oglądał tą szmirę z pseudo gwiazdami :-)

 • talking_head

  Oceniono 19 razy 7

  Kompletna żenada Pavlovic - najpierw zapraszają do turnieju tańca faceta bez nogi a później mu wypominają, że kuśtyka ! W przyszłej edycji zaproszą pewnie niewidomego i mu zarzucą, że nie widzi partnerki w tańcu, albo gościowi na wózku zarzucą, że za wolno kręci piruety !
  Jeśli w myśl chorej ideologii równościowej zaprasza się do turnieju tańca gościa bez nogi a na olimpiadę faceta bez dwóch nóg, "biegającego" na sprężynach to zawsze skończy się to żałosnym kabaretem. Tegoroczny TzG od pierwszego odcinka jest wypaczony przez udział tego inwalidy, tańczy tragicznie a widzowie dają mu punkty z litości, tym bardziej, że cały czas podkreśla to swoje inwalidztwo. Żenada !

 • lubie_pieski.

  Oceniono 5 razy 5

  Wolałam stary TzG, czyli ten, który leciał na TVN. Można było się wtedy poczuć jak w bajce ;) A teraz, to już nie to samo. Więcej selfie, FB i szpanu niż tańca. Niemniej jednak, cały czas oglądam ten program :)

 • kats

  Oceniono 6 razy 4

  Dlaczego Marcelinie dali sukienkę z f.iu.tem?

 • dybko2

  Oceniono 32 razy -2

  Wyszkoni boska!!! Jakie ruchy ileż wdzięku i kobiecości .Jest moją faworytką nr1.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX