Uczestnikowi "Kto poślubi mojego syna" puściły nerwy. Do matki: Wyrzuć je z domu! Takie lafiryndy będziesz trzymała?

"Zachowałaś się jak prostaczka, rzucając ciastem w faceta" - Patryk w pewnym momencie naprawdę miał dość. I dał temu wyraz w mocnych słowach.

Patryk zabrał jedną z kandydatek na żonę, Wiktorię, na randkę. Po powrocie nie krył, że randka była udana. W domu zrobiła się nerwowa atmosfera. W pewnym momencie Joanna wpadła na szatański pomysł. Kiedy Patryk z Wiktorią byli w łazience, zakradła się tam wraz pozostałymi dziewczynami, dwiema Magdami. Miały ze sobą tacę z ciastem. Ciasto miało wylądować na Patryku i Wiktorii, ostatecznie spoczęło na prysznicu.

I zaczęło się. W ruch poszła woda, szampony i co tylko było pod ręką. Wkrótce wszyscy byli mokrzy. Nie to jednak było najgorsze.

Jak można było tak polać ściany? Nie zastanowiliście się, co się dzieje? Cała ściana polana do cholery jasnej! - Ewa, mama Patryka, była autentycznie wzburzona.

Wyglądało na to, że zwykłe sprzątanie nie wystarczy i trzeba będzie odmalować zniszczone ściany. Dziewczyny jednak nie żałowały.

Szczerze mówiąc, podobała mi się dzisiejsza akcja z wywaleniem ciasta i całą tą aferą - przyznała jedna z Magd. - Coś się w końcu zaczęło dziać.

W tym momencie Patryk zrobił nieoczekiwaną woltę. Skoro mama nie zaakceptowała "mokrej" zabawy, to on również tego nie zrobi.

Po co z tym ciastem leciałyście? Wszystko przez to ciasto! - krzyczał na dziewczyny.

Te jednak nie rozumiały powagi sytuacji. Śmiały się. Matka obserwowała to z wysokości schodów.

To była przegina - powiedział do niej Patryk.
Nie widziałam tego, nie było mnie!

Kto poślubi mojego syna?Plotek Exclusive

I tu Patryk powiedział, a właściwie wykrzyczał, coś absolutnie zdumiewającego. Jakby nawet on miał tego dość i puściły mu nerwy.

Wyrzuć je z domu! Takie lafiryndy będziesz trzymała? Syf tylko robią! - krzyczał.

Najwyraźniej zapomniał, że sam aktywnie przyłożył rękę do tego bałaganu. Wkurzony wyszedł do ogrodu. Tam zobaczył świeżo zasadzone kwiaty. Przeżegnał się.

Cmentarz zrobiły! W imię ojca i syna... żenua - skomentował widok.

Nie wiedział, że dziewczyny posadziły te kwiatki z polecenia jego mamy.

Afera jednak się nie skończyła. Dziewczyny nabałaganiły, zatem musiały posprzątać. Przy okazji oberwało się jednej z Magd, która w ramach "sprzątania" wzięła właśnie relaksującą kąpiel.

Zachowałaś się w tym momencie jak prostaczka, rzucając ciastem w faceta - usłyszała od Patryka.

Kiedy już opadł pył bitewny, a właściwie został dokładnie uprzątnięty przy pomocy mopa i ścierek, Patryk z mamą urządzili sobie naradę. W jej trakcie poddali bezlitosnej ocenie wszystkie cztery dziewczyny.

Asia jest wyjątkowa. Idealna kandydatka na żonę - mówił Patryk.

Słabość wielką miała też do niej Ewa, jego mama. Drugą poważną kandydatką okazała się Wiktoria, z którą Patryk wcześniej był na randce. Obie Magdy znalazły się w strefie zagrożenia i jest całkiem prawdopodobne, że już wkrótce któraś z nich ostatecznie utraci szansę na ślub z Patrykiem.

alex

Więcej o:
Komentarze (22)
Uczestnikowi "Kto poślubi mojego syna" puściły nerwy. Do matki: Wyrzuć je z domu! Takie lafiryndy będziesz trzymała?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ateofi

  Oceniono 201 razy 191

  Ale żenada. Nic dziwnego, że ten koleś nie może w normalny sposób znaleźć żony skoro nie ma żadnych zasad i własnego zdania. To kolejny maminsynek bez jaj. A swoją drogą, jakie panny mają być w takim programie? Normalna kobieta poznaje przyszłego męża w liceum lub na studiach, nie w żenujących reality show!

 • marych

  Oceniono 193 razy 177

  Geja nie przekona nawet miss świata z doktoratem

 • donald.szuja

  Oceniono 137 razy 129

  Jakim trzeba być młotem i prostakiem że by w takim czymś brać udział. i co za ćwoki to oglądają.

 • aureliazimna

  Oceniono 130 razy 126

  Narcyz, gej i dwa wystraszone puchatki

 • wiktor.dzik

  Oceniono 82 razy 82

  Przecież już po facjatach widać, że to prostaki. Czego się spodziewać?

 • Tomasz Biegus

  Oceniono 27 razy 27

  To nie są faceci jak dla mnie ... wszystko mamusie robią za nich to nie do pomyślenia żeby matka mi wybierała meża a mąż żeby mamusi się pytał czy mogę być jego żona hahahha to chore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a wczorajszy odcinek beznaddziejny dopiero jak ciastem się rzucali to sie działo bo tak to ponuro i ta matka ma coś z głowa kogo ona szuka robota bo żona nie musi gotować tak jak ona !!!!!!!!!On ma mieć żone a nie druga Matkę a oni szukaja matki a nie zony i to na tyle ................precz z takimi facetami może ładni ale w głowie nie mają dobrze

 • balajanek

  Oceniono 21 razy 19

  Wow ale durny program.
  Całe szczęście, że nie mam TV

 • kopciuszek72

  Oceniono 18 razy 18

  Nie wiem kto jest bardziej zalosny w tym programie, faceci- o ile mozna ich tak nazwac, czy ich matki? A moze dziewczyny? Zenada i wspolczucie mnie ogarnia jak ich widze. Tylko nieudacznicy z krwi i kosci biora udzial w takich programach zenujacych. Mamusia wybiera, ocenia, decyduje, podpowiada.... Czy ci faceci maja w ogole jaja, chocby malenkie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX