Zaskoczenie w dzisiejszym "Hell's Kitchen". Do programu wraca uczestnik pierwszej edycji

To już pewne! Do "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" wraca Michał Bystroń z pierwszej edycji kulinarnego show Polsatu. Którą drużynę zasili?

Uczestnicy show z pewnością nie mogą narzekać na nudę! Czeka ich wielki powrót uczestnika z pierwszej edycji programu -  Michała Bystronia. Jak widać kolejne odcinki show przynoszą coraz większe niespodzianki.

Michał Bystroń w pierwszej edycji Hell's Kitchen doznał poważnej kontuzji - skręcił kolano, przez co musiał pożegnać się z programem. Teraz zgodnie z decyzją szefa Amaro Bystroń wraca do programu. Zacznie od tego samego etapu, na którym odszedł w pierwszej edycji, czyli pojawi się w piątym odcinku.

Michał ma coś, czego w waszej drużynie brakuje: opanowanie, nie da się wciągnąć w gierki, jest skupiony na pracy, ma gigantyczne serce do gotowania - powiedział o Michale szef Amaro.

Michał Bystrońmat. prasowe

Nastąpią jednak małe zmiany, gdyż tym razem kucharz nie zasili drużyny niebieskich, ale czerwonych. Być może dzięki pomocy Michała dziewczynom uda się wydać wszystkie posiłki i z sukcesem zakończyć serwis. Na to właśnie liczy szef Wojciech Modest Amaro.

Jak sądzicie czy Michał poradzi sobie po tak długiej przerwie w programie i czy pozostali uczestnicy będą zadowoleni z jego powrotu? Wszystko okaże się już dziś o godzinie 20.05 w Polsacie.

Marta

Więcej o: