Górniak opuściła fotel: Ja chyba pomyliłam program. Powód? Steczkowska powiedziała coś o piersiach. Potem się tłumaczyła

"Piersi są wspaniałe!"

"Oj, dobrze już! To jest symbol jej życia i oddechu, nic innego nie miałam na myśli, ludzie, oszaleliście?" - tłumaczyła się Justyna Steczkowska po tym, jak skomplementowała uczestniczkę "The Voice of Poland".

Magdalena Paradziej, 23 lata i głos jak katedra. Zaśpiewała nim nieśmiertelny przebój Etty James, "I'd Rather Go Blind". Zachwyciła wszystkich. Ze wzruszenia rozpłakała się. Jury doceniło piękną interpretację.

Bardzo dobrze zbudowałaś ten utwór i masz fantastyczny głos - powiedziała Edyta Górniak.

Ocena Justyny Steczkowskiej była bardziej rozbudowana i przyczyniła się do arcyciekawej wymiany zdań pomiędzy jurorami.

Jesteś piękna i świetnie śpiewasz. Masz w sobie tyle radości i to wszystko działa ze sobą. Jak oddychasz, to mi się wszystko podoba. Tak pełną piersią. Masz czym śpiewać. Zazdroszczę - powiedziała.
Czemu ona o tych piersiach gada, to ja nie wiem - zdziwiła się Górniak.
Ale piersi są wspaniałe! - zaprotestowała Steczkowska.
Piersi są super! - wsparł ją Baron.

Edyta Górniak poddała się.

Ja chyba pomyliłam program - powiedziała i opuściła "stanowisko dowodzenia".

Justyna Steczkowska poczuła się zobowiązana do wyjaśnienia swojego zachowania.

Oj, dobrze już! To jest symbol jej życia i oddechu, nic innego nie miałam na myśli, ludzie, oszaleliście?

Sytuacja wyglądała na poważną, ale... na końcu i tak wszyscy się śmiali. Łącznie z Edytą Górniak. A Magdalena Paradziej? Wszyscy jurorzy się odwrócili, więc mogła wybierać.

Nie stać cię na głupie decyzje, wybierz Piekarczyka - zachęcił ją do "jedynie słusznego" wyboru Marek Piekarczyk.

Posłuchała go.

Magdalena ParadziejScreen z TVP2

alex

Więcej o:
Komentarze (14)
Górniak opuściła fotel: Ja chyba pomyliłam program. Powód? Steczkowska powiedziała coś o piersiach. Potem się tłumaczyła
Zaloguj się
 • Piotr Forresty

  Oceniono 50 razy 42

  kiedyś takie sceny można było zobaczyć na bazarach między przekupkami. Dziś to coś sięgnęło telewizji i dam nazywanych "diwami". Nie bez przyczyny chyba - zwykle diwami nazywa się dziś dawne jak to Sienkiewicz zgrabnie ujął "zwiędłe ruty"

 • ferdek_bagietka

  Oceniono 97 razy 33

  Edzia się obruszyła, bo sama biustu rewelacyjnego nie miała (sesja 'Playboya' sprzed lat) i tym bardziej nie ma teraz (zdjęcia topless z wakacji w tropikach rok temu). "W domu powieszonego nie rozmawia się o sznurze".

 • chrabia

  Oceniono 69 razy 19

  im dluzej przygladam sie wystepom Steczkowskiej, tym bardziej podoba mi sie jej charakter. Do tej pory lubilem tylko jej nogi.

 • six_a

  Oceniono 17 razy 15

  a co na to fotel?

 • pan.malowany

  Oceniono 9 razy 7

  Zal mi tych naiwniakow, ktorzy mysla, ze zrobia jakas kariere a tymczasem wychodza na glupkow sluzacych jako statysci do programu o celebrytach w rolach ekspertow.

 • howdareu

  Oceniono 5 razy 5

  "arcyciekawa wymiana zdań pomiędzy jurorami"... jak pomyślę sobie jak wygląda wasza standardowa codzienność, to serio chce mi się płakać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX